OmegA v4.0 Beta - OFW Edition | Nokia 5230 v50 CFW | By Rambo_FT | !! 73,68 MB RaM !!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
OmegA v4.0 Beta - OFW Edition | Nokia 5230 v50 CFW | By Rambo_FT | !! 73,68 MB RaM !!

Nokia 5230 için son çıkan V50 FW baştan sona yenilendi. Diğer OmegA OFW edit versiyonlarından en az 2 kat daha iyi. Bu OmegA versiyonundan vazgeçemeyeceksiniz!

Versiyon Bilgisi

Yazılım sürümü:
V 50.0.001
Yazılım sürümü tarihi:
24-05-2011
Özel yazılım çıkış tarihi:
13-07-2011
Özel Sürüm:
OmegA v4.0 Beta - OFW Edition
FW Yapımcı:
Rambo_FT
Model:
5230 RM-588

0. OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Önce Üye Yorumları

Sizlerin yorumları bizlerin çalışma azmini arttırıyor. Diğer üyelere fikir vermesi amacıyla, bu konu hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumları alıntılar halinde yayınlayalım istedik.

İşte üyelerin OmegA v4.0 Beta - OFW Edition hakkındaki görüşleri:

tebrikler rambo çok iyi bir fw olmuş...:alkis:oke:

Vay be hayran kaldım cidden. Super yapmışsın elıne sağlık dostum. :alkis:alkis:alkis

şunları 5800 modlasan canım 5230 istedi.

telefona kurdum ve şimdiye kadarki en güzel telefon oldu. Ellerine sağlık.

c6 da güzel ama orjinal kadar hızlı değil. Bu daha çok hoşuma gitti. Efekt de güzel seçilmiş.

hakikaten yazılım süper. :)

Bu arada telefon o kadar hoşuma gitti ki android düşünüyordum. Artık vazgeçtim. Teşekkürler.

1. OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Genel Açıklaması

OmegA v3.1 ve öncesindeki versiyonlar, Nokia 5230 v40 için yapılan modlamaların, v50'ye aktarımından oluşmaktaydı. Bu OmegA v4.0 versiyonu ise Nokia 5230 v50'nin sıfırdan modlanmasıyla geliştirildi.

Aynı versiyonda iki OmegA çeşidi var!

OmegA v4.0, iki çeşidiyle de yayında! Nokia C6 işletim sisteminin yeni versiyonu çıkar çıkmaz hemen 5230 için C6 portundan oluşan OmegA versiyonunu hazırlayıp, yayına geçirdik. Ardından bir nevi yarım kalan bu OmegA v4.0 versiyonu için işe koyulduk ve yazılımın hazırlığını bitirdik. Artık istediğiniz gibi seçebileceğiniz oldukça güncel ve hata oranı az, orjinallerinden oldukça farklı iki yepyeni OmegA versiyonu var: OmegA v4.0 C6 Edition & OmegA v4.0 OFW Edition.

OmegA artık tek sürüm!

OmegA, farklı kullanıcılara hitap etmek için normalde 3 farklı sürümde yayınlanmıştı. Fakat çıkan son işletim sistemi yazılımı neredeyse eksiksiz gelmişti. Bu yüzden tek versiyonda bütün ihtiyaçları gidermeyi amaçladık ve bunu da başardık! Yükleyeceğiniz OmegA yazılımı, ister pil isteyen kullanıcı için olsun, ister performans isteyen için olsun, herkesin ihtiyacını görecek şekilde hazırlandı. Yani oyun performansı artışı ile pil ömrü artışı birlikte sağlandı! Bunu sadece biz yaptık!

2. OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Özellikleri

Silinenler:

- Core dosyasında Data\Videos silindi.
- Core dosyasında system\data\midp2\ klasörü içindeki oyunlar silindi.
- Rofs2 dosyasında gereksiz 3 dil silindi (Almanca, Fransızca, İtalyanca).
- Rofs3 dosyasındaki tüm tema dosyaları silindi.
- UDA dosyasında yüzlerce gereksiz dil dosyası silindi.
- UDA dosyasında Adobe Reader artıkları vardı, silindi.

Performans Modlamaları:

- Pil modu uygulandı. Telefonun işlemci, ram, önbellek vs. yüzünden kullandığı pil miktarı %25 azaltıldı.
- Geliştirilmiş UI (advanced UI) uygulandı. Ayrıntılar:

* Uygulama FPS hızı: 28 FPS
* alfappserver.exe'nin CPU kullanımı %75
* 3D render aracı bitgdi olarak ayarlandı.
* Maksimum uygulama önbelleği 9 MB olarak ayarlandı. Uygulamaların disk alanı yetersizliğine yol açmaması ve pil verimi için.
* 3D render hesaplama seviyesi 1. seviyeye düşürüldü. Oyunlarda müthiş FPS artışı.

- Telefon tuş ışıkları %70 çalışmıyor. Bu sayede tuş ışıklarının kullandığı pil miktarı %70 azaltıldı.
- Telefonun tuş kilidi titreşimleri iptal edildi. Böylece %50 pil kazancı sağlandı.
- Telefonun açılışındaki gereksiz bileşenler iptal edildi (saat, rehber, vs.). Böylece pil kullanımı azaldı, bellekte artış sağlandı ve işlemci yükü hafifletildi.
- Ekran dönüş hızı arttırıldı.
- FOTA önbellekleme iptal edildi. Güncellemelerden kaynaklı disk alanı kaybı yaşanmıyor.
- Sistem teması yerine çok hafif bir tema kullanıldı. Bu sayede bellek arttı, işlemci yükü hafifledi, önbellek yükü azaltıldı.
- Klavye ve tuş takımlarıyla yazım hızı maksimuma çıkartıldı.
- Telefonun açılış ve kapanışı mükemmel derecede hızlandırıldı. Açılıştaki animasyon ve ses iptal edildi. Telefon çok hızlı kapanıp-açılıyor.
- Kameranın arkaplanda açık kalması engellendi. Bu sayede bellek arttı, işlemci yükü hafifledi, önbellek yükü hafifledi ve kasmalar azaltıldı.
- Tüm sistem önbelleği ROM'dan alınarak C sürücüsüne taşındı. Bellek artışı sağlandı ve hızlı okuma/yazma sayesinde yapılan işlemler oldukça hızlandı.
- Kameranın minimum FPS hızı 15 FPS olarak ayarlandı. Donuk video çekimleri artık yaşanmayacak.
- Arka ışık parlaklığı %70'den %40'a düşürüldü. Böylece %30 pil kazancı sağlandı.
- Arka ışığın kapanma süresi 45 saniyeden 30 saniyeye düşürüldü. %30 pil kazancı sağlandı.

Genel olarak %50'ye yakın pil tasarrufu sağlandı. Telefonun hızı düşürülmedi. Performansı ve stabilitesi çok yüksek seviyede.

Dahil Edilen Bileşenler/Programlar:

- BTSwitch
- Accel. Switch (Sensör Aç/Kp)
- RomPatcher v3.0 (yamalarıyla, Add to Auto özelliği çalışıyor)
- Sohbetler Türkçe (mesajlarda)
- AutoInstaller Türkçe
- Telefonun açılışında program kurabilen AutoInstaller (AI.txt'yi silip, e:\pnht\c veya e:\pnht\e içerisine programlarınızı atın ve telefonu yeniden başlatın)
- Ovi Store v1.9.008 (yeni)
- Küçük QWERTY klavye
- Installserver.exe hack (imzasız yazılım yükleme)
- Yeniden başlat satırı (güç düğmesine basıldığında)
- Qt + Qt Mobility + Qt Webkit
- Phyton + GameAPI (telefonun ilk açılışında kuruluyor)
- ZipManager Türkçe
- Easy KeyLock
- Free UnRar
- Google Maps 4.1
- Kill Me
- Nokia PhotoBrowser
- UC Browser

Diğer Modlamalar:

