Bedava Google Maps hizmeti. %100 çalışıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
Arkadaşım dedikler,nin hepsini yaptım açıldı ve çalışıyor ama senin dediğin gibi (Yerinizi ve kaç km hızla ilerlediğinizi hatta ne yöne gittiğinizi bile gösteriyor. Bir nevi Pusula ) bunları göremedim.bunun bir ayarı varsa lütfen söylermisin.

kardesim ilk önce haftalıkk veriyi indirmelisin daha sonradan acık alana cıktıgında kısa sure icerisnde konumunu bulacaktr hıznı gostrmesı ıcn ayarlardan
dısplay:

position s/speed aktif et kardesim budur

nikosoft

nikosoft

Üye
kardesim ilk önce haftalıkk veriyi indirmelisin daha sonradan acık alana cıktıgında kısa sure icerisnde konumunu bulacaktr hıznı gostrmesı ıcn ayarlardan
dısplay:

position s/speed aktif et kardesim budur

teşekkürler ama displeyde böyle bir seçenek yok

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
teşekkürler ama displeyde böyle bir seçenek yok

Arkadaşım önce yukarıda ki linkten programı indir.. Sırası ile şu işlemleri yapacaksın:
* önce programı kur kurarken internete erişilsin mi sorusuna hayır diyeceksin..
* programı aç sol alttaki kısımdan menüye gir setting/Map Types aç ve yahoo mapsin içinde üç tane tik olacak son ikiyi kaldır sadece ilki seçili kalsın... Sonra altta not aviable var oradan google mapsi seç sol altta menüden save ve ok...
* Map Browsinge gir low memory hariç tüm yerler tikli olsun ve sol altta menüden browse.. gir . kullanıcı verilerine erişilsin mi sorusunu evet diyerek geç ve haritayı hazırlayıp hafıza kartında koydugun yerden bul ve seç menü save ok de çık .
* şimdi yine settingden displaye gir small frontdan tiki kaldır , 90 cw bunu tikle all places tikle position ve position / speedi de tikledikten sonra save deyip çık menüden go to diyerek zoom leveli 15 yap yada kendi istediğini yap programı açıp kapa ve bedava google mapsi güle güle kullan ...

--------------- Ekleme ---------------

Harita oluşturmakla ilgilide birkaç sey söyleyeyim iller arası geçiş için haritayı oluşturduğumuz sayfadan tüm türkiyeyi seçerek altan 6 ile 8 arasını seçerseniz oldukca rahat bir şekil de türkiye haritasını kullanabilirsiniz... Detaylı il haritaları için il sınırları yada merkezi seçin 13 ile 17 arasında yapıp gmapmaker ile oluşturun... hem hafıza hem dosya sayısı az olur ve açılışda telefon hafıza kartını cok fazla okumak için beklemez... olusturdugunuz haritayı hafıza kartınıza MGMaps adı altıında bir klasör oluşturarak atın... Birden fazla harita kullanmak istiyorsanız Mgmaps onun içine mesela bende gümüşhane ve türkiye var klasörleri acın olusturdugunuz haritayı da bunların içine atın...

--------------- Ekleme ---------------

Harita oluşturmakla ilgilide birkaç sey söyleyeyim iller arası geçiş için haritayı oluşturduğumuz sayfadan tüm türkiyeyi seçerek altan 6 ile 8 arasını seçerseniz oldukca rahat bir şekil de türkiye haritasını kullanabilirsiniz... Detaylı il haritaları için il sınırları yada merkezi seçin 13 ile 17 arasında yapıp gmapmaker ile oluşturun... hem hafıza hem dosya sayısı az olur ve açılışda telefon hafıza kartını cok fazla okumak için beklemez... olusturdugunuz haritayı hafıza kartınıza MGMaps adı altıında bir klasör oluşturarak atın... Birden fazla harita kullanmak istiyorsanız Mgmaps onun içine mesela bende gümüşhane ve türkiye var klasörleri acın olusturdugunuz haritayı da bunların içine atın... Geciş yapmak için haritalar arasında aşagıdaki işllemi yapın:
* Map Browsinge gir sol altta menüden browse.. gir . kullanıcı verilerine erişilsin mi sorusunu evet diyerek geç ve istediğin haritayı seç menü save ok de çık .. Programı aç kapa ve güle güle Kullan...:)

• Beğen
Tepkiler: SamsungGT s5620
TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah hoca detaylı anlatım için inşallah herkes anlar :)

nafoo123

nafoo123

Üye
Sakın benım gıbı delılık yapmayın istanbulu komple indirdim tele attım hafıza kartını okumadı + telefon bir kapandı geri acılmıyor.samsung fun club yazısı gelıyor donuyor

matador77

Üye
ben yaptım yaklaşık yarım saatimi aldı.ama GPS ile yerimi bulamadım.

----------Eklendi @ 11:48:04 ---------- Yazıldı @ 11:42:40 ----------

söyledigin gibi verileri indirdim fakat yine yerimi bulmadı

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Taştekin kardeş...
Talimatlarınızı uyguladım fakat.....
Haritada sadece G.Antep şehir merkezini işaretledim...
- indirme boyutu 119 mb. 358.000 adet dosya ve 12 saatten fazla zaman...
- Klasörü SD karta aktarma (16 gb Team marka SDHC class 6 süper hızlı micro SD) 14 saatten fazla zaman...
SONUÇ: Telefon Hafıza kartını okuyamadı... Telefon ekranındaki hafıza kartı simgesi sürekli sarı işarette kaldı. Hafıza kartını formatladım ama nafile. Tlf kartı okuyamıyor ve kilitleniyor...
- Yeni bir Firmware atmak herşeyi eski haline getirdi.
- İndirdigim dosyayı bilgisayarımdan silmem bile yaklaşık 8 saat zamanımı aldı.
Dedigin gibi bu iş SABIR İŞİ, bende öyle yaptım SABRETTİM ama sonuç alamadım.
Yinede çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyorum...
Saygılar....
aynen haa.ben zaten direk 500mb görünce anında sildim.
Tekirdağdan İstanbulun ortasına kadar yapmıştım 500mb zaten ben atamadan hafıza kartı kilitlendi formatlayınca düzeldi ama.

onlyhug

Üye
arkadaşla bnim telefonm samsung genoa bn telefondan indrdm fakat bnim telefonda bir türlü dolmuyor lütfen yardım

HELP ME:vur:hmmm:ağlarım::angry::angry::angry::angry:

onlyhug

Üye
valla kardeşim sn başbakn olsan bu ilkeyi marsa bile taşırsn helal olsun:yuru:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

nafoo123

nafoo123

Üye
harita güncel değil

oktay454

oktay454

Üye
Storage Maps ayarında konum yerine "E:/MGMapsCache" yazdım. MGMapsCache klasörü hafıza kartının içinde ama haritaları göstermiyor.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Kardeş bu sorun bende de vardı cepten bu adrese gir wifi varsa iyi olur buradan navigasyon proğramını indirdim kurdum sonra ayarlar olarak 7. sayfadaki anlatımları yaptım nasıl oldu ise o görünmeyen haritalar çıktı piyasaya gerçekten de mübarek bir şeymiş.

Üst Alt