OmegA v4.0 Beta - OFW Edition | Nokia 5230 v50 CFW | By Rambo_FT | !! 73,68 MB RaM !!

Sponsorlu Bağlantılar

ank_kutay

Üye
5800 v 60 a yüklenebilir mi?

-CoNqUeRoR-

Üye
Tek kelimeyle mükkemmel :alkis(beta olmasına rağmen!) :oke: 5800 için sabırsızlanıyorum... Bekleyiş sürüyor ... Heyecan Dorukta ...:yuru

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu CFW beta olarak kaldı maalesef. Finali OmegA'nın C6 CFW si ile yapmıştım.

Maynard

Maynard

Üye
qt isteyen
programlar ne telefon hafızasına ne de hafıza kartına
kuruluyor. Yüklemenin sonuna geldiğinde yüklenemiyor
hatası veriyor. Qt nin gömülü olması ile alakalı galiba.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşım Qt yüklü niye tekrar yüklüyorsun :D. Ama sorunum Qt dahil edildiği için oluşuyor diyorsan bence yanılıyorsun. Kendim denedim Qt isteyen programlar tekrar "Eksik bileşen" diyordu fakat kurulduktan sonra sorunsuz çalışıyorlardı. Qt li bir program yüklüyorsan Qt ile ilgili yüklemelerine "Hayır" de.

Maynard

Maynard

Üye
qt kurmuyorum ki yanlış anladın :) qt isteyen programlar dedim. Foursquare sinemalar vs. Hiçbirini kuramıyorum.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu CFW biraz eski kalmış ve yeni Qt gerektiren uygulamalar olunca düzgün kurulamıyor haklısın. Bunun için OFW editin güncellenmesi gerekiyor. Ancak ben güncellemeyeceğim; sıfırdan yeni bir orjinal firmware editleyeceğim :) Açtığım diğer konuya gelen ilgiye bağlı yeni CFW nin çıkışının yapımının başlaması için ;)

melihhuner

Üye
Telefon kapandıkdan sonra ekranı 5 6 kere kapanıp acıldı. Sonra telefon bidaha acılmadı. Lütfen yardım edin. herşey tamam done yazısıda cıktı ama telefon açma düğmesine basılınca titriyo ama acılmıyor.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Telefon kapandıkdan sonra ekranı 5 6 kere kapanıp acıldı. Sonra telefon bidaha acılmadı. Lütfen yardım edin. herşey tamam done yazısıda cıktı ama telefon açma düğmesine basılınca titriyo ama acılmıyor.

Versiyonu düşürme işlemi yapmışsın (downgrade). Telefonuna V51.0.002 flaşlarsan sorunun düzelecektir.

Üst Alt