- Menü meşgul simgesi değiştirildi.
- Telefonun NOKIA yazan açılış ve kapanış ekranları değiştirildi.
- 0'a basılı tutulduğunda Web tarayıcı yerine Bluetooth hızlıca açılıp-kapatılıyor.
- Medya çubuğundaki üstten 3. simge (Çevirimiçi Payl.) yerine Sensör Aç/Kp eklendi.
- Telefonun özel versiyonu ve FW yapımcısı değiştirildi.
- Telefonun USB adı artık OmegA v4.0
- Uygulama politikası uygulandı. Yamalar, diğer bütün yazılımlar, desteklenmese bile yüklenebiliyor.
- Sessiz kamera çekimi sağlandı. Kamera 1 sesi seçiliyken çekimleriniz esnasında ses çıkmaz.
- Kamera fotoğraf kalitesi arttırıldı. Doğru ışıklandırma kullanılıyor.
- Yeni batarya ve şebeke ikonu eklendi.
- Telefonun sensörleri varsayılan olarak kapalı. Bu sayede isteğiniz dışında ekran dönmüyor. Açmak için Medya çubuğundaki Sensör Aç/Kp'yi kullanabilirsiniz.
- Varsayılan Bluetooth ismi OmegA 5230 olarak dğeiştirildi.
- Tüm sistem temaları silindi. Yerlerine iki yeni ve birbirini destekleyen (biri gündüz diğeri gece) ve sistemi yormayan tema eklendi.
- Ses kayıt kalitesi Yüksek, ses yüksekliği son seviye ve varsayılan kayıt hafızası E:\ olarak ayarlandı.
- Java uygulamaların tümüne izin verildi. Tüm java yazılmılar yüklenebiliyor.
- Slide to Unlock hem yatay hem dikey çalışıyor.
- Varsayılan QWERTY klavye değiştirildi. Yeni klavyeyi etkinleştirmek için RomPatcher içinden 3.ModQWERTY-R yamasını "Add Auto" olacak şekilde etkinleştirmelisiniz.
- Yarım kalan indirmelerinize devam edebileceksiniz.
- Bluetooth ile korumalı yazılım gönderebilirsiniz.
- Arama süresi ve özet gösterimi varsayılan olarak açık.
- Telefonun USB bağlantı modu varsayılan olarak Depolama.
- SpinSlide tema efekti uygulandı.
- Genişletilmiş menü uygulandı.
- Varsayılan arama sesi yüksekliği maksimumda.
- Nokia'nın başlangıçta SMS göndermesi iptal edildi.
- Genel profilinde; varsayılan zil ve sms sesleri değiştirildi. Dokunmatik ekran tireşimi kapalı.
- Sessiz profilinde Titreşimli uyarı Açık.
- Alarm sesi değiştirildi.
- Alarm 5 dk.'da bir tekrar çalıyor.
- Sözlüğe Türkçe'si eklendi.
- Kısa liste kaydırmaları iptal edildi ve kaydırma hataları düzeltildi.
- Varsayılan yazı tipi yenisiyle değiştirildi. Yeni yazı tipi gülücüklerle uyumlu.
- Galerideki Resimler ve Videolar artık sadece Görüntüler ve Videolar klasörlerini okuyor.
- Müzik çalar artık sadece E:\Music klasörünü tarıyor.
- 2 yeni ev ekranı eklendi ( Page: 8 kısayollu, Navigation: bar Omnia HD ev ekranlı)
- Dosya yöneticisi artık sistem klasörlerinide gösteriyor (private, sys, system, resource vb.)
- Video kayıt kalitesi TV kalitesi olarak arttırıldı.
- Müzik çaların varsayılan ses yüksekliği %90
- Real Player'ın varsayılan ses yüksekliği %100
- Rehber artık varsayılan olarak sim kişilerini görüyor ve kaydı sim karta yapıyor.

3. OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Ekran Görüntüleri

4. OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Kurulumu, Flashlama

1. Aşama: İndirin!

Gerekli dosyaları indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra kuruluma başlayabiliriz.

İndirilecekler:

Nokia PC Suite:

.Net Framework 2.0:

JAF Yazılımı:

OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Dosyaları:

OmegA v4.0 Beta - OFW Edition Update 1 (Rehber sorununu giderir):

Symbian Uygulama Paketi:

2. Aşama: Yükleyin!

Tüm dosyaları indirdiysek yükleme aşamasına geçelim.

İlk olarak .Net Framework 2.0'ı kuralım. Kurulum tamamlandıktan sonra Nokia PC Suite'i kuralım. PC Suit kurulumu bittiğinde bizden telefonumuzu bağlamamızı isteyecek. Gerekli talimatları yerine getirdikten sonra telefonumuzu PC Suite programına tanıtmış olacağız. Bu sayede sürücü sorunu yaşanmayacaktır.

Nokia PC Suite'e telefonumuzu başarıyla tanıttıysak devam edebiliriz. Şimdi JAF programını yükleyelim. JAFv1.98.62.zip içindeki JAFSetup_1.98.62.exe ye tıklayarak kurulumu başlatalım. “You have different version for Nokia Cable Driver…..” şeklinde bir soru sorarsa "EVET" diyoruz. Ayrıca sürücü yüklediği için kurulum uzun sürebilir. Sürücü yüklemelerinde uyarı pencereleri çıkarsa Windows 7 ve Vista kullanıcıları için "Yinede yükle" ya da XP kullanıcıları için "Devam Et" butonlarına tıklayarak kurulumu bitirelim.

JAFv1.98.62.zip içindeki "jaf_nok4models.ini" ve "OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe" dosyalarını JAF'ın kurulduğu dizine (C:\Program Files\ODEON\JAF) atıyoruz. Çıkan sorulara "Evet" diyoruz.

Son olarak "OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe" dosyasına sağ tıklayıp Gönder >> Masaüstü (kısayol oluştur) a tıklıyoruz.

Windows 7 kullanıcıları "OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe" dosyasına terkar sağ tıklayıp Özellikler'e girdikten sonra Uyumluluk sekmesinden Windows Vista'yı seçip pencereyi "Tamam" a basarak kapatsınlar.

İndirdiğiniz OmegA v4.0 Beta OFW Edition.zip arşivini bir klasöre çıkartıyoruz. Toplam 8 adet dosyamız oluyor. Eksik ya da fazla olmamalı. Bu dosyaları kopyalayıp C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-588 (öyle bir konum yoksa, klasörleri kendiniz oluşturun) içerisine yapıştırıyoruz.

Şimdi masaüstünde kısayolu bulunan OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe'yi çalıştıralım. Çıkan pencerede hiçbirşeye dokunmadan Go'ya tıklayalım.

Ardından çıkan küçük bir pencerenin önündeki hatayı “Evet” diyerek geçin. Önünüze JAF ana penceresi gelecek. Buradan BB5 sekmesine aşağıdaki resimde görüldüğü gibi geçiyoruz.

“Flash settings:” kısmındaki (sırasıyla) Manual Flash, Dead USB, Normal Mode ve Factory Set‘i işaretliyoruz. CRT 308‘in önündeki işareti kaldırıyoruz. Son olarak Use INI‘ye tıklıyoruz.

Program bir süreliğine donuyor ve önünüze küçük bir pencere çıkıyor. Bu pencereden RM-588 Nokia 5230 Cable 5800‘a çift tıklıyoruz.

Tekrar önceki BB5 sekmesine dönüyoruz ve son kontrollerimizi yapıyoruz. MCU, PPM, CNT ve APE Variant‘ın önündeki simgelerin parlaması gereklidir. Eğer ışıkları gerektiği gibi parlamıyorsa hata yaptığınız bir yer olabilir. İşlemi baştan tekrarlayın ve iyice kontrol edin.

FLAŞLAMA ÖNCESİ MUTLAKA HAFIZA KARTINIZDAN AŞAĞIDAKİ DOSYALARI SİLDİĞİNİZDEN EMİN OLUN:

- system
- sys
- resource
- private
- data

Daha temiz bir flash için, hafıza kartınızdan, sizin için gerekli olan dosyaların yedeğini aldıktan sonra, hafıza kartını biçimlendirip, yedeği geri hafıza kartına attıktan sonra, flashlama yaparsanız çok daha başarılı bir yazılım elde edersiniz.

Sıra flashlama işleminde. Telefonunuzu kapatıp bilgisayara USB (CA-101) kablosuyla bağlayın. Bilgisayarın telefonunuzu görmemesi gerekiyor. Şimdi FLASH a basarak işlemi başlatın. Çıkan uyarı penceresinden Evet‘e tıklayın.

