EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

yalandunya3535

Üye
:ağlarım:

kilisli822

kilisli822

Üye
Arkadaşlar rom patcher'da c2z patch yi görmüyor.
hafıza kartındaki patches klasörüne attım c2z patchsini ama rom pacther da yok.
3-4 tane farklı c2z dosyası denedim ama olmuyor. Yapabilen kendi c2z dosyasını upload edebilirmi acaba yada bi çözüm yolu???

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada EliminSekizi00 V2.0 kullanıyorum.

yalandunya3535

Üye
Kimse bilmiyorum sanırım :(

the_gunner

Üye
Şu uzay temasındaki harika yazı fontunu ya da ismini paylaşabilirsen çok sevinirim:aha:

edit: tamam buldum :D

lllete

lllete

Üye
Öncelikle teşekkürler.
Telefon sık sık kapanıp açılıyor bu su ana kadar denediğim 3 fw içinde aynı sorun geçerli.
Lütfen yardımcı olur musunuz.
Teşekkürler.

maholine

maholine

Üye
menüdeki batarya ve bağlantı çubuğunu nasıl aktif edebilirim? modunu bilen var mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

kilisli822

kilisli822

Üye
Arkadaşlar rom patcher'da c2z patch yi görmüyor.
hafıza kartındaki patches klasörüne attım c2z patchsini ama rom pacther da yok.
3-4 tane farklı c2z dosyası denedim ama olmuyor. Yapabilen kendi c2z dosyasını upload edebilirmi acaba yada bi çözüm yolu???

Bu arada EliminSekizi00 V2.0 kullanıyorum.

Cevap yok mu???

Öncelikle teşekkürler.

Telefon sık sık kapanıp açılıyor bu su ana kadar denediğim 3 fw içinde aynı sorun geçerli.
Lütfen yardımcı olur musunuz.
Teşekkürler.
Sanırım donanımsal bir sorun war bu cfw dahil olmak üzere hiçbie cfwde restart sorunu yaşamadım.
Eğer telefon sarsıldığında kapanıyorsa arka kapağı aç bataryanın dişlerini bi iğne yardımıyla hafif aç muhtemelen düzelir düzelmezse aldıgın yere bi git. Teknik bi sorun wardır...

maholine

maholine

Üye
kardeş bulduysan paylasır mısın fontu?

Şu uzay temasındaki harika yazı fontunu ya da ismini paylaşabilirsen çok sevinirim:aha:

edit: tamam buldum :D
paylasır mısın lütfen fontu?

the_gunner

Üye
kardeş bulduysan paylasır mısın fontu?

paylasır mısın lütfen fontu?

Link vermek yasak mı bilmiyorum, o yüzden ben ismini paylaşayım. biraz uzun sürdü ancak buldum. Font'un ismi : Sony Sketch EF google'a yaz , fontu indir ve Resource/Fonts'un içine ismini düzelterek at.
N97 de mükemmel çalışıyor, tüm karakterleri içeriyor bu font

milestone

milestone

Üye
teşekkürler

lllete

lllete

Üye
Cevap yok mu???

Sanırım donanımsal bir sorun war bu cfw dahil olmak üzere hiçbie cfwde restart sorunu yaşamadım.
Eğer telefon sarsıldığında kapanıyorsa arka kapağı aç bataryanın dişlerini bi iğne yardımıyla hafif aç muhtemelen düzelir düzelmezse aldıgın yere bi git. Teknik bi sorun wardır...

Telefonun orjinal yazılımında böyle bir sorunlala karşılaşmıyorum.:vur
Sarsıldıgında değil herhangi bir işlem yaparken en basitinden bir örnek veriyim ;
Telefon acıldı birazcık bekledik telefon güzelcene yüklendi bir mesaj yazıp gönderdik mesajımıza cevap geldi bende mesaj yazarken telefon kapanıp acılıyor bunu gibi. :ağlarım::allalla:

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun orjinal yazılımında böyle bir sorunlala karşılaşmıyorum.:vur
Sarsıldıgında değil herhangi bir işlem yaparken en basitinden bir örnek veriyim ;
Telefon acıldı birazcık bekledik telefon güzelcene yüklendi bir mesaj yazıp gönderdik mesajımıza cevap geldi bende mesaj yazarken telefon kapanıp acılıyor bunu gibi. :ağlarım::allalla:

Bataryayı çıkart,iletken bölümleri yala bataryayı tak telefonu aç sorun kalmaz

lllete

lllete

Üye
Bataryayı çıkart,iletken bölümleri yala bataryayı tak telefonu aç sorun kalmaz

Yala :hmmm:hmmm Düzeliceğini sanmıyorum.Çünkü bataryayla ilgili bir sorun değil ama teşekkür ederim.
:oke:

bereli1977com

Üye
sa olasın şun deniyorum

emretwoolf

emretwoolf

Üye
arkadaş yeni bi cfw yükledim. dosya yöneticisinden girdiğimde e/patches in içinde allpatches5800.rmp ve yeni attiğim c2z.rmp var
ama rompatcher plus programından girip bakınca bisürü patch vaaar ama c2z.rmp gözükmüyor. bunu nasıl halledicez acaba?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ya arkadaşalar elimdeki bi fw nin menü düzenini 4x4 yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bunu??

memet_246

Üye
bu cfw nasıl kuruluyor bir açıklama yaparmısınızz???

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi

Yala :hmmm:hmmm Düzeliceğini sanmıyorum.Çünkü bataryayla ilgili bir sorun değil ama teşekkür ederim.
:oke:

Bataryada sorun var demedim
Bataryanın iletken bölümünü yalayıp direk takıp teli açarsan telefona şok yapar ve telefon açılır ben bu yöntemle çok telefonu adam ettim,bu herkeze basit gelebilir fakat çok etkili bir yöntemdir.

memet_246

Üye
nasıl kuruluyo bana bi açıklarmısınız

crazcan1

Üye
CFW ' yi Yükledim Fakat Resource Klasörüne Fonts Atınca Yazı Tipi Değişmiyor Ne Yapabilirim ?

Üst Alt