Püf Noktası Symbian Cihazlarda SMS Simgesinin Yanip Sönmesi Çözümü\Nedeni

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Cihazlarda SMS Simgesinin Yanip Sönmesi Çözümü\Nedeni
Arkadaşlar Bu Olay Genellikle Hattınızı Başka Telefona Taktiğinizda Meydana Gelir O Anda Cihaziniza Gelen SMSleri Otomatik SIM'e Kaydeder Bu Kullandiğiniz Cihazin Ya Hafizasi Az Olduğundan Yada Otomatik Sım Hafizasina Kaydetmeye Ayarlanmiş Olmasından Kaynaklıdır.Peki Bunu Nasıl Çözeriz Derseniz Resimlerdeki İşlemleri Yaparak SMS Simgesinin Yanip Sönmesini Sonlandirabiliriz Buyrun:
1.Öncelikle "Mesajlar"a Giriyoruz ve Şeçeneklere Tıklıyoruz Gelen Ekranda "Klasörleri Gör"e Tıklıyoruz.

2.Buradanda Açılan Ekrandan Tekrar "Şeçenekler"e Basiyoruz ve Açılan Ekrandan "SIM Mesajları"na Tıklıyoruz.

3.Bu Ekranda SIM Hafizanıza Kaydedilen SMSLer Vardir.(4 İle Numaralandırılmiş Alan) Hattınızın Alanı Düşük İse Yer Olmadiğini İşaret Etmek İçin Cihazinizin Size SMS Simgesini Göstererek "Artık Yeterli SMS Saklama Hafizası Yok" Demesidir.Bunun Çözümü Gereksiz Mesajları Silmektir Buradaki Tüm Mesajları İsterseniz Şeçeneklerden Çoklu İşaretleme İle Şeçip Silebilirsiniz Silme İşleminden Sonra İse Artık SMS Simgesinin Sonlandirildiğini Göreceksiniz Hepsi Bu Kadar Eğer Bu Hafizayi Silmez İseniz Cihaz Gelen SMSLeri Otomatik Kendi Hafizasına Taşir Yani Bu Simge Yanıyor Silmesem SMS Gelirmi Diye Soracak Olursanız Evet Gelir Telefon Otomatik Olarak Sım Hafizası Dolduğu İçin SMSleri Kendi Hafizasina Kopyalar İşlemler Bu Kadardir.

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser, mars259 ve _ilyas_

asigsasi

asigsasi

Üye
artık bunu herkes biliyor :)

• Beğen
Tepkiler: MahsunCooL ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
artık bunu herkes biliyor :)
Sadece Örnek Arkadaşları Küçük Düşürmek İçin Değil Zaten Kimse Bu Konuyu Anasının Karnında Öğrenmiyor.
Buyur :P
Arada Soran Oluyor O Yüzden Yazmaya Üşeniyorumda :D Dursun Burada Link Atarım Bakarlar :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
küçük düşürdün demedim nereden çıkardın genel bir yorum yazdım :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
küçük düşürdün demedim nereden çıkardın genel bir yorum yazdım :)
Yok Şimdi Yorumda Adı Geçen Arkadaşlar Eskaza Görürler Sonra Gelirde Sen Kim Oluyosun Demesinler Diye İsimlerini Karalamaya Üşendim :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler

• Beğen
insidee_

insidee_

Üye
Yanliz tema berbat

• Beğen
Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
bende diyorum telefon kafayı yedi herhalde :D sağol baya işime yaradı :)

• Beğen

sniper1x

Üye
teşekkürler işimi gördü:)

• Beğen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

• Beğen