Bu işlem başladığında program kilitlenir ve “Stats and Results” kısmından size bilgiler vermeye başlar. FLASH a bastıktan sonra “Stats and Results” kısmından bize telefonumuzun açma-kapama düğmesine basmamızı söyler. Bu bilgi aşağıdaki gibidir:

İlk defa yapıyorsanız sürücü yüklendiğinden program telefonunuzu görmeyebilir ve “Searching for phone…Not found!!!” hatası alabilirsiniz. Birkaç kez daha, FLASH’a tıklayıp telefonun açma-kapama düğmesine basarsak işlem başlayacaktır. İşlemin başladığını “Searching for phone…Found” yazısından anlayabilirsiniz. Bu yazı çıktıktan sonra hiçbirşeye karışmadan telefonun tam anlamıyla flashlanmasını bekliyoruz. Telefon kapanıp-açılarak flash işlemini tamamlayacaktır.

İşlem bittiğinde “Done!” yazısını göreceğiz. Bu yazıyı gördükten sonra telefonun kablosunu çıkarabilirsiniz. Çünkü yazılım telefona başarıyla flashlanmıştır. Diğer flashlama işleminide bu şekilde yapabilirsiniz.

Yazılımın yüklenip-yüklenmediğini telefonun ekranına gelen yeni giriş ekranından anlayabilirsiniz. Eğer yine NOKIA yazısı ile açılıyorsa telefona yazılımı yükleyememişiz demektir. Kuruluma tekrar başlamadan önce RM-588 klasöründe herhangi bir dosya olmadığından emin olmalısınız. OmegA v4.0 Beta - C6 Edition dosyalarını bu klasöre attıktan sonra FLASH butonuna basma kısmından devam edebilirsiniz.

Son olarak Symbian Uygulama Paketi'nin içindeki uygulamaları kullanarak telefonunuza yeni özellikler katabilir, eksik varsa giderebilirsiniz.

###############BİTTİ###############

İlk flashtan sonra ilk açılış detayları

Telefonunuza 2 bileşen açılışta yükleneceği için, ilk flash sonrası (ya da hard format sonrası) açılışta 1-2 dk boyunca, telefonun ekranında "Installed" uyarısı görünene kadar (bip sesiyle de uyarır) bekleyin. Ardından bu uyarı penceresinde "Successfully: 2" yazacaktır. Eğer yazmıyorsa aşağıdakileri yapın:

1) Dosya yöneticisini açın.
2) C:\ sürücüsü içindeki AI.txt dosyasını silin.
3) Telefonu yeniden başlatın ve bileşenlerin kurulmasını bekleyin.

Bileşenler başarıyla kurulduktan sonra telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

AI.txt dosyasını kullanma (Toplu halde uygulama yükleme)

Bu dosyayı C:\ sürücüsü içerisinden sildiğinizde, telefonu kapatıp-açtığınızda bazı uygulamaları yüklemeye başlar. Eğer sizde kendi uygulamalarınızı toplu telefon başlarken kurmak istiyorsanız aşağıdaki dizinlerden hangisini istiyorsanız oraya uygulamalarınızı atın, Dosya yöneticisiyle C:\ içerisindeki AI.txt dosyasını silin ve telefonu yeniden başlatın. Uygulamalarınız yüklenene kadar bekleyin. Yüklendiğinde bir "bip" sesi ve uyarı penceresi görünecektir. Successfully kısmındakiler başarıyla kurulanlar, Failed kısmındakiler ise kurulamayanların sayısını gösterir.

AI.txt ile kurulan uygulamalar dizini ("c" klasörüne atarsanız C:\ sürücüsüne, "e" klasörüne atarsanız E:\ sürücüsüne kurulur):

z:\pnht\c
z:\pnht\e
e:\pnht\c
e:\pnht\e

Yeni QWERTY klavyeyi etkinleştirme

##################################################

Kurulum, yükleme ve flashlama bitti. Umarım başarıyla yazılımı kurmuşsunuzdur. Görüş, istek ve önerileriniz bizim için değerlidir. Ayrıca yazılımla ilgili en küçük bir sorunu daha bildirirseniz bu sizin yararınızadır. Sonuçta asıl yorulanlar bizleriz. Konuya olan ilgiyle paralel olarak yepyeni yazılımlar çıkartılabilir. Emeğe saygı çerçevesinde esenle ve iyi günlerde yazılımı kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan, mustafa, sawyer32 ve 3 diğerleri

