TTPod Music Player (Konu Güncel)


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
TTPod müzik çalar , zamanında S40 ve S60 cihazlar için gelmiş geçmiş en iyi müzik çalar uygulamasıdır. TTPod kendi müzik kütüphanesine sahiptir , albüm , her kalitede parça ve lirik indirme özelliğine sahipti (serverlar kapandı çalışmıyor malesef). Ayrıca TTPod değiştirilebilir temaya sahip . Winamp,media player,itunes,walkman 4.0 gibi temaları mevcut.
Linkini verdiğim uygulama 50 tane tema içeriyor.Bu yüzden boyutu 7 mb. Daha sonra tema ekleme veya kaldırmayı anlatacağım.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uygulamayı açmadan önce seçeneklerden menüsü > Uygulama erişimi > Veri erişimi içindeki tüm seçenekleri sadece ilkinde sor olarak işaretleyin.Program açılırken veri okuma izni isteyecektir , evet diyerek izin verin. Karelerin olduğu bir metin gelecek. Orta tuşuna basarak geçin ve tekrar veri izni vererek uygulamayı açın.
Uygulama ilk açılışta kare yazılarla açılacaktır. İngilizce menüye geçmek için sol menü tuşuna basarak şu şekilde menüye ulaşın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Temaları seçmek için skin menüsüne girmeniz yeterli.
Programın ayarlarında ekran parlaklığı, şarkı başlarken ses yükselmesi , şarkıyı durdurken ses alçalması ,kısayol tuşları , albüm kapağı(her temada çalışmaz) seçenekleri, oynatma listesine eklenecek parça seçenekleri,türleri vs.yer alıyor kısa geçmek zorundayım çünkü anlatılacak çok şey var en iyisi siz keşfedin.

Programda 4-6 tuşuyla şarkı listesi , şimdi oynatılıyor ve lirik sayfasına ulaşmanız mümkün.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Şimdi gelelim programın en güzel yanına şarkı çalarken şarkının ritmine uygun bir şekilde hareket eden görselleştirmelere
Aşağıda gördüğünüz şekilde (yan çıkmış görüntü idare edin) sese göre yanıp ritim tutan çubuklara sahip.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızArka plan resmini değiştirme imkanı da tanıyan bu uygulama sizin de tahmin edeceğiniz üzere ekolayzer, sürek led yanması gibi diğer temel fonksiyonları var . Bu uygulama bu temel fonksiyonlara kısayol tuşları atayarak ,mesela 3 tuşuna basarak ekolayzer menüsünü açabilmek mümkün.
Her şarkı eklemenizde song menüsünden uptade Library seçeneğini uygulamanız gerekli .

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Bu uygulama aynı zamanda Mp3 tag düzenleyebiliyor. Şarkı listesinde iken , Düzenlemek istediğiniz şarkının üstüne gelin. Menü>playlist>attribute yolunu takip ederek düzenleme menüsüne ulaşın.

Başka bir temanın görseli ile kapanışı yapalım.
Boyutu S40 telefon için fazla gelirse, android telefona indirip , bluetooth ile gönderebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha düşük boyutlu versiyonunu konuya ekleyeceğim.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Düzeni telefondan açtığım için güzel olmadı . Bilgisayar başına geçince düzelteceğim.
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
geçersiz jar dosyası diyor.
 
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye

TTpod 3.71 mi? Peki bu nasıl?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt