Ttpod Türkce 6.4.4 Eklendi

• 24 Eylül 2013
  • 12595 Okunma
  • 75 Cevap

1. BENCE EN İYİ SES KALİTESİ VEREN EN İYİ GÖRSELE SAHİP Bİ MÜZİKCALAR
    KULLANAN BİLİR
    < Resmi açmak için tıklayın >

BURDAN İNDİR

...VERSİYON 6.3.1..

TTPod 6.3.1_6301

...VERSİYON 6.4.2...
    BU VERSİYONDA ONLİNE BÖLÜMÜ AKTİF DEGİLDİR PROGRAM FAKLI ÜLKE OLDUGU İCİN IP SINIRLAMASI GETİRİYOR BİLGİNİZE..

ttpod6.4.2

..TEMA PAKETİ..
    rar ın icinde cıkartıgınız apk leri kurun programın icinde tema bölümünden degistirebilirsiniz

TTPOD TEMALAR

...MÜZİK RADAR..
    shazam gibi cevredeki müzikleri dinletp bulup indirebileceginiz bir özelliktir
    müzik radari bulmak icin ayarlar..diger ayarlar..simge olustur..tamam yapın telinizin masaüstüne ekleyecektir
    En son versiyon 6.4.4...

Yazan: pasa1980

Ttpod Türkce 6.4.4 Eklendi İndir

Son düzenleme: 18 Aralık 2013
    s60.v2, akdgnn, tayren ve 33 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

3. Rica ederim umarim begenilir eksik gordugunuz yerler varsa soylerseniz sevinirim 6.1 versiyonunu turkcelestirecem yakında

4. Teşekkr ederim ama ben şu müziklere resim koyma işini yapamadım.

pasa1980 bunu beğendi.
  5. adamsın :yuru:tşk:

6. Tesekkurler dostum

BLooD_ReG ve pasa1980 bunu beğendi.
  7. İnternetten indirdigi icin turkce sarkıların resim ve sozlerini bulamıyor

BLooD_ReG bunu beğendi.
  8. Helal hocam teşekkürler

slient01 bunu beğendi.
  9. S3 mini kore dahili oynatici yi kaldirdim bunu kullaniyorum tesekkurler

10. eyvallah :)

11. teşekkürler

12. Tam sürüm mü acaba?
    PowerAMP vardı unlocker dahil ama bir süre sonra tekrar bedava sürüme dönüyordu.
    Eğer tam sürümse dahili oynatıcıyı kaldıracağım.

Şimdiden teşekkürler.

13. Bunun ucretlisi yok zaten :) sadece online sarki indirme bolumune girmen icin uye olmani ister onunda isine yarayacagini sanmam tabi cince sarki indirmeyi seviyorsan baska :)

14. Kullanmaya başladım süper bir şey. albüm kapağı ve sözleri otomatik buluyor. seste takılma yok ama sanki internete bağlandığından şarjı çok yiyiyor. henüz detaylı deneme fırsatım olmadı ama görseller ve kullanım şahane. Tekrar teşekkürler.

15. Arkadaşlar daha önceki surumlerde mp3 indirebiliyordum. Ancak sonraki surumlerde indirme bölümünde "ip restricted" yazıyor. Indirme yapamıyorum. Bir kere guncellemis oldum. Şimdi bana 5.x surumlerinden biri lazim. Yada bu engeli kaldirmanin bir yolu varsa soyleyin.

16. Evet bu surumde uye olup kullanici adin ve sifrenle giris yaptiktan sonra oyle bi hata almazsin gerci o bolumu turkcelestirmedim cince veya ingilizcedir :)

17. Eger eski surumu silmeden guncellediysen telefonun ayarlar uygulamalardan ttpod u secip ayarlarindan guncellemeleri kaldirip eski versiyona donebilirsin

18. Teşekkürler

pasa1980 bunu beğendi.
  19. dostum cevap için teşekkürler. güncellerken silmemiştim ama bu hatayı verince bir çok kez silip tekrar kurdum. yani dediğini yapmam pek olası değil.
    ---
    cevap için teşekkürler. daha önce üye olmuştum fakat şimdi hata veriyor giriş yapamıyorum.

Yüklüyor...
25/09/2018 - 00:00