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
yok böyle bi anlatım helal olsun özene bözene yapmışsın emeğine sağlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: pRime. ve Round-Saturn
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
çalışmaların güzel gerçeklten 5230 um olsaydı denerdim

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bende isterdim :)

forumber

Üye

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Teşekkürler forumber :yuru

----------Eklendi @ 15:31:08 ---------- Yazıldı @ 15:06:27 ----------

Yeni klavyeyi etkinleştirme kısmını eklemeyi unutmuştum, ekledim.

'Patron

'Patron

Üye
Vay be hayran kaldım cidden. Super yapmışsın elıne sağlık dostum. sen şimdi 5230u sat. C5-03 al bize fw yap bole :D
:alkis:alkis:alkis

• Beğen
psychopaht

psychopaht

Üye
5800 kablosu bulamadım flashlarken wave 525 kablosu kullansam sorun olur mu pc suite tanıyor :islik

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Vay be hayran kaldım cidden. Super yapmışsın elıne sağlık dostum. sen şimdi 5230u sat. C5-03 al bize fw yap bole :D
:alkis:alkis:alkis

Teşekkürler. Anlatımım gerçekten çok mu iyi gelen giden, konuya şöyle bir bakan mesaj atmadan gitmiyor :yuru. İnşallah yardımcı olabiliyorumdur. 5230'umu uygun bulduğum zaman satacağım. Ama şimdilik satmaya niyetli değilim. Satarsamda alacağım telefon iPhone 4. Başkasını düşünemiyorum :oke:

5800 kablosu bulamadım flashlarken wave 525 kablosu kullansam sorun olur mu pc suite tanıyor :islik

Dene, eğer çalışıyorsa aynı yöntemlerle flashlarsın bir sorun çıkmaz. Hiç denemediğimi belirteyim.

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
'Patron

'Patron

Üye
Evet anlatımın guzel.Düzenli Anlatımları severım.Ayrıca yaptığın değişikliklerde guzel :good:

asdasd11111

Üye
sorun yaşıyorum yeni eklenen ev ekranlarında numara çevirme yeri yok?

Cesur_Cengiz

Üye
slm arkadaşlar bn yaptm kurdm ama internete girdiğimde adrese tıkladıgımda veya yer imlerine tıkladıgımda bni atıyor internetten acaba neyden ???

Copyright^

Copyright^

Üye
v50.6.002 için olmaz değilmii...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sorun yaşıyorum yeni eklenen ev ekranlarında numara çevirme yeri yok?

Eklemeye çalışıyorum şimdi.

slm arkadaşlar bn yaptm kurdm ama internete girdiğimde adrese tıkladıgımda veya yer imlerine tıkladıgımda bni atıyor internetten acaba neyden ???

Önceden kalan yer imleri olabilir. Telefonuna hard format atmayı dene. Şimdi 0.facebook.com'a tekrar girdim. Sorunsuz girdi. Yer imlerinede girebildim.

v50.6.002 için olmaz değilmii...

Bu versiyonun finali hem 50.1 hem de 50.6 lar için çıkacak. Öncelikle hataların giderilmesi gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Copyright^

Ali Emre Çirik

Üye
şunları 5800 modlasan canım 5230 istedi.

fatihveyusuf

Üye
telefona kurdum ve şimdiye kadarki en güzel telefon oldu.
Ellerine sağlık.

----------Eklendi @ 14:45:47 ---------- Yazıldı @ 14:24:39 ----------

herşey mükemmel fakat telefon rehberinde sıkıntı var galiba. Görünmüyor.

• Beğen
sawyer32

sawyer32

Üye
daha demin c6 edit ofw ni kurmuştum :ehe
bu da iyi ama görsellik bakımından c6 daha iyi sanki . c6 nın tek eksiği var. ev ekranı ve int. browser ı :(
edit: tek demişim 2 tane varmış :polis:

fatihveyusuf

Üye
c6 da güzel ama orjinal kadar hızlı değil. Bu daha çok hoşuma gitti. Efekt de güzel seçilmiş.

• Beğen

Üst Alt