Samsung Galaxy SIII'ünüz ne kadar ısınıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
Birşey olmaz ona çok iyi anlaşıyorum onunla :D

Ve çok iyi bakıyorum ona :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye
arada max payne ve modern combat 4 oynuyorum ama ısı pek artmıyor stock kernel+stock rom 4.1.2 ısı hissedilir derecede artıyor ama rahatsızlık vericek gibi değil :)

ozgur_473

Üye

buda sadece sarj sarj + oyun gormek isteyen varmi?:D

TheMadness

TheMadness

Üye
SiyahKernel'de bir problem var. Yank555.lu 1.5h uzun kullanımdan sonra sadece 35C

SilentOne

SilentOne

Üye
adam 50 derece yapmıs ver coskuyu bende zorlarsam 70 i bulduracam az kaldı

TheMadness

TheMadness

Üye
adam 50 derece yapmıs ver coskuyu bende zorlarsam 70 i bulduracam az kaldı

Yank555 çekirdek yönetimi en iyisi bence. 40'ı aşamadım daha :D Telefon elime garip geliyor sıcak değil diye :D

PriZm

PriZm

Üye

beyler yalnız batarya sıcaklıkları yani işlemci değil işlemci ısısını nereden ölçebilirim ?

- - - Eklendi - - -

aynen :ehe,telefonu kapatıp koysaydın keşke :)

S3 ve Note 2 de sensör farklı.Battery temperature dediği aslında Exynos' un sıcaklığı.Sensör çipsetin içinde.

TheMadness

TheMadness

Üye

S3 ve Note 2 de sensör farklı.Battery temperature dediği aslında Exynos' un sıcaklığı.Sensör çipsetin içinde.

Uzun süre oyundan sonra;

Yank555 kernel sağolsun en stabil en hızlı batarya performansı en iyi olan kernel. 700mb zram desteği de var :)

PriZm

PriZm

Üye
Napçan 700 mb zRam'i :D

badmus

badmus

Üye
TheMadness

TheMadness

Üye
Yank555 kernelin xda'daki konusu kapanmis :hmmm s3 icin

Kendi forumları var source'yi de private repositorylerde saklıyorlar. Üyelik onayla gerçekleşiyor bende var bi' tane üyelik :D Link istiyorsan atabilirim Sammy veya CM

badmus

badmus

Üye

Kendi forumları var source'yi de private repositorylerde saklıyorlar. Üyelik onayla gerçekleşiyor bende var bi' tane üyelik :D Link istiyorsan atabilirim Sammy veya CM

Ikisininde linkini verebilirsen ozelden veya buradan cok memnun kalirim :tebessüm:

TheMadness

TheMadness

Üye
Ikisininde linkini verebilirsen ozelden veya buradan cok memnun kalirim :tebessüm:

Özelden atayım şimdi paylaşmak uygun olmaz.

Edit: Yeni sürüm forum sunucusuna yüklenmiş link atamıyorum. İnternetim gelsin upload ederim veya üyelik al onaylanırsa indirirsin yank555-lu.net

badmus

badmus

Üye

Özelden atayım şimdi paylaşmak uygun olmaz.

Edit: Yeni sürüm forum sunucusuna yüklenmiş link atamıyorum. İnternetim gelsin upload ederim veya üyelik al onaylanırsa indirirsin yank555-lu.net

Tamam :tşk:

Ozelden mesaj attim :oke:

Türe

Türe

Üye
Ben buldum netten :islik

Türe

Türe

Üye
V3.3 diyor

Üst Alt