ReisCFWv1.1 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

epts

epts

Üye
reis hocam 404 var mı? Çatlak oluştuda

ЯReiS

ЯReiS

Üye
catlak derken??

karasahinemre

Üye
bu müzik çalar ekran koruyucuyu nasıl canlı tutarız

epts

epts

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ЯReiS
ЯReiS

ЯReiS

Üye
arkadaslar..yapiyorum once hepsini yukledim kendi telefonuma bakiyorum..progralari ofis adobe ve digerleri..her sey normal sunumu hazirladim..upload hazirliyorum..

epts

epts

Üye
:vur

TurcpoweR

Üye
refurbish mi yapıyoruz update software mi ? Teşekkürler

----------Eklendi @ 23:13:26 ---------- Yazıldı @ 23:08:19 ----------

tmm buldum update yapıyoruz teşekkürler tekrar :)

----------Eklendi @ 23:22:23 ---------- Yazıldı @ 23:13:26 ----------

flashladım telefon açılıyor ama kilit kodu ayarlanmadı kilit kodunu ayalayın diyor giriyorum 2 kere kilit kodunu kod hatası diyor ... bi yardım lütfen

ЯReiS

ЯReiS

Üye
refurbish mi yapıyoruz update software mi ? Teşekkürler

----------Eklendi @ 23:13:26 ---------- Yazıldı @ 23:08:19 ----------

tmm buldum update yapıyoruz teşekkürler tekrar :)

----------Eklendi @ 23:22:23 ---------- Yazıldı @ 23:13:26 ----------

flashladım telefon açılıyor ama kilit kodu ayarlanmadı kilit kodunu ayalayın diyor giriyorum 2 kere kilit kodunu kod hatası diyor ... bi yardım lütfen

refurbish yapacaktiniz..ondan once option a basip o kirmizi renkli dosyayi sildikten sonra tabi..simdi siz scandinavia surumunu yukleyip sifirlayin..sonra belleyi yukleyin..

TurcpoweR

Üye
ЯReiS;4258605' Alıntı:

refurbish yapacaktiniz..ondan once option a basip o kirmizi renkli dosyayi sildikten sonra tabi..simdi siz scandinavia surumunu yukleyip sifirlayin..sonra belleyi yukleyin..

once refurbish yapmayi denedim kirmizi dosyalari sildim tabi ama hata verdi bn de ondab sonra update yaptim . scandinavia surumu nedir ve nerden bulurum ? tesekkurler

okdr

Üye
Reis bende yüklemeyi yaptım. Fakat bende Z oluşmadı. 4x4 menü meydana gelmedi.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Reis bende yüklemeyi yaptım. Fakat bende Z oluşmadı. 4x4 menü meydana gelmedi.

Z olusmazsa telefon acilmaz..Z var fakat siz goremiyorsunuz gormek icin x-plore yardimiyla (program icinden ayarlardan en usteteki 4 kutucugu isaretleyin tamam diyin) gerekli islemleri yapip Z yi gorebilrsiniz..4x4 derken onu anlamadim.?

Üst Alt