SAMSUNG galaxy s i9000-i9003 ve samsung galaxy s 4g hangisi iyidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadixetor84

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG galaxy s i9000-i9003 ve samsung galaxy s 4g hangisi iyidir?
SAMSUNG galaxy s i9000-i9003 ve samsung galaxy s 4g hangisi iyidir?Ve hiçbir yerde galaxy s 4g ne gördüm ne buldum ama burada var

sizce hangisi iyidir tavsiye edersiniz adobe flash yok i9000 de bi onda tereddüt ediorum i9003 tede süper amoled ekran yok galaxy s 4g de her ikiside var.:bilmmEğer bu fiyata bunları alacaına şunu bunu al diyecekseniz açığım telefon aramaktayım 800-900 civarda yada daa düşük ama bu telefonlardan eksiği olmayan öneriler verebilirsiniz.

----------Eklendi @ 21:43:05 ---------- Yazıldı @ 21:29:59 ----------

Cevap veren yok mu ?

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
i9000 Daha iyidir.Aralarında fazla fark yok yanlız i9000un bataryası baya güçlü.

LEVİS506

LEVİS506

Üye
arkadas üstüne 200 ekle sahibindende şu ana kadarki en iyi telefon var (iphone 4s ve sgs 2 dahil)'galaxy nexus ' yurtdışıdır 1 yıl garantili ulusalararsı sıfır

sadixetor84

Üye
    Konu Sahibi
arkadas üstüne 200 ekle sahibindende şu ana kadarki en iyi telefon var (iphone 4s ve sgs 2 dahil)'galaxy nexus ' yurtdışıdır 1 yıl garantili ulusalararsı sıfır
tm bakarım ama şu an samsung galaxy s plus ve samsung galaxy w arasında kaldım ikisininde özellikleri hemen hemen aynı galaxy w de flaş var galaxy s plustada 0.3 inç daa büyük ve süper amoled ekran var ... yorumlarınızı bekliyorum

tolgalaxy

tolgalaxy

Üye
tm bakarım ama şu an samsung galaxy s plus ve samsung galaxy w arasında kaldım ikisininde özellikleri hemen hemen aynı galaxy w de flaş var galaxy s plustada 0.3 inç daa büyük ve süper amoled ekran var ... yorumlarınızı bekliyorum
galaxy s plus derim hem super amoled hem de daha gözde telefon (galaxy s ile aynı ekranı kullanıyor ve mükemmel ;D)

musti3535

Üye
bence samsung alma bende galaxy s1 var konuşma sesi berbat arastırdım genelde hepsinde var teli 5 kez servise gönderdim arıza yok dediler ama hala gürültülü ortamda konuşamıyorum bütün gürültü karşı tarafa gidiyor aynı yerde aynı hatla en ucuz nokia telefonlarla görüşebiliyorum bence samsung marka telefon alacaklar gürültülü yerlerde telefonları denesinler

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
derimki i9003 varken diğerleirne bakma sen android olması için alıyorsun bunları değilmi? evet amoled de önemli bişey ama düşün c7de amoled ekran var galaxy ace tft ama galaxy acede android olması çok etkili mesele birşey indireceğim c7de yok benımkınde war.şimdi neden bu örneği verdim.önemli olan özelliklerine bakacaksın kamerası iyimi ekranda önemli pil ömürü bazıları ıcın önemsız olsada benım ıcın cok önemli 2g filan diyorlarda hiç kullanan yoktur.hafiflik önemli değil.bu arada ilk defa duyuorum 4gyi? bulabilirsen fiyatı ne kadar araştırıp sölermisin?..BEN Diyorumki 19003 aL

batuhantr

Üye
Bence Galaxy S Blaze 4G al, daha Türkiye'de yok ama 2 ay icinde gelir, 1.5 ghz 1gb ram hepsinden iyi bekle biraz !

---------- Eklendi @ 07:19:21 ---------- Yazıldı @ 07:14:02 ----------

1.5 ghz çift çekirdek 1 gb ram super amoled 4 inch 1750 mah batarya çok ideal galaxy s blaze 4g

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt