(((WiNDOWS 98 CEPTE)))((128 MB RAM TELEFON))((E51,5320xm, N79, N95, N96, N82, 5800, 6220c ...))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmet2144

mehmet2144

Üye
hocam install dosyası yok nerde bulamıyorum

varyou

varyou

Üye
eyer dosbox.slim dosyasını kurarsam n73 te calısırmı

gitarsist

gitarsist

Üye
bunu kurduktan sonra tekrar symbian'a dönüş yaptırabilir miyim ? Ve telefon özelliklerini olduğun gibi kullana bilir miyim ?
teşekkürler.

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
bunu kurduktan sonra tekrar symbian'a dönüş yaptırabilir miyim ? Ve telefon özelliklerini olduğun gibi kullana bilir miyim ?
teşekkürler.
bunu telefona kurunca telefonun işletim sistemi felan değişmiyoki bi oyun gibi düşün. telefona kuruyon çalıştırıyon çıkmak istersen arama sonlandırma tuşuna basıp çıkıyon.sonra istersen tekrear programa tıklayıp girebiliyon yani telin işletim sistemi windows 98 e dönüşmüyor

gitarsist

gitarsist

Üye
çok sağolun.
peki programdayken arama yapma,mesaj atma,webe girme vb. işlemleri yapabilir miyim ?
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

usta sdl dosyasında sorun çıkıyor.

dosbos'tada sorun var usta

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun.
peki programdayken arama yapma,mesaj atma,webe girme vb. işlemleri yapabilir miyim ?
teşekkürler

usta sdl dosyasında sorun çıkıyor.

dosbos'tada sorun var usta
süresi geçmiş sertifika hatası veriyorsa tarihi 2009-2008 veya 2007 yapıp dene

pRime.

pRime.

Üye
arkadaşlar çok yavaş çalışıyo hiç tavsiye etmem bide şarjı içer gibi bitiriyo

gitarsist

gitarsist

Üye
yüklemeyi yaptım usta ama telefondan açılmıyo. basıyorum tepki vermiyo. lütfen yardım et usta

carvantes

carvantes

Üye
6720c de çalışıyor ama çok ağır çalışıyor ve yazılar okunmuyor
yine de paylaşım için teşekkürler

Necmati

Necmati

Üye
süper bişey bu eline sağlık :D

gitarsist

gitarsist

Üye
lütfen bi yardım edin dosbox'a basınca tepki vermio nasıl hallederim ?
teşekkürler

aasd12asgas

Üye
gerçekten harika bir paylaşım.

06_pasaa

Üye
Elıne saglık thank you

atilkan12

Üye
Arkiler Yazılar Okunmuomuş Bunda Doğrumu .!.?? Türkçemi .!.?? ne kadar Ram Yer .!.?? KAstırırmı Teli.!.?? Geri Dönüşü Varmıdır Yani yine s60 a dönmek .!.?? cvp pls içim gümbür gümbür oldu bunu görünce inş. harikadır

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
Arkiler Yazılar Okunmuomuş Bunda Doğrumu .!.?? Türkçemi .!.?? ne kadar Ram Yer .!.?? KAstırırmı Teli.!.?? Geri Dönüşü Varmıdır Yani yine s60 a dönmek .!.?? cvp pls içim gümbür gümbür oldu bunu görünce inş. harikadır
yazılar okunmuyor doğru.türkçe değikl.teli birz kasıyor.daha öncede söylemiştim telin işletim sistemi filan değişmiyor.

atilkan12

Üye
Deme Abi Peki Sence Artıları Neler .!.?? msj atabilirmiyim Bide Hep BÖle mi Kalıo Sen Beni Yanlış Anladın Galba xDYani 95 Oluoz Sonra Sıkıldım Tekrar s60 ı kuramazmıyım

atilkan12

Üye
Gitarist önce win 3.1 kurmalısın xD

svestica

svestica

Üye
iyi de ne işe yarıyor bu kardeş telin sadece ana ekranımı değişiyor onun yerine resmi çek pcnin duvar kağıdı yap aynı iş yani:) pc deki işlemler yapılabiliyormu exe dosyalarını yüklüyomu:???

baho2005

baho2005

Üye
Alıntı Değildir.
1.verdiğim linkten dosyayı indirin.klasörü rar. dan çıkarın.
2.klasörün içindeki ınstall klasörünün içindekilerini hepsini telefona kurun.
3.Hafıza kartında cdos adlı bir klasör oluşturun onun içinede win98 adlı bir klasör oluşturun.şöyle olucak(e:/cdos/win98)
4.klasörün içindeki dosbox.conf ve mapper dosyalarını hafıza kartıdaki data klasörünün içine atın.(dosbox.conf dosyasını kendim düzenledim)
5.klasördeki W98.img yi hafıza kartında oluşturduğunuz cdos/win98 klasörüne atın.
6.klasörün içindeki dosbox.sisx progrmını telefona kurun ve çalıştırın. windows 98 açılış ekranı gelicek daha sonra mavi bir ekran gelicek sonra siyah ekran gelicek biraz bekledikten sonra açılacak.(En fazla 7 dk da açılır.)
LinK:
Not:Fareyi hareket ettirebilmek için arama (Yeşil)tuşa basınız.
Programda çıkmak için arama sonlandırma (Kırmızı) tuşa basınız.

Eğer dosboxu çalıştırdığınızda açılmıyorsa Telefonu kapatıp açın ve deneyin.

Görüntüler kendi telefonumdandır.(Nokia E51)

Teşekkür Butonuna Basmayı Unutmayın:bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:

Not:Ram ı düşük olan telefonlar klasördeki dosbox.sisx programı yerine eklentideki dosbox.slim programını kursun.

:oke:Babacan harika bir paylasım olmus fakat asıl beni düsündüren sey su win98 yukledik superde oldu diyelim peki telefon eski haline nasıl dönecek yane tekrar sis.formatı :bilmm bu konu hakkında bilgi verirmisin lütfen şimdiden tskler....:bye2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt