iPhone 3GS (IMEI kayıtlı Yurtdışından gelmiş) Restore Etmek

Sponsorlu Bağlantılar

iuvy

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3GS (IMEI kayıtlı Yurtdışından gelmiş) Restore Etmek
iPhone 3GS (IMEI Kayıtlı Yurtdışından Gelmiş) Restore
Geçen hafta Doğubank'tan iPhone 3GS 32 GB aldım. Cihaz bana jailbreak ve unlock yapılmış halde geldi. Jailbreaki blackra1nle yapılmış, Cydia yüklenmişti. Cihaz Hollanda'dan gelmişti(kullanım kılavuzu hollandacaydı) ; IMEI kaydı daha bugün yapıldı. Sorun şu ki Cydia'daki bir problem ve uygulamaların fazlalığından dolayı restore etmek istiyorum; fakat aldığım arkadaş hiçbir şekilde update yapmayın demişti(3.1.3'e yükseltmeyin) ben de restore etmekten korkuyorum. Restore edersem telefonu sağlıklı şekilde kullanabilir miyim? Yardımcı olursanız sevirim.

aliggg

Üye
Benden sana tavsiye sakın restore etme ben rehberi ve diger herşeyi silmek için iphone u sil dedim ve telefon kilitlendi. Tek çare üst versiyon olan 3.1.3 e update etmek sanırım ama 3.1.3 versiyonu da henüz kırılmadı. Dünden beri uğraşıyorum ama bir türlü eski haline getiremiyorum şu anda telefon kilitli sadece apple logosu çıkıyor ekranda. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

cptalperen

cptalperen

Üye
ben ettim ve telefon şimdi açılmıyor sim aktivasyonu gibi bir hata alıyorum ve telefon emanet ne halt yiyeceğim bilmiyorum ! :(

hakan6620

Üye
valla bendede aynı sorun var yurtdısından geldı telefon iphone 3gs 16 gb....ıtunesa bagladım update ettı kendılıgınden sonra acılmadı tekrar....ekrandda sımdı itunes ve usb resmı var...sadece acıl arama yapıyor........

LUTFEN YARDIM EDİ[email protected] burayada msj atabılırsınız lutfen

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
valla bendede aynı sorun var yurtdısından geldı telefon iphone 3gs 16 gb....ıtunesa bagladım update ettı kendılıgınden sonra acılmadı tekrar....ekrandda sımdı itunes ve usb resmı var...sadece acıl arama yapıyor........

LUTFEN YARDIM EDİ[email protected] burayada msj atabılırsınız lutfen
geçmiş olsun beklemen lazım...

hakankurban

hakankurban

Üye
cihazın anakart üzerinden açılıyor..haberiniz olsun

qradius

Üye
aynı sorunu bende yaşadım 2 günlük gece gündüz uzun bir mücadelenin ardından şu anda 3.0a downgrade yapmış bulunmaktayım.. unlock yaptım fakat hala şebeke de searching yazıyor.. çözmeye çalışıyorum..
şurdaki işlemleri yaptım buraya kadar geldim;
fakat bunları yapana kadar bin bir türlü programla uğraştım.. + ordakilerde olmadı bir sürü sorun çıktı dıdısının dıdısına kadar aradım 2 bilgisayarda sürekli denedim anca oldu.. sorun bende sanırım sizde sorun çıkmaz..

omnur07

Üye
arkdaslar bu 3gs jailbreak ne zaman gelecek ... COK YARDIMA IHTIYACIM VAr...2 aydir kullanamiyorum.....amerikadan aldim ve simdi yatiooo yaa..

eliniuzat

Üye
arkadaşlar istediğiniz firmwareyi indirip shift+restore yöntemiyle iphonenuzu kurup kullanabilirsiniz google'da (örn. 3gs costum firmware) aratın bulun indirip telefonunuza atın yalnız fazlada uğraşmayın telefonla anakartını yakıp telef etmeyin bu güzelim cihazları...

elizkundura

elizkundura

Üye
peki spirit halledemiyomu bu işi 3,1,3 ler sanırım kırıldı bu konuda acıklama da yapıldı bu sitede yazılanlara göre ve deneyende var galiba 3,1,3 jb spirit ile oluyomuş ama siz genede bi bakın

Levraipunk

Üye
iphone 3g 8 gb....ıtunesa bagladım update ettı kendılıgınden sonra acılmadı tekrar. Ekranında sımdı itunes ve usb resmı var. Sadece acıl arama yapıyor.

Yardım ederseniz çok sevinirim, çok önemli LÜTFEN.................

largarse

Üye
sanırım bunun bir çözümü yok?

Üst Alt