Sanırım bu sefer Flash playeri harbi bulduk :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj eşref

Üye
ben indırdım ama tele yuklemedı desteklemedı gene kadere küstük :)

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
Ya corç bu forum da flaş player var çok gördüm :)

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
SHS

SHS

Üye
bu gidişle harbiden program yazmayı öğrenmemiz gerekcek:ehe

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi

Dediğin keşke kolay olsa :) ben 1 senedir uğrasıyorum öğrenemedim :D

Ben bu yaz bir iki hafta uğraşmıştim pythonla :) ... Sadece sis toplayıp bozmayı öğrendim :) ... Bu da birşey ama demi ... gülmeyin bak döverim :kop2:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi

Six guns oyununu oynadım birazda ... Adamlar yapmış abi ya :) ... Bizde hala kıçı kıytırık ngage oyunlarla uğraşıyoz .. :kop2:

---------- Eklendi @ 21:28:56 ---------- Yazıldı @ 21:25:22 ----------

:kop2:

---------- Eklendi @ 21:24:17 ---------- Yazıldı @ 21:22:38 ----------

öğrensek bile bu Flash işini çözemeyiz, ama kendi uygulamamızı yazardık:D

tüm mp3 playerlarin karması bi pro yazardim ...

Ttpodun arayüzu , lcg nın kullanışlıligi , viking mp3 ün ses seviyesi , orjinal müzik çalarin ana menüdeki kontrol bandı ...

Çok şey istemiyorum yetkililere duyurulur :kop2:

SHS

SHS

Üye

Six guns oyununu oynadım birazda ... Adamlar yapmış abi ya :) ... Bizde hala kıçı kıytırık ngage oyunlarla uğraşıyoz .. :kop2:

---------- Eklendi @ 21:28:56 ---------- Yazıldı @ 21:25:22 ----------

tüm mp3 playerlarin karması bi pro yazardim ...

Ttpodun arayüzu , lcg nın kullanışlıligi , viking mp3 ün ses seviyesi , orjinal müzik çalarin ana menüdeki kontrol bandı ...

Çok şey istemiyorum yetkililere duyurulur :kop2:

bana oynamak bile nasip olmadı, resimlerine ve tanıtım videosuna bakıp ah çekiyorum:)

biz yapsak herkes kullanır, indirme rekoru kırar ama o yetkiler hiçbi şey yapmıyor sopa:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi

bana oynamak bile nasip olmadı, resimlerine ve tanıtım videosuna bakıp ah çekiyorum:)

biz yapsak herkes kullanır, indirme rekoru kırar ama o yetkiler hiçbi şey yapmıyor sopa:

la sanki oynadıkta ne oldu :) ... Kendi telin olmadıktan sonra .. Bi 3 4 kere oyunu bitirmeden tadını alamam ben ...

R.A.M

R.A.M

Üye

:kop2:

---------- Eklendi @ 21:24:17 ---------- Yazıldı @ 21:22:38 ----------

öğrensek bile bu Flash işini çözemeyiz, ama kendi uygulamamızı yazardık:D

Anca hesap makinası flan :ehe: flash işini adobeye bırakın flash sizi aşar. :ehe:

femtv

Üye
bu forum da flaş player

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
bu forum da flaş player

Dostum bizim dediğimiz swf oynatan flash değil .. Net üzerindeki video içerikli bölümleri oynatan ünlü adobe flash player ... Android için felan var ama ışte v2 için olanıni bulamadık hala ..

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi

Anca hesap makinası flan :ehe: flash işini adobeye bırakın flash sizi aşar. :ehe:

Ben daha programın aif dosyasını yapıpta menüde gösteremiyorum bile .. Kalmışki hesap makinası ... Uzay teknolojisi kanka onlar :kop2:

R.A.M

R.A.M

Üye

Harbiden ya :D ben bolt u özledim hacı :(

Bende benim s40da bile cayır cayır çalısıyodu :(

---------- Eklendi @ 20:44:31 ---------- Yazıldı @ 20:42:08 ----------

Ben daha programın aif dosyasını yapıpta menüde gösteremiyorum bile .. Kalmışki hesap makinası ... Uzay teknolojisi kanka onlar :kop2:

Öyle çok mantık isteyen bir iş ben birde web tasarım sınıfındayım bu anlayacağın seneye kondu bize :D

---------- Eklendi @ 20:53:41 ---------- Yazıldı @ 20:44:31 ----------

:D sen yapta indirme rekoru kırsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt