Samsung Galaxy SIII'ünüz ne kadar ısınıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII'ünüz ne kadar ısınıyor ?
arkadaşlar son zamanlarda dikkatimi çekmeye başlayan bir durum tamam 4.1.1'de de biraz artmıştı fakat bu kadar değildi

telefonun ekranı kırıldığında cihaz üzerinde 4.1.1 Jelly Bean Sürümü Vardı ve kırılmadan önce belki ben dikkat etmiyordum ama bu kadar ısınmıyordu telefon servisten geldiğinde herşey normaldi on numara işçilik çıkartmıştılar ancak eve geldiğimde direkt olarak 4.1.2 Jelly bean yüklemiştim ve sonrasında sanki telefon biraz daha fazla ısınıyordu :evet:

geçen günlerde marketten elixir 2 diye bir program indirdim eğer telefonu 5-10 dk falan yoğun kullanırsam ve eğer telefonun arka kısmı bir cismin üzerinde ise(yorgan gibi:ehe) telefonun ısısı 40 derecenin üzerine çıkıyor sizce bunda bir anormallik var mı ? siyah kernel yüklediğimde daha da ısındığını fark edip stock roma döndüm :evet: eğer normal bir ısı değeriyse yani cihaza zarar vermiyor ise tekrar siyah kernel yükleyeceğim...

şimdi telefonu derin dondurucuya koydum ve çıkartır çıkartmaz sizlerle ss yi paylaşacağım yaklaşık 5 dk duracak :ehe(üzerinde naylon poşet var korkmayın direkt koymadım)

- - - Eklendi - - -

stock rom stock kernel kullanıyorum
buzdolabı -22 dereceye ayarlı fakat biraz eski bir dolap olduğu için lastiklerinde sıkıntı var dolayısı ile belki -22 derece olmuyor olabilir
telefon yaklaşık 5 dk kaldı ben üst tarafta yazdıklarımı yazmadan önce dolaba koyup bilgisayarın başına geçtim yazma işlemi bittiğinde dolaba gidip telefonu çıkarttım ve hemen ekran görüntüsü aldım :evet:

buyrun

- - - Eklendi - - -

ss yi aldıktan sonra size üstteki yazıyı yazdım bu sırada doğal olarak telefonu hiç kullanmadım

ısı şu anda 26.9 derecede sabit duruyor...

lemaynak

lemaynak

Üye
ısı programını kaldır kafan rahat etsin bende yok mesela takmıyorum. s3 lerde ısınma oluyor bende de var. özellikle ağır bir oyun oynadığımda çok ısınıyor

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Valla bende real racing 3 falan oynarken ısınıyor birde şarj olurken biraz çok aşırı değil oda bu ısı derecelerine baktığın program nedir birde ben bakayım karşılaştıralım olmassa

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Elixir 2,bir zahmet arkadaşlar sizlerde bana canlı sonuçlarınızı söyleyin eğer bir sıkıntı varsa cihaza zarar vermeden serviste garantili bir biçimde onartmak istiyorum çünkü...

- - - Eklendi - - -

oda sıcaklığında hiç kullanılmadığında 24,9 derece...

- - - Eklendi - - -

Valla bende real racing 3 falan oynarken ısınıyor birde şarj olurken biraz çok aşırı değil oda bu ısı derecelerine baktığın program nedir birde ben bakayım karşılaştıralım olmassa

öyle değil mesela menüde çok gezersen de ısınıyor sanki :evet:

- - - Eklendi - - -

ısı programını kaldır kafan rahat etsin bende yok mesela takmıyorum. s3 lerde ısınma oluyor bende de var. özellikle ağır bir oyun oynadığımda çok ısınıyor

çok takmıyorum zaten telefonlarda ısı koruması var çok fazla ısınırsa kendine ya reset atar yada kapatır :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye

Telefon şu anda usb ile bilgisayardan şarj oluyor :D

PriZm

PriZm

Üye
Bende oyun oynarken deli gibi ısınıyor.Haricinde bir sorun yok

lemaynak

lemaynak

Üye
hacım oyun haricinde ısınma varsa garantisi de varsa kır parçala gönder değiştirsinler.

PriZm

PriZm

Üye
Telefonu sabahtan beri çok ağır kullanıyorum.Fazlasıyla zorladım.Isı şuan böyle ;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Yani bende öyle ağır bir oyun dışında ısındığını pek hatırlamıyorum şu an şarjda olmasına rağmen elime hiç ısı gelmiyor buz gibi telefon :D

lemaynak

lemaynak

Üye
bu program ismi ne bende bakayım
tmm buldum biraz oyunla zorliyim kaça çıkacak bakalım şimdi 33derecede.

oyun sonrası 20dk. e.warriors2 oynadım az bi ısı hissettim

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sabahtan beri çok ağır kullanıyorum.Fazlasıyla zorladım.Isı şuan böyle ;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

note 2 yalnız o :evet:

- - - Eklendi - - -

10 dk şarj ve yaklaşık 3 dakika telefon görüşmesi...

operatörüm Turkcell iken sanki telefonum daha az ısınıyordu sizce hattın Avea olmasından kaynaklanan bir durum olabilir mi ?

çünkü bu ısınma genelde benim odamda iken oluyor okulda falan hiç böyle ısınma yaşamadım bugün :evet: saatlerce minecraft oynamama rağmen hemde...

sinyal kalitesinin düşük olması daha çok radyasyon yaydırıyor bunu biliyorum fakat telefonu daha çok ısındırır mı ? tartışılır :hmmm

- - - Eklendi - - -

zaten Avea'ya geçtiğimden beri eve %55'ten fazla şarjla dönemiyorum bazen 10 ders oluyor arada 2 ders falanda boş oluyor eve %13 şarjla falan dönüyorum :zzz:

Türe

Türe

Üye
4.0.4 ' te hiç ısınmıyordu. 4.1.1'de hafif ısınma gördüm. 4.1.2 ' de biraz daha arttı. Şu an 4.2.2 kullanıyorum ve ısınma bariz.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
4.0.4 ' te hiç ısınmıyordu. 4.1.1'de hafif ısınma gördüm. 4.1.2 ' de biraz daha arttı. Şu an 4.2.2 kullanıyorum ve ısınma bariz.

herkeste aynı yani sorun yok demekki :)

- - - Eklendi - - -

Oyun oynarken ısınmayan telefon icad edilmedi gibi birşey :D

getir sıvı nitrojeni göstereyim sana :ehe

- - - Eklendi - - -

şu anda şarj oluyor hiç kullanmadım 30,6 derece(güç tasarrufu aktif) :evet:

foreverthe

foreverthe

Üye

Benimde böyle.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
şu anda telefon şarjda wi-fi açık güç tasarrufu kapalı telefonu hiç kullanmadığım halde tam 34 derece

ama şarjda sanırım cihazlar daha çok ısınıyor ?

- - - Eklendi - - -

Metre Küpü Bir S3 parası olduğunuda biliyormusun :D

:oha: o kadar pahalı mı ya ? :ağlarım:

- - - Eklendi - - -

sen baz istasyonunun yanına mı gittin ? :ehe

- - - Eklendi - - -

sen baz istasyonunun yanına mı gittin ? :ehe

Türe

Türe

Üye

Baya soguk :ehe

İslemci hizimi 1 ghz e cektigimi ekliyim. Hatta 800 mhz i de denedim. Baya hizliydi ama nolur nolmaz diye 1 de sabitliyim dedim.

Üst Alt