iPhone 2G/3G v2.2 Jailbreak Anlatımı ( QuickPwn 2.2 )

Sponsorlu Bağlantılar

komtek64

Üye
bir hatayla karşılaştı diyor QuickPwn

mrtyrgr

Üye
ya programı setup yapamıyorum itunes açılıyor itunes i kaldırmam mı lazım yardım lütfen

BeratShark

BeratShark

Üye
bu gerçek iphone için mi acaba? bende çakma (çin malı)var da?

OrbitaL_

Üye
arakdaslar bende cydia 3,1 yüklü iphone 2g vardı bunu 3,1,3 yaptım ve bir türlü kıramıyorum ne yapmam gerekiyor :S deli olucam

arda20055

Üye
merhaba arkadaşlar ben telefonumu Jailbreak yaparsam apple store olmadanne gibi progrramları nasıl yüklerim? ;
teşekürler

rapege

rapege

Üye
merhaba arkadaşlar ben telefonumu Jailbreak yaparsam apple store olmadanne gibi progrramları nasıl yüklerim? ;
teşekürler

mesela app storede paralı olan uygulamaları ücretsiz cydia vb gibi programlar ile indirebilirsin

polo_0650

Üye
arkadaşlar hayırlı akşamlar
bende 4.0.2 versiyonlu iphone var jealbreak yüklücem yüklemeden sonra yine türkçe olarak kalıyormu menü???
saygılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkadaşlar hayırlı akşamlar
bende 4.0.2 versiyonlu iphone var jealbreak yüklücem yüklemeden sonra yine türkçe olarak kalıyormu menü???
saygılar
iphone 3gs mi 3g mi? jailbreakle Türkçe olma arasında alaka yok zaten.itunes Türkçeleştirir ve hep öyle kalır.

polo_0650

Üye
iphone 3gs mi 3g mi? jailbreakle Türkçe olma arasında alaka yok zaten.itunes Türkçeleştirir ve hep öyle kalır.
3g hocam hatta bu gün telefoncuya gösterdim 3g olduğunu söyledi bende tereddütte kalmıştım saygılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
tamam dün anlattığım şekilde jailbreak yapabilirsin.o konuya bak.

diepunisher

Üye
Quickpwn proğramını kurarken hata alıyorum

death63

Üye
quickpwn yi kuramıyorum hata raporu veriyo ..... yardımmm acele lütfen ....abiler

mutel47

Üye
kardeşim emeğine sağlık süper ötesi bi paylaşım saygılar :=)))))))))))))))))))

ertooth

ertooth

Üye
jailbreak yapmak ne kadar zor ve zahmetliymiş.kafadan windosw xp kaybediyorum
Windows Vista olması gerekiyormuş sorun olmaması için.

Üst Alt