ReisCFWv1.1 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ЯReiS

ЯReiS

Üye
önceki sayfalarda bir arkadaşa aramada etkin arama yazısı hakkında size mesaj attım demişsiniz ya, o mesajdan bende istiyorum :D kalksın o :)

Etkin aramalari iptal icin asagidaki dosyayi indirip C icine atiniz..

Bu 2. oldu(unuttugum dosya hatasi) insallah baska cikmazda mahcup olmayiz kimseye..arkadaslar mazur gorun yaslaniyorum artik 42 vurduk..

Black_06_52

Black_06_52

Üye
reis birde mekanik clock widged nasıl kullanacağım teşekürler

egemen1903

Üye
Hocam şimdiye kadar dikkatimi çekenleri yazayım:

ben beğendim, hızı şarjı falan süper.

-tema efecti yavaşlatıyor, değiştirdim ben fena olmadı gibi. tema efecti kapalıyken daha önce bahsettiğim yerde pır pır yapıyor keşke yapmasaydı.
-quickoffice lisans istiyor, nasıl çözülür, silinmiyorda.
-galeride fotoda seçenekler diyince düzenle gelmiyor, araçlarda foto ve fideo düzenleyici var çalışıyor ama galeden gidilmiyor, gidiliyor diye hatırlıyorum sanki.
-müzik çalarda ekolayzır açılmıyor.

daha önce bahsedilen şeyler ama hepsini bi yazayım dedim, ben başka bişi görmedim henüz, bunlarda çalışsa süper olacak :) yeniden flaş atmadan çözüm bulsanız süper olur herşeyimi yükledim :D

Birde yukarda verdiğiniz etkin arama için olan link açılmıyor :(

Etkin arama için verilen dosyaları taşıdım ama gene çıkıyor :(

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

AYDIN1979

Üye
ЯReiS;4227697' Alıntı:

Bu 2. oldu(unuttugum dosya hatasi) insallah baska cikmazda mahcup olmayiz kimseye..arkadaslar mazur gorun yaslaniyorum artik 42 vurduk..

özelden attığın dosyadakileri c ye ilgili yerlere attım ama gene olmadı. hala etkin aktarmalar yazısı çıkıyor.
toplu menü rof2 yükledim tekrar flasladım aynı sorun gene var..

başka bi çözüm varmı acaba?

kadıköy_polisi

kadıköy_polisi

Üye
bu surumde internet radio yüklenırken hata verıyor..??

karasahinemre

Üye
atılmıyor ekolayzır

----------Eklendi @ 12:36:13 ---------- Yazıldı @ 12:25:41 ----------

mekanik saat c ye yükleyin telefonu yeniden başlatın

ЯReiS

ЯReiS

Üye
arkadaslar sorunlari hemen hemen anladim...kimseye bir rahatsizlik vermek amacinda degildim ama maalesefki istemedende olsa bazi eksiklikler olmus..bu sebepten dolayi indirip kuran herkesten ozur dilerim..onlarin hepsini en kisa zamanda duzeltip guncellicem..hepsi hazir elimde..internet radyo evet kurulmuyor cunki onu cfw ye eklemistim yuklu gelcekti sonra fikir degistirdim ve kaldirdim..kaldirma esnasinda bazi dosyalar kalmis ondan yapiyo sorunu..

Tek anlamadigim konu quick offisin lisans istemesi..cunki bendekinde yok ayni surum kurulu bendede..ilginc..

bu gece yapmaya calisicam hepsini arkadaslar..yorum yaza herkesede tekrar tesekkur ederim..

----------Eklendi @ 14:07:33 ---------- Yazıldı @ 14:06:25 ----------

atılmıyor ekolayzır

----------Eklendi @ 12:36:13 ---------- Yazıldı @ 12:25:41 ----------

mekanik saat c ye yükleyin telefonu yeniden başlatın

ekolayziri atmak icin rompacther yamasindan gizli klasorlerre ulasimi acin..yoksa atamazsiniz.

sayokantürk

sayokantürk

Üye
sorun etme kardeş hepsi düzelir akşam evde zaman bulursam Quikoffice uygulamasının farklı bir versiyonu var onu ben buradan uplod ederim senin yükledeğin versiyonunu üzerine arkadaşlar yükleyebilirler güncelleniyor sorun yok birde şöyle bir sorun var galerideki fotoğrafları mesela bir kart vizite ekleyemiyorsun ben bu versiyonu ilk kuranlardanım aşağı yukarı aynı sorunlar var ama o kadarda önemli eksiklikler değil anlatılanlar telefon yüzde doksan işlevselliğinikoruyor

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
sorun etme kardeş hepsi düzelir akşam evde zaman bulursam Quikoffice uygulamasının farklı bir versiyonu var onu ben buradan uplod ederim senin yükledeğin versiyonunu üzerine arkadaşlar yükleyebilirler güncelleniyor sorun yok birde şöyle bir sorun var galerideki fotoğrafları mesela bir kart vizite ekleyemiyorsun ben bu versiyonu ilk kuranlardanım aşağı yukarı aynı sorunlar var ama o kadarda önemli eksiklikler değil anlatılanlar telefon yüzde doksan işlevselliğinikoruyor

