ÖZKAN Ç.--BELLEBAR-- C:122 Mb--OFW-v23.0.015-31.01.2013✔

Sponsorlu Bağlantılar

1amisos

1amisos

Üye
orijinal yazılım çok rahat oynatıyordu program yüklemeye gerek kalmadan destek nasıl olmaz :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
yazılımda real player ile oynamadım hiç bilmiyorum dostum

alper498

Üye
iyi akşamlar, ben cfwyi indirdim, phoenixi kurdum, ama no connection seçiliyken deadflash konumuna geliyorum, kabloyu çıkar-bataryayı çıkar- kabloyu tak- bataryayı tak- güç tuşuna bas diyor, sonrasında takılıyor. bilgisayar w7, phoneixi admin olarak çalıştırıyorum. hata nerde?

shadow_qw

Üye
işlemler doğru phoenix'te böyle hatalar olur bir kaç kez daha dene olacaktır

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
adım sırasını doğru yapın ve uyarı mesajını aldığınızda kapalı olarak bağlayın telefonu

nizam67

Üye
bu cwf cok hosuma gitti yukleyecem ama biri ararken cevapla ve kilit ac suruklemeli degistimi acaba rengi falan yoksa orjinao gibi mi

- - - Eklendi - - -

bu cwf cok hosuma gitti yukleyecem ama biri ararken cevapla ve kilit ac suruklemeli degistimi acaba rengi falan yoksa orjinao gibi mi

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
hatırladığım kadarıyla orjinal renklerde

nizam67

Üye
peki abi bunun hangisini indireyim ki suruklemelimi duzeltim demissin ama hangisi duzelmisi

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
sürüklemelı olan kilit aç ekranı başka birşey değil

nizam67

Üye
bu flah islemi telefon acikken mi yapikiyor kapalimi

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
her iki şekildede yapılır ancak burda anlatılan kapalı olandır

cimbomlusinan

Üye
Özkan bu fw de orjinal font kullanabilir miyim? Cevap evetse nasıl?
Edit:Orjinal font olmasa da olur.Telefon tarayıcısı yazı boyutu sorunlu yoksa fontla bir sorunum yok :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
başka font kullanabilirsin ama font düzenlemelısin önce forumda nasıl yapılacağı ile ilgili konu var dostum :)

nizam67

Üye
abi ben anlatilanlari yapiorum olmuyor sirada karisiklik m va acaba

- - - Eklendi - - -

bu is telefon acikken oluyormu oyle yapsak yada turkce varm bu programin

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
forumda türkçe yamasi mevcut. Konu ile ilgili çeşitli videolar var onlardan destek alabilir ve yükleyebilirsın

nizam67

Üye
bazi videolarda olu telefonlar falan yazior onlarida. isaretleynlerde var of abi yardim et

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
abim bu kadar yazabildigime dua et kaç zamandır girmiyorum foruma bu kadarı için ancak müsait oluyorum. Ölü telefon yazılımı hatalı atılmış açılmayan telefonlardir

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
aynı şekilde yükleniyor :)

nizam67

Üye
Abi ben phoenix indirdim 2012 ama bir türlü kuramadım windows 7 başlarken hata veriyor bunu nasıl çözeriz

Üst Alt