Bedava Google Maps hizmeti. %100 çalışıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

nurigil

Üye
Arkadaşlar,
Bu uygulamayı offline kullanmak hem kurulum hem de sınırlı harita yüzünden pek işime gelmedi. Ben online kullanmak istedim ama vodafone edge/3g vs ile bağlıyken sürekli "veri bağlantısı kesildi" diyo. Wi-fi üzerinden bağlanıp sorunsuz indiriyor ama evde navigasyon işe yaramıyor:)
Her türlü internet ayarını denedim, profili değiştirip teli restart ettim ama nafile. Widget profiline kadar vodafone seçtim, google arama, mail bağlanıyo ama maps çalışmıyo. Neden olabilir?
(Not: Google maps 3.0.2 yüklü)

gorkem414

Üye
benim yerimi bulmuyor ve şuraya gidecem buraya gidecem olayını yapamadım

stesefik

Üye
yakınlaştırmayı 16 yaptım, tüm istanbulu aldım. hafıza kartını çıkarıp takınca 1 dk okumasını bekliyorum ama değdi diyebilirim :) paylaşım için teşekkürler.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Çorlu-Edirne arası seçtim ve tan 5 saatte indirdi neyse dosyaları attım hafıza karta ama hafıza kart sürekli donuyor ve okumuyordu.Karta format çektim düzeldi siz siz olun kendi Google Maps ınızdan şaşmayın derim.Şimdi Wi-Fi yok dersiniz yahu İstanbul da heryerde Free Wi-Fi Zone yazıyor onlardan girin

Hooligan™

Hooligan™

Üye
Emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: Just™
~Kentucky`

~Kentucky`

Üye
Bedava Derken acaba İnternet üzerindenmi oluyor bu ??

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
Gmapmaker Sifreli ? Sifreli Bunların Sifresi Ne ?

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
denedim ama malesef sonuç alamadım başarılı olanlar ricam anlatabilir mi?

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
kardeş bayağı uğraştırıyor ama yine de emeğine sağlık :)

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Edit yapayım bılmıyorum daha once dıyen oldu mu da eger kendı secıtıgımız yerın dısına cıkmazsak kntr gıtmıyor demısın hocamda zaten offline mod u secıtıgınız ıcın ıstesende gozukmuyor yanı rahat olun kntr gıtmıyor gayet basit bır program duzenlı olarak kullanıyorum tavsıye ederım.

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
Edit yapayım bılmıyorum daha once dıyen oldu mu da eger kendı secıtıgımız yerın dısına cıkmazsak kntr gıtmıyor demısın hocamda zaten offline mod u secıtıgınız ıcın ıstesende gozukmuyor yanı rahat olun kntr gıtmıyor gayet basit bır program duzenlı olarak kullanıyorum tavsıye ederım.

kardeş yardımcı olsanızda bizde kullansak

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye

kardes bu lınkten programı ındır kur monte ıcın tam ekran calısmaktadır daha sonra tastekın ınde dedıgı gıbı harıta ısını halledın hafıza kartına atın browse deyın kullanın yanı soyle deyım egerkı orda yazanları aktıf olarak bıre bır duzgun adımlarla yaparsanız zaten hallolacaktır saygılar.

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
Peki tamam sağ ol kardeş...

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
Bu işi tamamen çözdüm ve gayet iyi Çalışıyor harita falan oluşturmak oldukça basit ve çok da fazla hafıza tutmuyor yanlız hafıza kartınızı tele taktığınızda tanımak için bi 10 sn kadar bekletir... başka bir sorunu yoktur ve yanlız yol tarifi yapamıyoruz o ücretli... kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirim mesaj atın yeter...

--------------- Ekleme ---------------

yol tarifi dışında tamamen ücretsiz bi programdır oda çok mühim degil yakınlastırma uzaklastırma secenekleri ile cok rahat gideceginiz yeri bulursunuz... ve tüm bunlar bedavadır...:))

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Bu işi tamamen çözdüm ve gayet iyi Çalışıyor harita falan oluşturmak oldukça basit ve çok da fazla hafıza tutmuyor yanlız hafıza kartınızı tele taktığınızda tanımak için bi 10 sn kadar bekletir... başka bir sorunu yoktur ve yanlız yol tarifi yapamıyoruz o ücretli... kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirim mesaj atın yeter...

--------------- Ekleme ---------------

yol tarifi dışında tamamen ücretsiz bi programdır oda çok mühim degil yakınlastırma uzaklastırma secenekleri ile cok rahat gideceginiz yeri bulursunuz... ve tüm bunlar bedavadır...:))

Halletmene sevindim bilader guzel program kendısı fakat ben gecenelde ucretlı de olsa google maps ı tercıf edıyorum (internet paketli tabiki) :D

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
Halletmene sevindim bilader guzel program kendısı fakat ben gecenelde ucretlı de olsa google maps ı tercıf edıyorum (internet paketli tabiki) :D
wodafone isen gayet normal onu tercih ediyo olman ancak turkcell için sınırlı imternet kullanıcıları aynı rahatlıkta kullanamaz...

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
wodafone isen gayet normal onu tercih ediyo olman ancak turkcell için sınırlı imternet kullanıcıları aynı rahatlıkta kullanamaz...

Yok ben avea kullanıyorum ama yınede oyle fazla bır sey goturdugu yok yanı ınternet paketım de aylık 100 mb olanlardan gayet yetıyor kı twıtter face maxicep :) vs vs cok kullanan bırıyım ıste bazende gmaps acıyorum gayet ıyı tavsıye ederım yanı madem boyle telefon alıyoruz net hızmetı ıyı olan bu tur seylerden kacınmamalıyız tabıkı maddı gelırler olcusunde :D

nikosoft

nikosoft

Üye
Arkadaşım dedikler,nin hepsini yaptım açıldı ve çalışıyor ama senin dediğin gibi (Yerinizi ve kaç km hızla ilerlediğinizi hatta ne yöne gittiğinizi bile gösteriyor. Bir nevi Pusula ) bunları göremedim.bunun bir ayarı varsa lütfen söylermisin.

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Arkadaşım dedikler,nin hepsini yaptım açıldı ve çalışıyor ama senin dediğin gibi (Yerinizi ve kaç km hızla ilerlediğinizi hatta ne yöne gittiğinizi bile gösteriyor. Bir nevi Pusula ) bunları göremedim.bunun bir ayarı varsa lütfen söylermisin.

Kardes onlar gps aktıfken calısır ve eskı fw lerde bır 5 dk kadar beklemek lazım yenı jtjl gıbı (monte) ıcın olan fw lerde cabuk bulur yanı sunu dıyorum acık alanda gps uydu sayısının cok oldugu zaman denemenız yoksa ınternet baglantısı olmadan hıc bır zaman yerınızı ogrenemezsınız saygılar.

Üst Alt