(((WiNDOWS 98 CEPTE)))((128 MB RAM TELEFON))((E51,5320xm, N79, N95, N96, N82, 5800, 6220c ...))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz816

Üye
Ben E63 kullanıyorum. Ama 240x320 formatında olduğu için bnim ekranda yatay durmuyo. Bu programı dik değilde yan yapabilirmisiniz?? Yani E63 e uygun olarak editleyip linki bana gönderirseniz sevinirim...

Bora

Bora

Üye
İnstall klasörü içerisinde bulunan bazı dosyaları sertifikalandıramıyoruz.(Oflu Recep saolsun uğraştı oda bayağı) Çözüm nedir acaba?

resso_21

resso_21

Üye
sağol kardeş

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
İnstall klasörü içerisinde bulunan bazı dosyaları sertifikalandıramıyoruz.(Oflu Recep saolsun uğraştı oda bayağı) Çözüm nedir acaba?

install klasörünün içindeki sadece sdl.sis dosyası sertifika istiyor.diğerlerine gerek yok

thehallowman

Üye
hocam eyvallah 'ta hakkaten bunun amacı nedir? yani ne işimize yarar?

Bora

Bora

Üye
install klasörünün içindeki sadece sdl.sis dosyası sertifika istiyor.diğerlerine gerek yok

:hmmm Çok ilginç bende tüm dosyalar sertifika istiyor. Dosboxu falan sertifikalandırabildim ama diğerlerini yapamadım.Size ve cer dosyalarımı versem sertifikalandırırmısınız? Ben çok uraştım yapamadım.

_StanicEnemy_

_StanicEnemy_

Üye
tessekkurler

CS BETA

CS BETA

Üye
N86 8MP dede olr demi kesin kardesşşş ?=

+-+anil+-+

Üye
ben; nokıa 6500s kullanıyorum telefon - sıs - dosyasını yüklemeyi reddediyor bu dosyalar jar 'a dönüştürebilirmisiniz _? veya başka bir çözüm varmıdır_?

cimbom11

Üye
sony ericsson k790i ye kursam çalışır mı?

Sezgin 2

Üye
e63 de deneyen yok herhalde.acaba çalırmı kursam :S

sewerk

Üye
Saol kanka ellerin dert görmesin ellerine sğalık NuMBeR 1:oke:

TTK89

Üye
yaaaaaaaaaa ne bu ya dasboxa girince yine atıyo menüye üffff

adriano35

adriano35

Üye
ellerine sağlık kardeş...

silverarrowx

silverarrowx

Üye
e72 de denesem çalışır mı?

lHuSeYiNl

Üye
ya ben dasbox u açınca atıyo diom kimsede cevap yok sizin çalışırmı demenizemi cevap veecekler

petrucci82

petrucci82

Üye
windows işletim sistemini çok merak ediyorsanız ki ben merak ediyorum..ikinc el hp6915 veya qtek s200 alın kurcalayın.hem ikinci hattınızı takarsınız...çok ucuz olarak gittigidiyorda bulursunuz..bu alet 5800 symbian işte zorlamaya gerek yok:)) ben kurdum 5800 a yazılar okunmuyor bi de hoparlörden sürekli dip ses geliyor..csssss diye..ama arkadışım emek vermiş saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum:oke:

intikam1715

Üye
eyvallah çok teşekkürler kardeşim.çoğu site bu konuyu senden alıntı yapmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt