[ROM][KK][4.4.2][KOT49H] CyanogenMod 11.0 (20140122-UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

spazmol

spazmol

Üye
bende yedek de yoktu ama aldım şimdi yedeği akıllandim :D

• Beğen
Tepkiler: bayfeat

spazmol

spazmol

Üye
valla bilmiyorum ama bulursanız banada iletirseniz yedek var ne olsa :D

spazmol

spazmol

Üye
bekliyor olacağım Teşekkürler şimdiden :)

bayfeat

bayfeat

Üye
Hadi ya gecmis olsun acaba hangi surumde denediniz ? 4.0 olmasi lazim 4.4 icin farklisi var :) bende bir sorun olmamisti ama baska bi yerden indirmistim

4.4 de denedim :D ondan açılmamıştır ozaman :)K^Kernel_GT-I8150_KK-4.4_v1.7_OC_EXUV_416MB
bu kernellerin arasındaki fark neydi unuttum ben hatırlatabilicek arkadaş varmı bilen ? :)

K^Kernel_GT-I8150_KK-4.4_v1.7_OC_UV_416MB

T.serdar

Üye
4.4 de denedim :D ondan açılmamıştır ozaman :)K^Kernel_GT-I8150_KK-4.4_v1.7_OC_EXUV_416MB
bu kernellerin arasındaki fark neydi unuttum ben hatırlatabilicek arkadaş varmı bilen ? :)

Sadecr uv yazabi kur oteki yanlis hatitlamiyorsam arizali yani boot olmuyor galiba

sir mordred

sir mordred

Üye

Sadecr uv yazabi kur oteki yanlis hatitlamiyorsam arizali yani boot olmuyor galiba

EXUV ve UV arasındaki tek fark EXUV kernelde voltajların daha da aşağıya çekilmiş olmasıdır(yani daha düşük voltaj) bu da daha az bataryadan sömüreceği için daha fazla kullanım sağlar o yüzden genelde EXUV tavsiye edilir
fakat eğer işlemcin yıpranmışsa bu düşük voltajları kaldıramaz ve bu yüzden bazen boot gerçekleşmeyebilir

önerim ilk önce EXUV kur birkaç gün kullan eğer herhangi kritik bir sorun yoksa(kritikten kastım aniden kapanması yada restart atması gibi) baktın bir sorun yok kullanmaya devam et bataryandan daha az şarj tüketmesini sağlar(yani daha fazla kullanım)

• Beğen
Tepkiler: bayfeat, kosovali41 ve T.serdar

T.serdar

Üye
Arkadaslar cm11 icin soruyordunuz flymeui durum cubugunu buldum paylasiyorum

Link:

Kernel yukler gibi yukleyin

• Beğen
spazmol

spazmol

Üye
eyvallah aksam deneyeceğim birde yükledikten sonra ne olcak şimdi mesela ayarları felan nerden yapıcaz bilgin varmı :DSystem bilmem ne hatası veriyor :S

T.serdar

Üye
eyvallah aksam deneyeceğim birde yükledikten sonra ne olcak şimdi mesela ayarları felan nerden yapıcaz bilgin varmı :DSystem bilmem ne hatası veriyor :S
cm9 da ve baska bir flymeui yukledigim icin hata vermiyordu bende ama cm11 icin nasil oldugunu bilmiyorum siz yinede backup alipta deneyin :)

bayfeat

bayfeat

Üye
yok oldu bende kardeşim :) çokda güzel çalışıyor :D
EXUV ve UV arasındaki tek fark EXUV kernelde voltajların daha da aşağıya çekilmiş olmasıdır(yani daha düşük voltaj) bu da daha az bataryadan sömüreceği için daha fazla kullanım sağlar o yüzden genelde EXUV tavsiye edilir
fakat eğer işlemcin yıpranmışsa bu düşük voltajları kaldıramaz ve bu yüzden bazen boot gerçekleşmeyebilir

önerim ilk önce EXUV kur birkaç gün kullan eğer herhangi kritik bir sorun yoksa(kritikten kastım aniden kapanması yada restart atması gibi) baktın bir sorun yok kullanmaya devam et bataryandan daha az şarj tüketmesini sağlar(yani daha fazla kullanım)
hocam çok teşekkürler gerçekten kullandım günü yetirdi diğerlerinde ortalama 8 saat gidiyordu bot gerçekleşti herhangibi bir sorun yaşamadım Çok teşekkür ederim bilgilendirmen için :)
Arkadaslar cm11 icin soruyordunuz flymeui durum cubugunu buldum paylasiyorum

Link:

Kernel yukler gibi yukleyin
Çok sagol kardeşim deneyelim :)

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
spazmol

spazmol

Üye
allah allah nasil olur ya yükledim wipe cache üstüne dalvik yaptım açtım hata verdi sürekli

T.serdar

Üye
  • Beğen
spazmol

spazmol

Üye
Bir daha deneyeceğim

sir mordred

sir mordred

Üye

kamera önizlemesinde(camera preview) artık lag yok :)
özellikle sizde farketmişsinizdir foto modunda telefonu az hareket ettirseniz bile inanılmaz bir lag oluşuyordu(akıcı değil)
şükür sonunda çözüldü

mükemmel bir cm11 finale doğru ilerliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: bayfeat ve tedirgin1111
spazmol

spazmol

Üye
inşallah sabırla bekliyoruz reis :)

bayfeat

bayfeat

Üye

kamera önizlemesinde(camera preview) artık lag yok :)
özellikle sizde farketmişsinizdir foto modunda telefonu az hareket ettirseniz bile inanılmaz bir lag oluşuyordu(akıcı değil)
şükür sonunda çözüldü

mükemmel bir cm11 finale doğru ilerliyoruz :)
evet ben fark etmiştim ama genelde wonderin camerayı kulllanmadıgımdan sorun değildi benim açımdan :D oysaydı büyük sorundu tabi :) tebrikler hocam kolay gelsin :)

Üst Alt