Tüm Java telefonlar için: Google Maps

Sponsorlu Bağlantılar

ASLAN__68

Üye
meaşallah hev kalede ğüzelmişş

sas1977

Üye
emeğine sağlık kardeş

erhansolak

Üye
slm arkadaslar kac gündür aradığım bir şey war.
cep numarasını harita olarak nasıl bulabiliriz öyle bir program veya site warmı ?

erhansolak

Üye
iyi de kardeşim bu beni 1 aydır aradığım program ama hani nerden nasıl indireceğiz ? Link hani nerde ?:sn:

RoLL_

Üye
iyi de kardeşim bu beni 1 aydır aradığım program ama hani nerden nasıl indireceğiz ? Link hani nerde ?:sn:

Hizmet, cep telefonu tarayıcısı üzerinden(gprs), aşağıdaki adresten girilerek indirilebiliyor.

wap adresi:

turkernayan

Üye
Arkadaşlar bu nasıl yükleniyor hangi numara yazıoruz ben anlamadım lütfen yardımcı olurmusunuz?

atmaca61

Üye
hocM COK TESEKKURLER yazılım harıka ama anlamadıgım ucretli mi sanki wap gprs ten alıyo dogrumu yardımcı olursan cok sevınırım ellerıne saglık

emre gümüş

emre gümüş

Üye
nokıa nın haritası var buna gerek bile yok ben n95 kulanıyorum ücretsiz olarqAK GÖRÜYORUM BUNDA Bİ DE UGRAŞIYOSUN HEM ARTIK 3 G DE VAR

herzamanheryerd

Üye
quseLL

sawIII

Üye
teşşekürler

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

hırsız_bozo

hırsız_bozo

Üye
lin yarrağı yemiş koçum

merty24

merty24

Üye
saol

enginyılmaz

Üye
teşekkürler paylaşımın için

qwertyumn

Üye
teşekkürler ama 3120c de çalışır mı acaba

haluk1964

Üye
eline saglık

spa22

Üye
saolllll

error94

Üye
arkadasım bnde samsung s5233 W var bunun kndisinde yklü zaten iki kere açtım wirelesse bağlıyken ikisindede 10 kontör gitti toplamda 20 kontör gitti cevabını bklyrum

kaplan1222

Üye
ya tamamda kontör alırlarmı bu ücret için...

salamonali

Üye
teşekkürler kardeş n73'te cep telefonunun internet kısmından indirip kurdum çalışıyor. bu 3g olayı hesapta cepten interneti ucuzlatacaktı ama değişen bir şey olmadı basit bir google map'si indirip kurmak için 120 kusur kontörüm gitti.

Üst Alt