Galaxy S3 i9300 Galaxy S3 {i9300} MoroRom V4 KK + Knock ON

Sponsorlu Bağlantılar

Romu nasıl buldunuz

• Mükemmel

Kullanılan: 8 53.3%
  • İyİ

Kullanılan: 6 40.0%
  • Kötü

Kullanılan: 1 6.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

erkane007

Üye
V4.1 kurdum klavya falan hersey düzgün durum cubugunun seffafligi biraz gitmis simgeler daha gorunur kernel guncellenmis biraz daha hızlı hava durumu widgeti blekotaninki gibi deneyin derim :)
V4.1 kurdum klavya falan hersey düzgün durum cubugunun seffafligi biraz gitmis simgeler daha gorunur kernel guncellenmis biraz daha hızlı hava durumu widgeti blekotaninki gibi deneyin derim :)

Musti190738

Musti190738

Üye
dil gene aynımı gelişme var mı

gacvokem

Üye
    Konu Sahibi
beklemedeyiz

bedrama

Üye
Normal Samsung saati ve radio olsa iyi olurdu

canmoral

Üye
romu kurdum arkadaşlar gördüklerim:
ilk kurarken ayarlar note 4 seçilirse ingilizce oluyor diğer ayarlar seçilirse normal türkçe oluyor

ilk kurarken arama note 4 + incallui seçilirse görüntülü konuşma yok görüntülü arayınca direk sesli aramaya geçiyor. aramayı ilk kurarken s4 seçersen görüntülü arama yapıyor fakat ses ne geliyor ne de gidiyor... konuşma bittikten sonra incallui kapanmıyor. çalışan uygulamalarda hâlâ çalışıyor görünüyor. el ile uygulamayı sonlandır deyince kapanıyor...

kullanş olarak güzel. tema seçilebilmesi harika olmuş. pil ve ram olayı gayet iyi. kasma henüz olmadı

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gacvokem
Musti190738

Musti190738

Üye
romu kurdum arkadaşlar gördüklerim:
ilk kurarken ayarlar note 4 seçilirse ingilizce oluyor diğer ayarlar seçilirse normal türkçe oluyor

ilk kurarken arama note 4 + incallui seçilirse görüntülü konuşma yok görüntülü arayınca direk sesli aramaya geçiyor. aramayı ilk kurarken s4 seçersen görüntülü arama yapıyor fakat ses ne geliyor ne de gidiyor... konuşma bittikten sonra incallui kapanmıyor. çalışan uygulamalarda hâlâ çalışıyor görünüyor. el ile uygulamayı sonlandır deyince kapanıyor...

kullanş olarak güzel. tema seçilebilmesi harika olmuş. pil ve ram olayı gayet iyi. kasma henüz olmadı
bilgiler için :tşk:

liamgallagher

liamgallagher

Üye
Romu kurduktan sonra gsm operatörünüzden internet için 3g ayarlarınızı telefonunuza indirin yoksa internet kapalı olarak kuruluyor.

Burayı anlamadım.. Nereden neyi indireceğiz? Ben dosyaları indirdim, romu yüklicemde burayı okuyunca tereddüt ettim. Cevap bekliyorum..

@gacvokem

-Gerek kalmadı. Yükledim ve hiçbir sorun yok. Sadece saat AM PM ile işliyor. Ayrıca videoda saat üst tarafın ortasında yazıyor ancak bende yine sağ tarafta yazıyor. Onun haricinde hiç kasmayan, kullanışlı bir rom olmuş. Tema değiştirmek çok kolay ve farklılık yaratıyor.

- IOS 7 teması çok güldürdü beni. Harika yapmış kim yaptıysa :D

Son düzenleme:
  • Beğen

gacvokem

Üye
    Konu Sahibi
Saati ortaya ayarlaya biliyorsun youtube videoyu izlersen orda nasil oldugunu gorebilirsin romu oyarlarindan videodaki yapılan programdan kurcalarsan olur

liamgallagher

liamgallagher

Üye
Saati ortaya ayarlaya biliyorsun youtube videoyu izlersen orda nasil oldugunu gorebilirsin romu oyarlarindan videodaki yapılan programdan kurcalarsan olur

Teşekkürler hocam. Acaba bu temalardan başka temalar kullanabiliyor muyuz?

samet236

samet236

Üye
O kadar Rom Değiştirmeme Rağmen Bunun Kadar Stabilini Görmedim Paylaşım için Teşekkürler :)

• Beğen
Musti190738

Musti190738

Üye
birde türkçe olsa rom bazı aksaklıklar var dil de

Musti190738

Musti190738

Üye
sağ üstteki saati am pm i olanı nasıl normale çeviririz

samet236

samet236

Üye
Pil durumum aşağıdaki gibidir bana gayet iyi göründü :)

• Beğen
muratbt

muratbt

Üye
her şeyden önce emek verenlere teşekür ederim elleriniz dert görmesi süper
muhteşem bir ricam olcak kurdum hızlı rem hepsi alaa yanlız bunu mtweaks bulamadım
nasıl yapmak lazımki mtweaks ulaşa bileyim yardımcı ola bilirmisiniz teşekürederim

gacvokem

Üye
    Konu Sahibi
her şeyden önce emek verenlere teşekür ederim elleriniz dert görmesi süper
muhteşem bir ricam olcak kurdum hızlı rem hepsi alaa yanlız bunu mtweaks bulamadım
nasıl yapmak lazımki mtweaks ulaşa bileyim yardımcı ola bilirmisiniz teşekürederim
hocam roomu ben editlemedim sadece alıntı yapıp paylaşıtım, xda da rom paylaşılmamış, ama on numara rom, kullanan arkadaşlar yardımcı olur ben zamanım olmadığından ara ara konuya bakıyorum, ayrıca ana sayfada yapımcının adresi vede web sayfası var ordanda yardım alabılırsınız, iyi günler diliyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: muratbt
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
arkadaşlar mobil veri gelmiyo neden acaba internet giremiyorum

Üst Alt