Tesekkur ederim destek icin kardesim..Ama hala anlayamadigim seyler var..ayni cfw yi yukledik ayni telefonlar ama sonuclarda farkliliklar goruyorum ayni olmasi gereken seyler farklilik gosteriyor..mesela yorumlarda diyorla ki:

1-office lisans istiyor..su an bakiyorum telefon elimde bende ayni surumu yukledim lisans istemiyor surum..
2-siz diyorsunuz ki rehberdeki kisilere galerideki resim eklenmiyor..bakiyorum simdi.. sorun yok rehberden kisi uzerine geldim foto kismina tikladim resim ekle dedim ve galeri acildi bi tanesini sectim ekledi..normal..
3-Active aktarmlar hala cikiyor diyorlar ama bende yok..
4-ekolayzir olayini tamam onu unutmusum ekleyince sorun yok..

galiba cok secimli olunca biraz karisti aslinda bir sorun yok..hepsini tekar elden gecirip tek dosya halinde sorunsuz olarak koycam..

• Beğen
Tepkiler: szrxx

OzGuRKnowN

Üye
Ofis Programında Sorun yaşayanlar Vereceğim sis dosyasını yükleyin.. Yüklemeden Önce ; Ofis Programını kaldırın. Daha sonra X Plore ile C:Resource/Apps içerisindeki quickofficecommon.mbm ve qo_filemanager.mbm dosyalarını silin. Sonra C:/System/Data klasörü içerisindeki quickoffice dosyasını silin ve Ekte verdiğim sis uzantılı dosyayı E:/F:/C: istediğiniz hafızaya kurun. ;) Missing Sürüm yazacaktır Sorunsuz ve oLacaktır..

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ofis Programında Sorun yaşayanlar Vereceğim sis dosyasını yükleyin.. Yüklemeden Önce ; Ofis Programını kaldırın. Daha sonra X Plore ile C:Resource/Apps içerisindeki quickofficecommon.mbm ve qo_filemanager.mbm dosyalarını silin. Sonra C:/System/Data klasörü içerisindeki quickoffice dosyasını silin ve Ekte verdiğim sis uzantılı dosyayı E:/F:/C: istediğiniz hafızaya kurun. ;) Missing Sürüm yazacaktır Sorunsuz ve oLacaktır..

Bende de lisans istiyor.....Nasıl kaldırabileceğimizi bisek,çünkü yüklemelede göremedim menüden de sil deyince silinmiyor

----------Eklendi @ 20:37:06 ---------- Yazıldı @ 20:33:58 ----------

Bende de lisans istiyor.....Nasıl kaldırabileceğimizi bisek,çünkü yüklemelede göremedim menüden de sil deyince silinmiyor
Bende şimdi üzerine yükleme yaptım lisans istemedi,düzeldi galiba:)eyvallah

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN

OzGuRKnowN

Üye

----------Eklendi @ 20:37:06 ---------- Yazıldı @ 20:33:58 ----------

Bende şimdi üzerine yükleme yaptım lisans istemedi,düzeldi galiba:)eyvallah

e: hafızasına kursaydın hem c: hafızasından kazanırsın ;)

*ses*

Üye
Bu belleyi 701e kurabiliyor muyuz.? Orjinalini beğenmedimi şarj çabuk bitiyo sanki.

szrxx

szrxx

Üye
ya bu sarj sorunundan bıktım herkezde ıyı bende bı gun gıtmıyo 609 lu yazılıma ne zaman cıksam bole oluyo 607 de sorun yok :(

karasahinemre

Üye
ЯReiS;4227611' Alıntı:

bende calisiyor normal..rofs2 lerde bi karisiklik oldu galiba..siz verdigim dosyalari x-plore yardimiyla atin resource ve sy/bin icine sorun yok..neyi nereye atacaginiz klasorde yaziyor..kolay gelsin..kusuruma bakmayin...Aslinda sorun yoktu ama bu menuler kafa karistirdi dun gece bayagi yogundu karmakarisik oldu kafam sizdeki rofs2 de (galiba grid menu yukleyenlerde) yokmus..sorun degil kucuk bi dosya hemn atin cozuluyo..

Dosyalari C icine atin..

----------Eklendi @ 00:28:21 ---------- Yazıldı @ 00:17:46 ----------

ben 3 lu olani kullaniyorum daha hos geliyo bana sizdeki bayagi guzelmis iconlari felan..4 lu olan gozlere zarar valla..kucuk kucuk..

klasör oluşturulamıyor hatası alıyorum

vcihan

vcihan

Üye
ЯReiS;4227697' Alıntı:

link ölü tekrar bi bakarmısınız

----------Eklendi @ 15:08:01 ---------- Yazıldı @ 15:03:29 ----------

teşekkürler OzGuRKnow çok makbule geçti

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN
szrxx

szrxx

Üye
reis hatasiz versiyonu ne zaman yayınlıcaksın ??

handsome_22fb

handsome_22fb

Üye
tema efektini nasıl değiştirebliriz biri yardım etsin|-)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
arama yap ögrenirsin kardesim efekt dgstirmeyi

Üst Alt