Bedava Google Maps hizmeti. %100 çalışıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
ya deneme yapmak isteyen çok küçük bir harita ile denemesini yapsın. sadece mahallenizi seçin ve deneme yapın sonra sabredersiniz :D

juntle

juntle

Üye
Haritayı iyice daralttım, sadece şehir merkezini aldım (yani yerleşim birimlerini) seçimi 18 yaptım. indirme süresi 1 saat, hafıza kartına kopyalama 1 saat civarı. Telefon kartı okuyor ama telefon hacı murat'ın arkasına bir kamyon bağlamış ve onu çekmeye çalışırken halini düşünün aynen öyle çalışıyor.
Ayrıca alakası varmı bilmiyorum ama doyayı yükledikten sonra arama geldigi zaman kişi rehberde kayıtlı olmasına ragmen isim çıkmıyor....
Ben pes ettim arkadaşlar...

by_izmirli_

by_izmirli_

Üye
hayır para vermek zorunda değilsiniz o 168 saatlik (kuulanım süresi yoksa 168 saatte indirilmiyor:) ) wifi ile haftada bir kere 5-10 sn ayırarak indirebilirsiniz

Peki wifi yoksa evde nasıl bağlancaz başka bağlanma türü varmı monte için :D

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Tabiki var.Telefonunuzdan wi-fi ile bağlanabildiğiniz gibi gprs ile (gsm operatörünüz üzerinden yani ücret ödeyerek) de bağlanabilirsiniz.Bunun için :
Yol1:Menü>İnternet>Ayarlar>İnternet Profilleri
Yol2:Ayarlar>Telefon Ayarları>Uygulama Ayarları>İnternet>İnternet Profilleri

Bu kısımda GPRS Profilini seçerseniz telefonunuz internete ulaşmak için GPRS bağlantısını kullanır.Yine aynı şekilde tanımlı bir wi-fi ayarını seçerseniz ise wi-fi üzerinden bağlanmaya kalkar.

Unutmamanız gereken bu seçimi yaptıktan sonra hangi profili seçtiyseniz o kullanılır.Yani GPRS seçiliyken internet için wi-fi kullanılamaz.Aynı yolu izleyip tekrar wi-fi profilini seçmelisiniz.

Bence bu bir eksiklik keşke her uygulamaya ayrı ayrı bağlantı profili tanımlayabilsek.Mesela Tarayıcı için wi-fi ve Google Maps için GPRS vs.

Aqrp00

Aqrp00

Üye
Sadece bulunduğun yeri alınca yapmayı başardım. Harita gözüküyor. Ama konum hizmetlerine bağlanmayı soruyor. İzin veriyorum. Uzun süre beklememe rağmen olmuyor. Acaba bir ayarı eksik mi yaptım? Bide yol tarifi alabiliyormuyuz ve kaç km ile gittiğimizi nasıl anlıyoruz?

wade96

Üye
Dosyaları attıktan sonra hafıza kartında problem olanlar telefonu kies modunda bağlayıp dosyaları attığınız klasöre gidin sorun düzeliyor ;)

dreamzone

dreamzone

Üye
çok iyide çok uzun sürüyor indirme bitmedi kapattım türkiye haritasını direk bulamaz mıyız bulsakta çok yer kaplar mı?

Aqrp00

Aqrp00

Üye
Küçük bir yer seç. Oturduğun mahalle gibi. Sadece şehir merkezi gibi. 17 değilde 16 yapsanda pek problem olmuyor. Ayrıca türkiye haritası imkansız. Yapması günler haftalar sürer. Bilgisayarın hafızasına sığmaz.

dreamzone

dreamzone

Üye
Küçük bir yer seç. Oturduğun mahalle gibi. Sadece şehir merkezi gibi. 17 değilde 16 yapsanda pek problem olmuyor. Ayrıca türkiye haritası imkansız. Yapması günler haftalar sürer. Bilgisayarın hafızasına sığmaz.

yaşadığım çevreyi zaten biliyorum bu uygulamada pek bi işe yaramıyo yani

altay89

altay89

Üye
tam olarak nereye ve ne uzantıyla kaydediyo anlıyamadım bir bilgi verirseniz cidden güzel bir uygulama ama map i bulamadım
cache diye bişey var olmadı

Batuhan_KK

Batuhan_KK

Üye
bu gps olmayan telde çalışmıyor değil mi?

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
sorulacak soru değil :)

xoxxox2

Üye
Kardeş gMapMaker prgramını bilgisayara kurdum ama uygulama düzgün olarak başlatılamadı diyor ve benim işletim sistemi xp ve .net framework mü istiyor diycem ama oda var neden oldu acaba?

--------------- Ekleme ---------------

Önceki işi hallettim ama bu seferde stored maps ve offline ı işaretliyorum klasörü buluyorum tüm olarak açmıyor klasörü açıyor google maps olan klasörleri açıyor sonrada bir şey bulamıyor yardım pls :)

aaa94

aaa94

Üye
harikasın saol
s5233 te deniyom bakalım gps var mı bilmiom

berkay_zm

berkay_zm

Üye
tastekin kardeşim :D ben ankara il sınırlarını seçtim de :D bu yorumları okuyunca korktum indirmeyi :D böyle bişi yaparsam beni ne bekliyor :D aydınlatır msın :D

--------------- Ekleme ---------------

bide bikaç resim koysan fena olmaz ...

irfandeveci

irfandeveci

Üye
güzel konu helal :D

berkay_zm

berkay_zm

Üye
bilmiyoruum sizde nasıl ama ben sadece harita filan atmadan jar dosyasını kurup açtım nasıl bişi diye. wap üzerinden haritada bedava dolaşıyorum. ama konumumu bulamıyor nedennnn?

plancı_ktu

Üye
arkadaşlar konumunuzu 2 sn içinde buluyor ve nereye kaç km ile gittiğinizi hatta ne yöne gittiğinizi gösteriyor :) ve bunlar tamamen ücretsiz oluyor...

kardes ben herseyı yaptım harıtam acılıyor.oncelıkle tesekkur ederım arkadasımıza fakat sızın soyledıgınızı yanı gıdecegınız yerı,sızın yerınızı nasıl gosterıyor onu yapamadım yardımcı olursanız cok sevınırım :)

dark1907

Üye
we travel proğramından ne farkı var bunun

Berk.Ozarslan

Berk.Ozarslan

Üye
yükleme yavas olmasaydı güzel olurdu ama napalım buda bi kusur :)

Üst Alt