ReisCFWv1.1 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

vcihan

vcihan

Üye
ЯReiS;4234473' Alıntı:

tema efektlerini E kok klaorune istedigin efekti atip kullanabilirsin..baska bir sey yapmana gerek yok..

----------Eklendi @ 18:12:14 ---------- Yazıldı @ 18:11:13 ----------

simdi hazir paketlemesi kaldi..
merakla bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

dumaninesrari

Üye
oyuncak gibi olmuş efektler falan cok fazla abartı

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
simdi hazir paketlemesi kaldi..[/QUOTE]
Bekliyoruz:)

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
oyuncak gibi olmuş efektler falan cok fazla abartı

onu kullanmak zorunda degilsin istediginle degistirebilirsin..oyuncak gibide degil sade bi efekt..basit bi sey 127 kb lik bi efect..

----------Eklendi @ 20:52:11 ---------- Yazıldı @ 20:41:42 ----------

arkadaslar dun aklima cok ilginc bir fikir geldi en son yaptigim calismada bazi hatalar vardi..once onlarin niye oldugunu buldum..mesala bir ofis,ekolayzer,dosya yoneticisinden dosya gonderememe gibi..tam duzelttim ki..baska bir seye karar verdim ve daha guzel oldu su an yukledim ben cok hizli ses mukemmel bataryayi bilmiyorum simdi yukledim..konu su butun fw yi fixledim..sildim yani tertemiz oldu butun gereksiz dil,program ne varsa..hem udayi hem rofs2 yi..butun modlari ve ayarlari yaptim hic bir program yuklemeden (video ve photo editor ovi ve haritalar var sadece) flashladim flashtan sonra butun programlari yukledim 210 mb tel hafizasi kaldi..tel daha seri oldu..kasma felan yok..ekolayzer aciliyor,dosya gonderiliyor,pir pir olayi yok,saatteki dakikanin ince olmasini ayarladim,ayrica z icinede bi kac sis dosyasi attim flashtan sonra kurmaniz icin(aciklamasini sonra yapacagim)..vs vs..cokca resim eklicem gorsel olarak eklicem siteye cfw yi..gorerek daha inandirici olacaktir birde tek menu grid menu olcak..font nokia pure oldu..bitert bitmez koycam arkadaslar once her seyini bi goruyum mahcup olmak istemiyorum artik..takip eden herkese tesekkur ederim..

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN, Esendağlı ve szrxx
Esendağlı

Esendağlı

Üye
ЯReiS;4234942' Alıntı:

onu kullanmak zorunda degilsin istediginle degistirebilirsin..oyuncak gibide degil sade bi efekt..basit bi sey 127 kb lik bi efect..

----------Eklendi @ 20:52:11 ---------- Yazıldı @ 20:41:42 ----------

arkadaslar dun aklima cok ilginc bir fikir geldi en son yaptigim calismada bazi hatalar vardi..once onlarin niye oldugunu buldum..mesala bir ofis,ekolayzer,dosya yoneticisinden dosya gonderememe gibi..tam duzelttim ki..baska bir seye karar verdim ve daha guzel oldu su an yukledim ben cok hizli ses mukemmel bataryayi bilmiyorum simdi yukledim..konu su butun fw yi fixledim..sildim yani tertemiz oldu butun gereksiz dil,program ne varsa..hem udayi hem rofs2 yi..butun modlari ve ayarlari yaptim hic bir program yuklemeden (video ve photo editor ovi ve haritalar var sadece) flashladim flashtan sonra butun programlari yukledim 210 mb tel hafizasi kaldi..tel daha seri oldu..kasma felan yok..ekolayzer aciliyor,dosya gonderiliyor,pir pir olayi yok,saatteki dakikanin ince olmasini ayarladim,ayrica z icinede bi kac sis dosyasi attim flashtan sonra kurmaniz icin(aciklamasini sonra yapacagim)..vs vs..cokca resim eklicem gorsel olarak eklicem siteye cfw yi..gorerek daha inandirici olacaktir birde tek menu grid menu olcak..font nokia pure oldu..bitert bitmez koycam arkadaslar once her seyini bi goruyum mahcup olmak istemiyorum artik..takip eden herkese tesekkur ederim..

