EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

YavuzHaris

YavuzHaris

Üye
Soner hocam. Bağlantılardan atma sorunu var. Nasıl çözeriz ?

emretwoolf

emretwoolf

Üye
Soner hocam. Bağlantılardan atma sorunu var. Nasıl çözeriz ?

çözümü var ya. temayı değiştirin.Özellikle bu temelar süper.

okan_582

Üye
soneday kardeş herşey güzel elerine saglık ama ben sözlügü bulamıyorum
arıyorum bulamadım
acaba senmi yüklemedin yoksa ben mi hata yaptım

eşref_ziya

Üye
soneday cf yükledim sorunsuz çalışıyor ama flash 8 yüklü değil flash 3.17 görünüyor. flash 8 yazılımla birlikte yüklenmiyormu onu nasıl yüklicm..

emretwoolf

emretwoolf

Üye
Şunu eklemek istedim bu saatte:D Stabil bu olsa demek heralde. Ve de hızı tartışılmaz yaşanır.
EliminSekizi00 dan birkaç SS(XM tuşu,dzmusickey,gba emülatörü çalışıyor ama ss alınmıyor);

İskenDer™

İskenDer™

Üye
emegıne saglık!! .d teşekkürler...

spyfurky

spyfurky

Üye
bakın fw olarak 51 verisonu yükledim üstüne sizin fw yi kurdum olmadı!telefon açılmadı

herşey tamam flash attı..

52 versionu yükledim üzerine bunu attım flashı attım yine olmadı neden

--------------- Ekleme ---------------

kardeş acil cvp veririmisin eliminsekizi fw si version 51 üzerine mi kuruluyor?

emretwoolf

emretwoolf

Üye
biyerde hata yapmışsın v52 bu.

teknogenc33

teknogenc33

Üye
hocam emeğine sağlık yanlz tercihlerden mesaj ve arama sesini değiştiremiyorum müziğin üstüne tıkladığımda ne çalıoyr nede seçiyor orjinalinde böyle sorun yok :S anlamadım gitti :S

carbon2oxide

Üye
opera kendi kendine kapanıo sinir oldum dosya indiriyodum xm tuşu arıza yapıor xm tusundan video izleyemıyorum baglantılara 2-3 kez yeşil ışık sorunu war çok berbatt :@

Charade

Charade

Üye
Anlamadigim olay su butun c6 fw lerinde mesaj saatlerinde sorun var bazi mesajlari 1 saat önce gelmiş gibi gosteriyor bunu bile bile hala israrla c6 fwsi yapmanin anlami nedir bilmiyorum..Sizin yaptiginiz c6 fwsini kurdum gercekten cok güzel (versiyon 1) ama mesaj saatlerinde sorun var gene.Her neyse bunun bir çözüm yolu varmi mesaj saatleri ile ilgili ?
yoksa artik c6 fwsi degilde normal 5800 fw sini editlerseniz memnun olurum

kaan0666

Üye
öncelikle eline sağlık kardeş, indirdiğim dosyada 3 tane dosya çıktı bunları jaf ile nasıl yükleyecez?

kilisli822

kilisli822

Üye
Soneday üstad yeni güncelleme yapıcak mısın?

emretwoolf

emretwoolf

Üye
umarım yapar tek istediğim pipsle alakalı ne varsa silinmesi.gerçekten çok zorluk çıkarıyor.

SalihByk

SalihByk

Üye
Arkadaşlar fww cok hosuma gıttı cok guzel ve kullanıslı ama bazı yerlerde sorun var
Hata 1 = Coklu msj gonderılmıyor kısılerı secıyorum ama hıc secılmemıs gosterıyo ve msj gonderılmıo
Hata 2 = Bazı programları yukleyemıyorum Örn.. Skayfire " bu bır dahılı bılesen " hatası verıo
Hata 3 = Galeriden video izlenmıyo =( realpayerden ızlenıyo sadece
Hata 4 = dosya yonetıcısınde veya bu tarz yerlerde gerı dedıgım zaman menüye geri gidyo
hata olarak bunlar goz onune gelıyo ama bunların harıcınde fw cok guzel ve kullanıslı yanı Soneday arkadasımın ellerıne saglık yenı guncellemeyı beklıyorum.... =)

woxy_21

woxy_21

Üye
karedesımm ellerıne sagglıkkk super fw olmusssssssssss

bşahin

Üye
DEnedım kadarıyla Çok Sexi bişi oldu tavsiye ederım :)

Üst Alt