Iphone 3g yurtdışı kayıtlı restore yapma? PLS!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_718

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 3g yurtdışı kayıtlı restore yapma? PLS!!
ıphone 3g'yi yeni aldım.cihazı aldığımda jealbreak yüklüydü.fakat cydıa yı jealbreaki vs. nasıl kullanıldığını bilmiyorum.cihaz yurtdışı kayıtlı.ıphonu restore etmek ve en son sürüm hangisi ise ona yükseltmek istiyorum.şaun zaten yeterince yavaş ve oyunların ortasında uygulamalar kapanıyor.şuanda 4.2 yüklü.nasıl restore edeceğim bilmiyorum ama eğer restore edersem cihaz kilitlenir mi? kilitlenme ihtimali var ise ne yapmam lazım.jealbreakli nasıl restore edebilirim.bu konularda daha yeniyim cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Epple

Epple

Üye
Telefon sim kilitsiz ise bir sorun olmaz. Telefonu iTunes'e bagliyosun. Silinmesini istemedigin seyleri yedekliyosun. Geri yukleye basiyosun ve iTunes en guncel yazilimi indirip telefonuna kuruyor. Sifir almis gibi en basa donuyor yani. Ayrica restoreden sonra dogal olarak jailbreak de gider. Tekrar yapman gerekir.

ali_718

Üye
    Konu Sahibi
cihaz yurtdışı kayıtlı yani sim kilitlenme ihtimali olabilir.o yüzden başka türlü nasıl restore edebilirim? 4.3 e yükseltmek istiyorum

Epple

Epple

Üye
Nasil yani telefonun sim kilitli olup olmadigini bilmiyo musunuz?

ali_718

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yani telefonun sim kilitli olup olmadigini bilmiyo musunuz?
cihaz yurtdışı kayıtlı.restore edince kilitlenir mi bilmiyorum.sim kilit olduğunu nasıl öğrenebilirim ?

Epple

Epple

Üye
Telefonun ilk sahibi siz misiniz?

Epple

Epple

Üye
3g ise sanirim kontrati bitmis olmali. Peki gevey tarzi bir aparat filan kullaniyor musunuz? Yoksa tum hatlari sorunsuz bir sekilde calistiriyor mu? Yani sim kilitsiz mi :)

ali_718

Üye
    Konu Sahibi
3g ise sanirim kontrati bitmis olmali. Peki gevey tarzi bir aparat filan kullaniyor musunuz? Yoksa tum hatlari sorunsuz bir sekilde calistiriyor mu? Yani sim kilitsiz mi :)

avea ve turkceli açıyor.diğerlerini denemedim.geveyin de ne olduğu hakkında bilgim yok

Epple

Epple

Üye
Simkilitli olacagini hic dusunmuyorum acikcasi. Bu arada gevey, bu simkilitli telefonlarda hattin altina takilan bir aparat. Boylece -sorunlarina katlanmak sartiyla- simkilitli cihazlari unlock yapmadan da hat ile kullaniyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt