Galaxy S3 Android 4.3 Leak Sürüm Çıktı. Indirilebilir Durumda..

Sponsorlu Bağlantılar

kidofsea

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Android 4.3 Leak Sürüm Çıktı. Indirilebilir Durumda..
Merhaba Sammobile sitesinin haberine göre Galaxy s3 model için 4.3 leak sürüm çıkmış ve indirilebilir durumda. Habere göre bir kaç bug dışında rom çok stabil ve günlük kullanımda hiç bir problem çıkarmayacak kadar stabil. Yeni ayarlar menüsü, şeffaf bildirim çubuğu vs. Dosyayla ilgili kurulum bilgileri ve indirme kısayolu bulunuyor.Az önce indirip kurdum. CSC si Almanya Vodafone oluyor. Sanırım test sürüm olduğu için biraz yavaş. Ama tüm özellikler kullanılabilir durumda ve stabil. Widgetlarda ufak tefek değişiklikler var. Kilit ekranına widget ekleme özelliği gelmiş. Ama tüm widgetları ekleyemiyorsunuz. Kendi seçtiği widgetlardan dilediğinizi ekleyebiliyorsunuz. Ekran kilidi için ışık diye ayarlarda bir sekme var ama henüz çalışmıyor. Bu arada unutmayayım Türkçe dil mevcut. Ayarlar menüsü değişmiş. Bildirim çubuğunda değişiklikler mevcut ve şeffaf olmuş. Batarya ve ısınmayı çok test edemedim. Yazı tipi karakteri biraz değişmiş. Telefon insana az da olsa biraz değişik geliyor. Rehberdeki yavaşlık aynen korunuyor. Rehberde resmi olmayan kişilerin yerine gelen resimcik biraz fazla göze batar cinsten. Kamera arayüzünde pek bir değişiklik göremedim. Ama genel olarak telefonda bir yavaşlama söz konusu. Hafıza yine 832 mb. ilk açılımda bir şey yüklemeden ve çalıştırmadan 668mb ı dolu olarak gözüküyor. Eğer normal resmi sürümde bu yavaşlama giderilirse daha zevkli bir s3 kullanacağımız kesin.Bi de dikkat edin.. eski roma dönersin imei 0049 olma sorunu çıkıyor..

Üst Alt