Ttpod Türkce 6.4.4 Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
O sayfalar serverden aldigi muzik ve kendi çin market sayfalaridir :) o bolumlerden indirdiniz muzik oyun uygulamalari hafiza kartinda kendi klosorunde bulabilirsiniz

reoksit

reoksit

Üye
esed indirmeyi engelliyor nedeni nedir acaba

Afşın

Afşın

Üye
teşekkürler indiriyorum

callartt

Üye
Sen adamsın adam. Gerçekten çok işlevsel. Bi PowerAMP bi bu. PowerAMP lisans hatası veriyor onun için artık bu. Inanilmaz biseymis. Çok teşekkürler Paşam ;)

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Bi yarim saate yeni versiyonu yuklenecektir ilginize tesekkur ederim :)

• Beğen
Tepkiler: callartt

callartt

Üye
Hocam büyük bir sorun gördüm. Ileri alınca geç alıyor ya. Mesela müziği ileri alıyirum 3 4 saniye sonra ordan devam ediyor :( yeni sürümde de varmı bu sorun

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Hic dikkat etmedim yeni versiyonunu simdi ekledim indirip deneyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: callartt

callartt

Üye
Hocam yeni sürümü de denedim onda da aynı sorun var yaw. Halbuki mükemmel bir uygulama keşke olmasa böyle bir sorun

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
Ben sadece turkcelestirdigim icin elimden birsey gelmiyor umarim cikacak versiyonlarda duzeltirler zaten gozume carpan hatalari ben geri bildirim yapiyorum program yapimcilarina pekte dert etmemek lazim her programin ufak tefek hatalari oluyo zamanla guncelleyip duzeltiyorlar

callartt

Üye
Hım hocam bunu özellikle iletirmisiniz acaba. Bunun ile ilgili çok sorun var diyin. Çünkü benim telefon iyi ve böyle yapıyor sa diğerlerinde kız bilir nasıl ama yinede kullanacağım çünkü harika :) Çok teşekkürler

cadde19

cadde19

Üye
hocam ip sınılıdır diyor yeni sürümü yükleyince diğer özellikleri aktif olarak kullanamıyorum çözümü varmı

kayipefsane

kayipefsane

Üye
ya paşa aynı sorun bendede var
ıp sınırlı diyor ne yapmak lazım

d_mavi

d_mavi

Üye
Hocam ceptende pcdende indiremiyorum, sayfa bulunamadı diyor.. alternatif bi link ekleyebilirmisin..

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Buğra

Buğra

Admin
@pasa1980
son sürüm linki ölmüş yeniler misiniz?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
turkce Son durum ekten indirebilirsiniz

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mtrhsts, acısaydın, cadde19 ve 4 diğerleri
pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
ya paşa aynı sorun bendede var
ıp sınırlı diyor ne yapmak lazım
İngilizce versiyonda sorun cikmiyo ama turkceye cevirince ip sinirli hatasi veriyo uzerinde calisiyorum duzeltince yeniden ekleyecem

forcerecon

forcerecon

Üye
Temalar ve son sürüm linkleri ölmüş.Yeniler misiniz ?

Üst Alt