Tüm Java telefonlar için: Google Maps

Sponsorlu Bağlantılar

safadereli

Üye
sgh d900i ye de olurmu

arap008

Üye
saol kardeş

ßy.Shadow

ßy.Shadow

Üye
para tuzağı

okumas

Üye
İşte indirme linki

sonkanunsuz

Üye
Arkadaşım yer bulma harita cıkınca sağ altta mavi kare var orayı tıklayınca sen o an hangi sokaktaysan duruma göre 30-40-50 metre hata payı ile bulunduğun o anki yeri gösteriyor.Umarım yardımcı olmusumdur.

artvinli740

Üye
trident wt3 telefona nasıl yükleyecegiz yada bu telefonda çalışırmı bu program teşekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler..

jeofatih

jeofatih

Üye
Teşekkürler

mutlucan96

mutlucan96

Üye
Telefonun internetini kullanmamak için. Bilgisayardaki internetten. Belirli yerlerin haritalarını kaydedip telefona atmam mümkün mü?

BEYDAGIFM

Üye
tskler,emeğine sağlık

Tacettin Demir

Üye
Telefonun internetini kullanmamak için. Bilgisayardaki internetten. Belirli yerlerin haritalarını kaydedip telefona atmam mümkün mü?

Mümkün değil diye biliyorum. Belki fotograf olarak bakmak istersen, foto olarak atabilirsin. Ben IPAD için öyle yapmıştım:)

--------------- Ekleme ---------------

5230 dan m.google.com.tr/maps adresine girince, hata verdi. Ben de PC'den google maps sitesinden sisx dosyasını indirdim ve kurdum. Sonuç mükemmel. Garmin ve Google Maps bir arada şu an. Uydu görüntüsü de lazım oluyor bazen. Çok iyi oldu bu.

by_imp

by_imp

Üye
ellerine sağlık dostum

RaMiM

RaMiM

Üye
teşekkürler arkadaşım...

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

sahin_7990

Üye
slm tşk ler

kadirkadıköy

Üye
nasıl indireceğiz :s

hakguk

Üye
ya bu program telefon hafızasını kullanıyo ve yetersiz diyo çok etrafa bakınca ben hafıza kartını seçtiremiyomuyum bundan öyle bi ayar yok ama

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
teşekkürler

newer32

Üye
çok kontör yiyo ama yaaa

bjkburakkk

Üye
nereden indiriliyor

Üst Alt