Samsung vs Packard-Bell

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Samsung vs Packard-Bell
Ben yeni dizüstü bilgisayar alacağım bunların hangisi daha iyi karar veremedim sizce hangisi daha iyidir bu arada çogunlukla oyun için alacağım

----------Eklendi @ 16:45:46 ---------- Yazıldı @ 16:39:44 ----------

Bilen yok mu?

----------Eklendi @ 16:50:21 ---------- Yazıldı @ 16:45:46 ----------

Kardeşim 1 kişi bile bakmamış bu nedir ya ?

futbol123

futbol123

Üye
bi alamadın gitti şu laptobu kardeşim samsung un ekran kartı kötü fiyat arağın kaçtı öneride bulunayım

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim hiç sorma ya tam senin dediğin pb de karar vermiştim bunu gördüm dergide fiyat aralığı 1150 maximum.

futbol123

futbol123

Üye
Kardeşim hiç sorma ya tam senin dediğin pb de karar vermiştim bunu gördüm dergide fiyat aralığı 1150 maximum.
niye vazgeçiyorsun ki kardeşim hd6470 berbat bir ekran kartı.İşlemci hızıda düşük samsung un 1.5ghz ile oyun mu oynanır? ben bakıyım linkleri atarım

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Vazgeçmedim merak ettim samsung kuzenimde var ordan aklıma girmiş o olmadı packard belli alacağım.

futbol123

futbol123

Üye
Vazgeçmedim merak ettim samsung kuzenimde var ordan aklıma girmiş o olmadı packard belli alacağım.
kesinlikle bunu al gt540m ekran kartı var hd5650 den daha iyi.​

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Ama msi pek bilindik bir marka değil şahsen bende daha önce hiç görmedim ama duymuştum packard bell den iyimi bütün özellikleri malzemesi falan çünkü bu ekran kartına bu fiyat pek hoş görünmedi..

----------Eklendi @ 17:43:40 ---------- Yazıldı @ 17:41:08 ----------

birde dos işletim sistemi derken neyi kast ediyor anlamadım?

futbol123

futbol123

Üye
Ama msi pek bilindik bir marka değil şahsen bende daha önce hiç görmedim ama duymuştum packard bell den iyimi bütün özellikleri malzemesi falan çünkü bu ekran kartına bu fiyat pek hoş görünmedi..
Msı çok iyi bir markadır.Kendi parçasını kendi üretir ekran kartı,anakart vs.. packedbellden çok iyidir.Fiyatı çok iyi kaçırma

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Tamam teşekkür ederim...Bu indirimli fiyatımı bilgisayarın?

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
O zaman bayağı acele etmek gerek kaçırırsam tekrar packard bell e kalırız.

futbol123

futbol123

Üye
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Bu bilgisayarın ekran kartı 2gb galiba öyle yazıyor bazı yerlerde 1 yazıyor ama olsun 1176 güzel fiyat bu laptopa göre teşekkürler.Bu bilgisayar gta 4 ü high da oynatır sanırsam..

futbol123

futbol123

Üye
Bu bilgisayarın ekran kartı 2gb galiba öyle yazıyor bazı yerlerde 1 yazıyor ama olsun 1176 güzel fiyat bu laptopa göre teşekkürler.Bu bilgisayar gta 4 ü high da oynatır sanırsam..
mb gb olayına fazla takılma 1gb ile 2gb gt540m aynı performansı veriyor.hight ta en fazla 30fps alır

• Beğen
Tepkiler: lolaman
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Ben fps ne bilmiyorum ama bana az kasar gibi geldi.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Bazen teklesin önemli değil birde DOS işletim sistemi nedir Windows un kısaltması falanmı daha önce hiç duymadım..

futbol123

futbol123

Üye
Bazen teklesin önemli değil birde DOS işletim sistemi nedir Windows un kısaltması falanmı daha önce hiç duymadım..
fredostur o laptobu açtığında otomotik olarak win7 yi yüklüyor cd ile yükleme gerek kalmıyor hızlıal.com dan al bence gittigidiyor şehir dışına yollamaz

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Şehir dışı mı?İstanbulda oturuyorum ben zaten ilan istanbulda değilmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...