ÖzcanRom v3.2 Aroma XXUFNE7 KitKat 4.4.2 / S5 TW

Sponsorlu Bağlantılar

dreampol

Üye
güzel bir rom, teşekkürler..

sefili

sefili

Üye
Özcan romun torrenti varmıdır. google emmi bulamadı. Dosya boyutu çok büyük. Torrenti varsa yardımcı olurmusunuz

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
maalsef torrent mevcut değil

sefili

sefili

Üye
Ben bu romu yükledim. Uzaktan bulma çalışmadı. Screenmirroring çalışmadı.ilk izlenimlerim bunlar oldu. Ne yaptıysam stock Roma dönüş yapamadım. Sammobilde Türkiye rom yok.4.3 ve 4.4.2 orjinal romları temin ettim fakat Odile flashladığım zaman failed hatası veriyor odin. Başka hiç bir roma dönüş olmuyor.daha önce defalarca rom değiştim sıkıntı yoktu. Dikkatimi çeken bi şey daha var.sayaç altına bi yazı daha geldi. Sorum şu. Nasıl rom değiştiririm.

osicik

Üye
Ben bu romu yükledim. Uzaktan bulma çalışmadı. Screenmirroring çalışmadı.ilk izlenimlerim bunlar oldu. Ne yaptıysam stock Roma dönüş yapamadım. Sammobilde Türkiye rom yok.4.3 ve 4.4.2 orjinal romları temin ettim fakat Odile flashladığım zaman failed hatası veriyor odin. Başka hiç bir roma dönüş olmuyor.daha önce defalarca rom değiştim sıkıntı yoktu. Dikkatimi çeken bi şey daha var.sayaç altına bi yazı daha geldi. Sorum şu. Nasıl rom değiştiririm.
aynı romu üzerine tekrar kur birçok sıkıntı düzeliyor bu kendi tecrübem ve dediğin sorunları yaşamadım ben...

sefili

sefili

Üye
aynı romu üzerine tekrar kur birçok sıkıntı düzeliyor bu kendi tecrübem ve dediğin sorunları yaşamadım ben...
Teşekkkürler ama bu romu değiştirmek istiyorum. Odin failed hatası veriyor. Değişik hiç bir rom yüklenmiyor. 4 parçalı rom hiç denemedim. Zaten 4 parçalı romda googleda hiç kalmamış. Odin neden failed diyor. Bu rom nasıl değiştiriliyor. Stock rom kurmak istiyorumBu romdan sonra stock roma dönüş yapamıyorum. Problemi başka yerdemi aramalıyım yoksa

osicik

Üye
Teşekkkürler ama bu romu değiştirmek istiyorum. Odin failed hatası veriyor. Değişik hiç bir rom yüklenmiyor. 4 parçalı rom hiç denemedim. Zaten 4 parçalı romda googleda hiç kalmamış. Odin neden failed diyor. Bu rom nasıl değiştiriliyor. Stock rom kurmak istiyorumBu romdan sonra stock roma dönüş yapamıyorum. Problemi başka yerdemi aramalıyım yoksa
ben her romu yükleyebiliyorum sebep ne olabilir bilemedim usb driverlerini güncelle olmadı kaldır tekrar kur odin genelde ondan hata verir....

sefili

sefili

Üye
ben her romu yükleyebiliyorum sebep ne olabilir bilemedim usb driverlerini güncelle olmadı kaldır tekrar kur odin genelde ondan hata verir....
Odin ile alakalı değil. Çünkü recovery yükleniyor odin ile. Pda bölümüne hangi romu koyduysam biraz yüklüyo sonra failed hatası diyor.

abdullahtanrikulu

abdullahtanrikulu

Üye
:tşk:Eyvallah kardeşim şu an romundan yazıyorum ellerinize sağlık

Fready Kruger

Üye
v3.3 Değişiklik Listesi:

* En son çıkan Mısır (içinde Türkiye CSC'si olan) Romu kullanıldı.Modem: XXUFNC1 ve CSC: XXUFNF1 Changelist: 699287 (28 Mayıs 2014)
* Stok S5 Ayarlar Eklendi.
* Stok S5 SystemUI eklendi. Hızlı Bağlan ve S Finder çalışıyor.
* Aromada S5 Launcher seçeneğine 3 noktalı menü ve seçenekler tuşu yerine görev yöneticisi eklendi.
* Güç tasarruf modu hatasız çalışıyor. Siyah beyaz modu ve Arka plan verilerini engelleme. Ultra güç tasarrufu çalışmıyor.
* Rehber ve Ayarlar seçenekleri aromada S5 Launcher seçeneği içine eklendi.Çünkü framework dosyaları farklı.
* Kilit ekranı kilit açma efektleri eklendi. Sulu Boya, Işık, Dalga, Taş Sektirme, Kör, Patlayan Renkler
* S5 Araç Modu eklendi.
* S5 Müzik uygulamasını yeniden paketledim. Tüm fonksiyonları hatasız çalışıyor.Screen mirroring ile müzik paylaşma hatasını düzelttim.
* Watchon,Optical Reader,S5 SNote,S5 Voice Recorder,Group Play,S Translator,Samsung Apps,Google Play Music, Flipboard Youtube, Google Maps güncellendi.
* Maalesef S5 Launcher seçeneğini kurarsanız Sview kılıfta arama cevaplama yapılamıyor. Bunu göze alarak yükleyin.
ve şuan hatırlamadığım birkaç düzeltme...

v3.3 indirme link

Yüzdesiz Batarya Seçeneği:

Stok Menü Tuşu (3 Noktalı menü iptal)

fk555897

fk555897

Üye
i9505 ile de uyumlu mu? Bir de Ultra Güç Tasarruf Modu var mı?

bwray

Üye
Bise sorcam galaxy ace gt s5830i telde sorunsuz calisirmi?

askımm

Üye
calısmazzz

ahmttkca

Üye
sa arkadaşlar geçenlerde ben de ozcan romu yükledim fakat bazı işelrden dolayı stoc roma dönmem gerekiyordu ve sammobilden 4.4.2 kitkatı indirdim odın ile kurmak istedim fakat hata verdi daha sonra 4.3 jell bean ı indirdim gene kurarken hata verdi lutfen yardımcı olun

askımm

Üye
nasıl bi hata alıyosunnn ...

ahmttkca

Üye