Sana güveniyoruz,hadi hayırlısı

• Beğen
batmanyavuz

batmanyavuz

Üye
ЯReiS;4234942' Alıntı:

Çalışmalarınızın iki sürümünü de yükledim, belirttiğiniz gibi ufak tefek sorunlar vardı. Ancak hala büyük heyecanla takip ediyorum, siz de böyle üzerinde uğraştıkça ve bizimle paylaştıkça heyecanım daha da artıyor. Şarj önemli bir faktör inşallah şarj konusunda benzerlerinden daha iyi olur, Başarılı bir çalışma olması dileğiyle, uğraşlarınız için teşekkürler...

• Beğen

dogan64

Üye
hocam çalışmalarında başarılar birde önceki cfw de sessiz e alınca simge çıkmıyordu şimdiden teşekkürler.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
ornek vermek istiyorum simdilik..biraz daha zaman lazim olcak aksam vericem demistim ama olmadi..osun yarin olsun sorunsuz olsun arkadaslar..bi kac resim ekliyim..simdilik..

daha sonra daha detayli aciklamli yazcam arkadaslar..

ben ingilizce kullaniyorum telefonu ama turkcedir..

• Beğen
Tepkiler: AYDIN1979 ve Esendağlı
epts

epts

Üye
aaa

----------Eklendi @ 22:10:16 ---------- Yazıldı @ 22:09:38 ----------

uzun bir süreden sonra nihayet yazdım....

----------Eklendi @ 22:19:06 ---------- Yazıldı @ 22:10:16 ----------

hocam ben hepsinden memnunum sadece dosya gönderme ve ekolayzer eğer bunlar hazırsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum..bi de klasör menü hoşuma gidiyor..yani tercihim bu ..simdiden teşekkürler

• Beğen
batmanyavuz

batmanyavuz

Üye
Birşey daha ilave etmek istiyorum, efekt konusunda epey bir şikayet olmuştu benimde görüşüm daha sade ve seri bir efekt olması yönünde, ben belirtmek istedim yine de siz daha iyi bilirsiniz.

• Beğen
szrxx

szrxx

Üye
Menü güzel olmuş hocam sabırsızlıkla bekliyoruz

• Beğen

AYDIN1979

Üye
etkin aktarmalar yazısını kaldır dın mı?
arama yaparken çıkmayacak değil mi?

• Beğen
epts

epts

Üye
reis hocam bekliyoruz

• Beğen
Black_06_52

Black_06_52

Üye
reis hocam haritalarda hava durumu da açmıyor bilginize

ЯReiS

ЯReiS

Üye
reis hocam haritalarda hava durumu da açmıyor bilginize

orda bi sorun yok gayet resimlerdede goruyorsunuz kendi telefonumdan ekran gorutuleri..ama zaten hepsini sil bastan yaptim insallah bunda olmaz..

epts

epts

Üye
ЯReiS;4238869' Alıntı:

orda bi sorun yok gayet resimlerdede goruyorsunuz kendi telefonumdan ekran gorutuleri..ama zaten hepsini sil bastan yaptim insallah bunda olmaz..
ne zaman yayınlanacak hocam

ЯReiS

ЯReiS

Üye
isten geldim..simdi yuklerim paketler hazir..

firtina.84

firtina.84

Üye
Merhaba öncelikle eline emeğine sağlık hocam. Şu yaptığın Fw den sonra orjinal belle güncellemesi olsa bile yüklemicem çünkü eksiği yok fazlası var teşekkürler. Yanlız bende bir problem var herhalde modlu menü çıkmıyor kaçkere yükledim ama çıkmıyon nedeni ne olabilir acaba.

Üst Alt