Telefon Tavsiyesi Galaxy Note 3 Alıyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
Telefon cebe kesinlikle giriyor arkadaşlar sanırım 7 yaşında ceplerine girmiyor :D şaka bi yana cidden çok ince ve hafif bir telefon taşıma sıkıntısı hiç yok ama elin küçükse tek elle mesaj yazman biraz zor olur kullanan biri olarak söylüyorum ama benim parmaklar büyük sıkıntı olmuyor
:muha: iyiydi forumda 10-16 arası çok

• Beğen
Tepkiler: enterneoll

OnuncuTorun

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım karar verdim. S2'den başka bir amiral gemisi olan Note 3'e geçeceğim. Muhtemelen yarın almış olurum telefonumu İnşAllah sorun yaşamam hayırlı olur :) Bu arada bir eleştirisi olan varsa hala yazabilir yarına kadar geç değil :DSon bir sorum var bu telefonun fiyatı nedir? 2000 TL gördüm çoğu yerde uygun fiyat bu mu?

• Beğen
Tepkiler: enterneoll

kovboy_cak

Üye
10 numara kardeşim ben kullanıyorum hemen alisirsin

MaxipmaN

Üye
2000 normal gibi bir türlü düşmedi fiyatı noteler ucuzlamıyor kolay kolay

berkoto38

berkoto38

Üye
sana z2 olur hem günümüzün en iyisi hemde pili cok güçlü "z2 den iyisi yok"

OnuncuTorun

Üye
    Konu Sahibi
sana z2 olur hem günümüzün en iyisi hemde pili cok güçlü "z2 den iyisi yok"
Kamera hariç çok fark yok gibi. Ek olarak sony modellerine bakmıyorum şu an için playdeki bir sürü uygulamayı desteklemiyorlar.

Bkz.

somurtukk

somurtukk

Üye
Arkadaşım kullanıyor çok güzel bir telefon

• Beğen
Tepkiler: OnuncuTorun

OnuncuTorun

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım kullanıyor çok güzel bir telefon
Teşekkürler yorumunuz için. Akşama doğru bende almaya gideceğim kısmetse, eğer canlı olarak gördüğümde çok hoşuma gitmezse iphone 5s alacağım.

• Beğen
Tepkiler: somurtukk
somurtukk

somurtukk

Üye
iphone 5s de güzel bir telefon.

maxirabit

maxirabit

Üye
Genis ekranin rahatligi var note 3 te

• Beğen
Tepkiler: OnuncuTorun

OnuncuTorun

Üye
    Konu Sahibi
Birde almadan önce son bir sorum var. Note 3'ün Türkiyedeki modeli N9000q exynos işlemcili, diğer modeli N9005 snapdragon işlemcili. Bu ikisi arasında 4g desteği hariç çok fark var mıdır? Yani N9000q alsam pişman olur muyum neden N9005 almadım diye? Kaldı ki N9005 alma şansım yok çünkü Türkiyede bulamadım.

maxirabit

maxirabit

Üye
4k falan olan surumu vardi hatirladigima gore ama onlari bulmakta sorun ama Turkiyede saatilandan,pisman falan olmazsiniz

berkoto38

berkoto38

Üye
Kamera hariç çok fark yok gibi. Ek olarak sony modellerine bakmıyorum şu an için playdeki bir sürü uygulamayı desteklemiyorlar.

Bkz.
nasıl desteklemiyorlar ? z2 ile bir şeyi yapamıyorsan note 3 le hic yapamazsın ayrıca sana z2 de önermiyorum cünkü yılın ikinci yarısında z3 ve g3 cıkacak bu ikisi arasında ise z3 yyılı kapatır diye düşünüyorum fakat fiyatı aşırı fazla olmazsa

OnuncuTorun

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şu anda note 3 ten yazıyorum :) Telefon ilk gözlemime göre iyi fakat tek sorunum var o da S peni bastırmadan algilamiyor. Telefona ekran filmi taktım bununla ilgisi olabilir mi?

furkan4045

Üye
Arkadaşlar şu anda note 3 ten yazıyorum :) Telefon ilk gözlemime göre iyi fakat tek sorunum var o da S peni bastırmadan algilamiyor. Telefona ekran filmi taktım bununla ilgisi olabilir mi?

Hayırlı Olsun

somurtukk

somurtukk

Üye
Ohh super hayırlı olsun kardeş :)

OnuncuTorun

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim herkese :) dedigim sey sizce bir sorun mu yoksa herkeste mi oyle?

fk555897

fk555897

Üye
Note 3 kesinlikle mükemmel bir karar. Uzun süre kullanacaksan donanımları ile rahatlıkla idare edecektir. Şarj süresi bildiğim kadarıyla en iyi android telefon.

canko13

canko13

Üye
Note 3 çok güzel tel yanlız 4 ay sonra, tel büyük olmasıyla ilgili problem yaşayabilirsiniz, artık belli zaman sonra taşımak eziyet oluyor...

berkoto38

berkoto38

Üye
hayırlı olsun

Üst Alt