Samsung Galaxy SIII'ünüz ne kadar ısınıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
benim not2 de deli oyundam sonra hatta kilifta takiliydi 39.9 derecede kalıyor. ekrana elim anca değiyordu. :)

Türe

Türe

Üye
Jellybeer çok hoş ama az stock takılıcam :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
beyler google playden paralı bir uygulamanın apksını almamda yardımcı olacak varmı :D xperianze rom kullanıyorumda xperia unread indirmem gerek internette bulamadım :S

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Dezavantajlarıda varmış tabi :zzz: bugün download sayacına baktım durup durduk yerde 5 olmuş :zzz:

dereceyle sayacın ne alakası var anlamadım :)

sayacı telefon rootlu iken triangle away ile sıfırlayacaksın fakat bundan önce restore bootloader yükleyeceksin 4.1.2'den sonra böyle :evet:

- - - Eklendi - - -

S3 ve Note 2 de sensör farklı.Battery temperature dediği aslında Exynos' un sıcaklığı.Sensör çipsetin içinde.

niye o zaman cpu temperature demiyor :allalla:

- - - Eklendi - - -

Jellybeer çok hoş ama az stock takılıcam :)

stock rom harici diğer romlar hep cihazı daha fazla ısındırıyor :evet: o yüzden bende stock takılıyorum en iyisi :)

Türe

Türe

Üye
Ben islemciyi underclock yaptigim icin stock tan daha az isiniyor :ehe Cpu hizim 800 mhz deydi en son :islik

PriZm

PriZm

Üye

dereceyle sayacın ne alakası var anlamadım :)

sayacı telefon rootlu iken triangle away ile sıfırlayacaksın fakat bundan önce restore bootloader yükleyeceksin 4.1.2'den sonra böyle :evet:

- - - Eklendi - - -

niye o zaman cpu temperature demiyor :allalla:

- - - Eklendi - - -

stock rom harici diğer romlar hep cihazı daha fazla ısındırıyor :evet: o yüzden bende stock takılıyorum en iyisi :)
Şaka be yahu :ehe

Bana şimdi şu sayaç zımbırtısını tamamen ve sorunsuz sıfırlamak için yapmam gerekenleri söylesene :D

- - - Eklendi - - -

Tamamdır bu sefer tamamen sıfırladım :D orjinal rom + 5 kere wipe = sorunsuz :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Şaka be yahu :ehe

Bana şimdi şu sayaç zımbırtısını tamamen ve sorunsuz sıfırlamak için yapmam gerekenleri söylesene :D

- - - Eklendi - - -

Tamamdır bu sefer tamamen sıfırladım :D orjinal rom + 5 kere wipe = sorunsuz :D

:allalla: öyle oluyormuydu ya :ehe

bootloader'ını restore etmen gerekiyor s3 için Madness paylaşmıştı ama note 2'de nasıl bir tepki verir bilemiyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

Ben islemciyi underclock yaptigim icin stock tan daha az isiniyor :ehe Cpu hizim 800 mhz deydi en son :islik

yetiyor sonuçta :ehe

Türe

Türe

Üye
Saf android :yuru

PriZm

PriZm

Üye
Yok bu sefer tamamen sıfırlandı :D Kendime has çözüm yollarım herzaman işe yaramıştır :ehe

PriZm

PriZm

Üye
:kac:

TheMadness

TheMadness

Üye

:allalla: öyle oluyormuydu ya :ehe

bootloader'ını restore etmen gerekiyor s3 için Madness paylaşmıştı ama note 2'de nasıl bir tepki verir bilemiyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

yetiyor sonuçta :ehe

O Sudden Death Syndrome XXELLA'daki bootloader'dan kaynaklanıyormuş. XXBLFB bootloader'ı en iyisi :D hiç bir sorun yok.

Üst Alt