EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

rainman244

Üye
videoalra girince atıyor.

derwish52

derwish52

Üye
kardeş ben yükledim ama bu video kodekleri nasıl çalışıyor birde bekleme modunda bağlantıları tıklatınca siyah ekran geliyor ve tekrar bekleme modu yani ana ekrana atıyor şimdilik gözlemlerim bukadar

AKI1

Üye
Güzel bir fw ama kulaklıkla konuşurken kulaklık çalışmıyor.

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
bu cfw nin yenisini bekliyordum fakat uzun zamandır bir çalışma yapılmıyor sanırım :S

MidlandisBack

MidlandisBack

Üye
Telefonu düz tuttuğumuzda numerik tuş takımı yan yatırdığımızda qwerty klavyeye dönüşüyor mu acaba?

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
Telefonu düz tuttuğumuzda numerik tuş takımı yan yatırdığımızda qwerty klavyeye dönüşüyor mu acaba?
bu cfw benim gözümde forumda ki en iyi cfw tek eksiğide çok önemli olmamasına rağmen ekranı yan çevirince qwerty klavye çıkmaması umarım yakında daha gelişmiş bi şekilde klavyeli versiyonuda çıkar

balkanyeli

Üye
çok hızlı ve çok güzel olmuş. ancak bir iki sıkıntım oldu bendende kaynaklanabilir ama bilmiyorum. bağlantıları açtığımda menü atıyor. müzik ikonu fotoğraflar ikonu iki adet biri atıyor yine aynı şekilde. nokia internet radyosundada atma yapıyor program kapanıyor.

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
çok hızlı ve çok güzel olmuş. ancak bir iki sıkıntım oldu bendende kaynaklanabilir ama bilmiyorum. bağlantıları açtığımda menü atıyor. müzik ikonu fotoğraflar ikonu iki adet biri atıyor yine aynı şekilde. nokia internet radyosundada atma yapıyor program kapanıyor.
o bağlantılar sorunu falan temalardan kaynaklanıyor bende bu dediklerinin hiç biri yok telefonuna yeni bir tema yükleyip tekrar dene

enes3161

Üye
arkadaşlar mesajlarda ekran döndürülünce tam klavye oto çıkma modu paylaşabilecek biri var mı??

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
QT storeye giriyorum ama calismiyor. Ne uygulamalar cikiyor nede oyunlar programlar. Wi - fi ilie baglanmayi denedim olmadi, telefonun internet ayari ile girmeyi denedim olmadi. QT Storeye girebilen varmi ????

Üst Alt