Samsung Galaxy SIII'e 4.1.1 yükleyip Siyah Kernelin Son Sürümüyle CM10'u Dual Boot Yapma !

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

yüklediğim rom 4.1.1 olacağına 4.0.4 çıktı :off: İngiltere Romu ! :( :Ağlarım:

- - - Eklendi - - -

Almanya Romuda 4.0.4'müş nereden indirebilirim arkadaşlar 4.1.1'i ? içinde Türkçe Dil Desteği Olan 4.1 arıyorum ! :evet:

Türe

Türe

Üye
Al talip yardımım dokunsun biraz :tebessüm: ;

odinden kurarsın artık :evet:

- - - Eklendi - - -

Bu İngiltere romu :ok2:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Al talip yardımım dokunsun biraz :tebessüm: ;

odinden kurarsın artık :evet:

- - - Eklendi - - -

Bu İngiltere romu :ok2:

tamam knk,H3G ne oluyor ? :) sammobile'e bişey olmuş girişte yapamıyorum :off:

- - - Eklendi - - -

iniyor bakalım :eller: :tşk:

Türe

Türe

Üye

tamam knk,H3G ne oluyor ? :) sammobile'e bişey olmuş girişte yapamıyorum :off:

- - - Eklendi - - -

iniyor bakalım :eller: :tşk:

Ben çatır çatır giriyorum Talip :hmmm :P: :ehe O modemin kod sürümüydü sanırım tam bilmiyorum :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S III Jelly Bean İngiltere için yayınlandıben

ben neyi yüklüyorum acaba ? :hmmm :allalla:

- - - Eklendi - - -

Sammobile'ın login sistemi yaklaşık 1 aydan beri bozuk.

dün akşam kayıt oldum ingiltere romunu indirdim ama bir daha login olamadım :)

- - - Eklendi - - -

Ben çatır çatır giriyorum Talip :hmmm :P: :ehe O modemin kod sürümüydü sanırım tam bilmiyorum :)

sanırım bazı üyelerde çalışıyor :hmmm

Türe

Türe

Üye
İstiyorsan üyeliği vereyim ?

cukuleaks

Üye
Sammobileda sorun var. 1 aydan dahada fazla oldu. O gun kafayi yedim ama login yapamadim...

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

furkey

Üye
Bu dualboot olayı ile ics ve jellybean i aynı anda kullanamazsın. Sadece samsung tabanlı, cm10 tabanlı ve aokp tabanlı(aokp tabanının da desteklendiği hakkında şüphelerim var) romları aynı anda kullanabilirsin. Rom istiyorsan bence öyle ota romlar arama xda dan bul güzel bi tane onu yükle. Tavsiyem InsertCoin...

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bu dualboot olayı ile ics ve jellybean i aynı anda kullanamazsın. Sadece samsung tabanlı, cm10 tabanlı ve aokp tabanlı(aokp tabanının da desteklendiği hakkında şüphelerim var) romları aynı anda kullanabilirsin. Rom istiyorsan bence öyle ota romlar arama xda dan bul güzel bi tane onu yükle. Tavsiyem InsertCoin...

Stock 4.1.1 JB Romu + CM10 4.1.2 Romu yükliyecem CM9'u hız konusunda çok beğenmiştim fakat stock roma göre bence eksiklikleri vardı bende bunun için stock 4.0.4'e geri dönmüştüm ama şuanda 4.0.4'ten sıkıldım ve JB yüklemek istedim o yüzden böyle birşey yaptım iki romda birbirini tamamlıyacak yani :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar indirdiğim rom bir operatöre bağlı sanırım,telefon açılırken şu logo çıkıyor :off:

stock romu nereden bulabilirim ?

- - - Eklendi - - -

neyse amann resmi romu bekliyecem ben 4.0.4'e dönüyorum arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler :)

Türe

Türe

Üye
Benim verdiğim linke bakmadın mı Talip :hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt