Galaxy S3 Almaya Karar Verdim Ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisini Almalıyım

• Samsung Galaxy S3

Kullanılan: 12 92.3%
  • Apple İphone 4S

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Almaya Karar Verdim Ama...
Merhabalar arkadaşlar..İphone 4S mi Galaxy S3 mü derken hemen hemen kararımı verdim gibi..Kararım Galaxy S3 almak ancak sizlerinde bu konu hakkında fikirlerinizi önemsiyorum..Sizce doğru bir karar mı vermişim Galaxy S3 mü almalıyım..İphone 4S Ve Galaxy S3 Arasında kalmıştım bu iki telefon haricinde başka bir telefon almayı istemiyorum buna göre bir yorum yaparsanız sevinirim..Neden dolayı Galaxy S3 yada neden dolayı İphone 4S almalıyım..veya doğru bir karar mı vermişim malum İphone 4S çıkalı baya oldu İphone 5 çıktı şimdi millet ona yöneldi onuda ben alamayacağıma göre S3 daha mantıklı geldi bana..Ankete de katılırsanız sevinirim :)

erko merko

erko merko

Üye
Karar vermeden önce nokia lumia 920 ve lg optimus g'yi bekle derim

212celal

212celal

Üye
ikisinide kullanmadım ama çok inceledim donanım olarak s3 çok üstün 4 çekirdek fiyat olarakta 1436 tl

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bence her Ikiside Degil .. :)

kmesne

kmesne

Üye
ıphone 4s e göre çok daha üstün fakat ıphone5 daha iyi olabilir tek eksiği nfc olur ama çok pahalı gelecek şu an 3.300 piyasada bence galaxy s3

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye

ChasingTheSun

Üye
Tabiki de Galaxy S3.Şahsen benim abimde var ve elde görülünce dönüp bir daha bakılan bir telefon.Tasarımı ve inceliği de mükemmel.Ekranı da gayet güzel renkleri ve efektleri hoş.Alacaksan çakıl mavisini öneririm o daha güzel duruyor :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
erko merko

erko merko

Üye
Lg optimus g şuan piyasada olan en üst düzey telefonlardan en az 2-3 kat güçlü olacak adreno 320 kullanıyor :) Yinede karar senin

amcalu1

amcalu1

Üye
Lg optimus g yi bekle

avcitalip

avcitalip

Üye
bende s3 aldım ve 4s ile takas etmek istedim fakat biraz inceleyince s3'te kaldım,4s'in tek üstünlüğü ios :oke: ama android yeri gelince belki onu geçebilir

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki de Galaxy S3.Şahsen benim abimde var ve elde görülünce dönüp bir daha bakılan bir telefon.Tasarımı ve inceliği de mükemmel.Ekranı da gayet güzel renkleri ve efektleri hoş.Alacaksan çakıl mavisini öneririm o daha güzel duruyor :)

Eyvallah kardeşim sağolasın :)

- - - Eklendi - - -

Lg optimus g şuan piyasada olan en üst düzey telefonlardan en az 2-3 kat güçlü olacak adreno 320 kullanıyor :) Yinede karar senin

Fiyatı ne peki var mı ülkemizde şuan ?

- - - Eklendi - - -

bende s3 aldım ve 4s ile takas etmek istedim fakat biraz inceleyince s3'te kaldım,4s'in tek üstünlüğü ios :oke: ama android yeri gelince belki onu geçebilir

S3 İphone 4S e göre donanımsal olarak daha üstün bir cihaz değil mi ? Neden istedin ki takas etmeyi ?

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Eğer ekran problem değilse 4s ama küçük ekran sevmem dersen s3 derim.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Eğer ekran problem değilse 4s ama küçük ekran sevmem dersen s3 derim.

4S Hem ekran küçük hemde S3 den donanım olarak daha düşük..S3 daha üstün olduğu halde daha ucuz sayılır.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Oyunlar içinde yüzmek istiyorsan ikisinden biri ama lumia öneririm ben.4s in teknik özelliklerine bakma aynı oyunu ikiside açıyor.O özellikler de oyun için olunca 4 çekirdeğin olayı kalmıyor.iOS çok verimli çünkü

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Benim gibi gösteriş meraklısıysan iphone al derim. Çünkü iphone iphonedir. s3ünde bi süreden sonra ünü kaybolacak. Fakat iphoneye bakarsak iphone 3gs hala kullanılmakta ve ios6yı kullanıyor.Ben de bu 2 telefon arasında kalmıştım. S3ün boyutu çok büyük olduğu için ve gösteriş meraklısı olduğum için iphone alacağım. Performansa gelince 2 telefonun da açtığı oyunlardaki performansları aynı.Yani söylenildiği kadar gözüken bi performans farkı olmuyor kullanıldığında. (Ayrıca ios daha evrensel ve bazı uygulamalar sadece ios üzerinde yapılmış )