Samsung vs Packard-Bell

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim ya ben orayı rize yaptım rizeli olduğum için kusura bakma :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Ben elden almak istiyorum aslında ama adamda adres yazmamış yada ben bulamadım..

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Nakit değil ama bir görelim bilgisayarı yakından bakalım.Eğer beğenirsem taksitle alırız.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Var 6 taksit var world için sağolasın arkadaşım bir kaç hafta sonra o bilgisayardan yazacağım :)

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Yok artmıyor.Benim 512mb ram 128mb ekran kartı olan laptop bana 7 sene yetti hala onu kullanıyorum zaten ondan yazıyorum yani bu bana bi 10 sene gider herhalde :D

futbol123

futbol123

Üye
Yok artmıyor.Benim 512mb ram 128mb ekran kartı olan laptop bana 7 sene yetti hala onu kullanıyorum zaten ondan yazıyorum yani bu bana bi 10 sene gider herhalde :D
bende vardı 5senelik laptop 1gb ram 256mb ekran kartı vardı parçalamıştım :D yumruk atıp ekranını kırdım hala duruyor :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
seninki gene benimkinin 2 katı benimkinde tek oyun oynanıyordu o da metin2 gerçi kalabalık bir yere gelince acayip kasıyordu :D

futbol123

futbol123

Üye
seninki gene benimkinin 2 katı benimkinde tek oyun oynanıyordu o da metin2 gerçi kalabalık bir yere gelince acayip kasıyordu :D
benim laptop gta san. ı düşük detay açıyordu bazen kasarak :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Bende var san andreas düşük ayarda 0 kasma ile oynuyodum demekki benimki daha iyi :d:

futbol123

futbol123

Üye
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Benim bilgisayarım seninkini döver :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Benim eski laptop yılların tecrübesi intel centrino işlemci var nabeeerrrrrr

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
olsun senin ram 1gb benim 504mb senin ekran 256mb benim 128mb :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...