Galaxy S3 Almaya Karar Verdim Ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisini Almalıyım

• Samsung Galaxy S3

Kullanılan: 12 92.3%
  • Apple İphone 4S

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
ekran mevzusu 4s te can sıkıyor ama benim için küçük ekran daha iyi yani benim telefona hakim olmam lazım elime oturması lazım falan...

4s in ekranı küçük geldi bana onun da etkisi var soğumamda yani..S3 ün ekranı baya iyi geldi hani ama telefona hakim olunabiliniyor mu onu bilmiyorum kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar ele oturması benim içinde önemli :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Bence her türlü galaxy s3
Isterseniz kıyaslama yapalım.

4s in Özellikleri

1 ghz işlemci
512 mb ram
Çift çekirdek cortex a-9
8 mp lik kamera

Şimdi bide s3 e bakalım

Galaxy s3

1.4 işlemci
1 gb ram
4 çekirdek ( Şimdilik gereksiz gibi gözüksede android yeni sürümü gelince ne kadar gerekli olduğunu göreceksin )
12 mp lik kamera

Gördüğün gibi özellikler ortada ama karar gene senin . Eğer biraz daha sabredebilirsen kesinlikle Lumia 920 al derim canavar gibi telefon şakası yok

kardesim karsılastırmanda yanlış bilgiler var;)
1. iphone 4s a9 işlemci kullanmaz; A5 işlemci kullanır.
2. samsung galaxy s3 de 12 mp. kamera yoktur; 8 mp. kamera vardır ;)
yani bu iki cihazında kamera özellikleri aynıdır. ikiside sony nin aynı özellikteki kamera mercegini kullanır.burda iphone 4s in avantajlı olduğu nokta ise tam emin değilim ama kamera mercegine sonradan eklenen kızılötesi ile alakalı bir donanım eklenmesi.
konuyu açan arkadas da önce kendisine su soruyu sorsun; ben bu cihazla ne yapacağım ve nasıl kullanacağım? bu soruların cevabını verdikten sonra zaten hangi cihaz kendisi için daha uygundur bilir;)
hatta şöyle bir örnek vereyim;
iphone 4s i bir çocuk odası olarak dusun; annen ve baban bu odayı sana vermeden önce içini ihtiyacın olan her şey le doldurmuş.
Gs3 de ise annen baban sana bu odayı vermiş ama odanın ici bomboş; ve sana bak bu oda bos ama içini istediğini şekle sokup doldurabilirsin demis. ...

burda senin senin vermem gereken karar ben hangi cihazla isimi rahat görürüm;) kişisel fikrim ise sg3 den yana;)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
kardesim karsılastırmanda yanlış bilgiler var;)
1. iphone 4s a9 işlemci kullanmaz; A5 işlemci kullanır.
2. samsung galaxy s3 de 12 mp. kamera yoktur; 8 mp. kamera vardır ;)
yani bu iki cihazında kamera özellikleri aynıdır. ikiside sony nin aynı özellikteki kamera mercegini kullanır.burda iphone 4s in avantajlı olduğu nokta ise tam emin değilim ama kamera mercegine sonradan eklenen kızılötesi ile alakalı bir donanım eklenmesi.
konuyu açan arkadas da önce kendisine su soruyu sorsun; ben bu cihazla ne yapacağım ve nasıl kullanacağım? bu soruların cevabını verdikten sonra zaten hangi cihaz kendisi için daha uygundur bilir;)
hatta şöyle bir örnek vereyim;
iphone 4s i bir çocuk odası olarak dusun; annen ve baban bu odayı sana vermeden önce içini ihtiyacın olan her şey le doldurmuş.
Gs3 de ise annen baban sana bu odayı vermiş ama odanın ici bomboş; ve sana bak bu oda bos ama içini istediğini şekle sokup doldurabilirsin demis. ...

burda senin senin vermem gereken karar ben hangi cihazla isimi rahat görürüm;) kişisel fikrim ise sg3 den yana;)

Bende s3 düşünüyorum zaten konuyu açarken belirttim ama burda insanların yorumlarına da önem veriyorum tek tek dinleyip karar vermeyi istiyorum :)

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Cortex A9 kullanıyo İphone da.A5 sadece iphone'un taktığı bi isim.Iphone 5'tekine de A6 ismini verdi.Bu iki cihaz arasında S3'ü tavsiye ederim ama tek elle kullanmak biraz zor oluyo hakim olamıyosun ekran büyük olunca :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Cortex A9 kullanıyo İphone da.A5 sadece iphone'un taktığı bi isim.Iphone 5'tekine de A6 ismini verdi.Bu iki cihaz arasında S3'ü tavsiye ederim ama tek elle kullanmak biraz zor oluyo hakim olamıyosun ekran büyük olunca :)

Çok mu zor peki kullanımı kardeş gerçekten alıcam çünkü alışıyomusun yani zamanla :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
QUOTE=Why Always Me;5291732]Aynen bende S3 al derim müthiş cihaz.[/QUOTE]

bu mesaj konu sahibine ait olduguna gore karar verilmiş:locked:

Mesaj size ait degilse pm'den irtibata gecebilirsiniz.