ÖzcanRom v3.2 Aroma XXUFNE7 KitKat 4.4.2 / S5 TW

Sponsorlu Bağlantılar

hilal52

Üye
peki rom sorunsuzmu sensörler falan

hilal52

Üye
cihazım rootsuz 4.4.2 stock rom mevcut odin ile twrp recovery yükledim ben bu recovery menüye nasıl gireceğim yardımcı olurmusunuz

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
cihazım rootsuz 4.4.2 stock rom mevcut odin ile twrp recovery yükledim ben bu recovery menüye nasıl gireceğim yardımcı olurmusunuz

telefonu kapatın. ses arttirma+power+orta tus bu üç tuşa samsung yazısı gelena kadar basılı tutun recovery karşınıza gelecek

hilal52

Üye
android recovery system acılıyo twrp acılmıyor kı pekı bu romu android recovery systemden yükleyebilirmiyim

hilal52

Üye
evet flaşladım

hilal52

Üye
odinle twrp yi flaşlıyorum reset yazıo kalıo program pass yazmıyo sorun mu var

hilal52

Üye
tamam recovery acılıyorda yükleme konusunda kararsızım sensörler falan calısıyor değilmi birde romu beğenmezsem orjinal roma dönebilirmiyim

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
tamam recovery acılıyorda yükleme konusunda kararsızım sensörler falan calısıyor değilmi birde romu beğenmezsem orjinal roma dönebilirmiyim
dönersin. ben orjinaldeyim şuan. 2 3 ufak hatası vardi onunda çözümü var eğer hata ile karşılaşırsan yardimci olurum

hilal52

Üye
dönersin. ben orjinaldeyim şuan. 2 3 ufak hatası vardi onunda çözümü var eğer hata ile karşılaşırsan yardimci olurum

odin ile stock romu mu kurmam gerekir dönmek için birde hataları ne bana söyleyebilirmisin belki takıntı etmeyeceğim problemlerdir de yüklerim romu

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
odin ile stock romu mu kurmam gerekir dönmek için birde hataları ne bana söyleyebilirmisin belki takıntı etmeyeceğim problemlerdir de yüklerim romu

Bluetooth yavas dosya gönderiyordu. başka bi sorunla karşılasmadim zaten rom surekli olarak güncelleniyor ve hatalar gideriliyor

hilal52

Üye
Bluetooth yavas dosya gönderiyordu. başka bi sorunla karşılasmadim zaten rom surekli olarak güncelleniyor ve hatalar gideriliyor
stock romu nasıl kurarım hosuma gıtmezse bırde benım cıhaz ıthalat yoluyla geldı ımeı problemı yasarmıyım klon ımeı değil

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi

hilal52

Üye
stock roma odin ile yazılımı indirerek mi gecebiliyoruz

hilal52

Üye
peki senyor yazılım guncellemelerde imei gitmedi bende bunda bir sıkıntı cıkmaz değilmi