Oyun Order & Chaos Online Yardımlaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Order & Chaos Online'da sizce en iyi sınıf hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30

oflumetin61

Üye
Yerel/cihaz/system/etc birde buraya bakın.

Yerel/cihaz/system/etc birde buraya bakın. Birde söylemeyi unuttum. Es dosya da gizli dosyaları göster özelliğini açın. Root gezginini açtığınız yerden. Aynı şekilde ilk söylediğim etc kısmına ve bu ikinci etc kısmına takrar bakın.j
Hosts varken giriyor yokken girmiyor
Hosts varken giriyor ama 2-3 dkka sonra kapanıyor napicam?
Şimdi hostssus fln giriyor ama 2dkka sonra atıyor hesap olisturamiyorum yani

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Hosts varken giriyor yokken girmiyor
Hosts varken giriyor ama 2-3 dkka sonra kapanıyor napicam?
Şimdi hostssus fln giriyor ama 2dkka sonra atıyor hesap olisturamiyorum yani
Hosts dosyasini yedeklemeyin. Tamamen silip cihazı yeniden başlatın ve oyuna girmeyi deneyin.

Hulktr

Hulktr

Üye
Bugün Amerika Fısıldayan Adalardan, Amerika Arkadya Ormanına geçtim. Görsel olarak çok fark var gerçekten. Resmen ikinci sınıf muamelesi görmüşüz bunca zamandır. Yeni başlayacak olanlara ipin ucu olsun bu da.

• Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Amerika Fısıldayan Adalardan, Amerika Arkadya Ormanına geçtim. Görsel olarak çok fark var gerçekten. Resmen ikinci sınıf muamelesi görmüşüz bunca zamandır. Yeni başlayacak olanlara ipin ucu olsun bu da.
Nick inizi öğrenebilirsem yardımlaşabiliriz. Bende o serverdayım.

• Beğen
Tepkiler: Mahirg55 ve Hulktr

Mahirg55

Üye
server deiştirme varmı
ben insanım kahverengi at nerden bulabilirim 26 lwl savascı

• Beğen
Tepkiler: Hulktr
Hulktr

Hulktr

Üye
server deiştirme varmı
ben insanım kahverengi at nerden bulabilirim 26 lwl savascı

Tabiki parayla alabilirsiniz altın karşılığı. Bu ilk yol.

İkinci yol ise sabah 4-5 civarında dompei harabeleri yakınında rutin olarak binek çıkıyor. Siyah savaş atı, kahverengi at, aslan, köpek vs. Sırayla hergün biri geliyor anladığım kadarıyla. 4-5 gündür hiç sekmedi her sabah kesinlikle bir binek oluyor. Arkan alanında da çıkıyormuş ama ben rastlamadım. Büyük çölde falan hiç görmedim duymadım. Sahurdan sonra dompei harabelerine bi kaç defa uğramakta fayda var. Tam haritadaki yerini birazdan paylaşırım.
HARİTADAKİ YERİ

Eğer Bulrinto Karakoluna Işınlanır ordan yürürseniz göreceğiniz manzara :)

Aşağıdaki Atlar buradan yakalandı. Bir aslanı acemilikti yakalayamadım. Bir köpeği de yakalamaya tenezzül etmedim. :p

Edit:
Öyle şey olur mu diyenler için son 3 gün:

(09.07.15): Bordo At
-binek listemdeki-

(10.07.15): Bordo At
-ertesi gün yine aynısı çıktı talihsizlik :(-

(11.07.15):

Çok kaliteli binekler ya da az rastlanan binekler olmasada, yeni başlayanlar için ideal, iş görür :)

Keyifli oyunlar...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi ve Mahirg55

Mahirg55

Üye
amerika arkadyaya geçtim elf oldum bu sefer büyücü :) cevabın tesekkürler savascıyıda amerika arkadya gecirmek için 30lwl istio 30 olunca herhangi bişe istemesse geciririm alırım at

• Beğen
Hulktr

Hulktr

Üye
amerika arkadyaya geçtim elf oldum bu sefer büyücü :) cevabın tesekkürler savascıyıda amerika arkadya gecirmek için 30lwl istio 30 olunca herhangi bişe istemesse geciririm alırım at

Sunucu değişikliğinde 30 Runik istiyor hafızam beni yanıltmıyorsa.

Mahirg55

Üye
o zmn sawascı kalsın büyücü devam edim 60 yapınca sawascıda kasarım olmadı

• Beğen

kezbanue

Üye
arkadaşlar amerika arkadaya ormanında oynuyorum 64 lvl insan savaşçıyım zindan görevlerini edemiyorum birde çekilişten bilinmeyen yarın yüzüğü kolyesi pelerini falan çıktı ne işe yarıyor bunlar ?

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar amerika arkadaya ormanında oynuyorum 64 lvl insan savaşçıyım zindan görevlerini edemiyorum birde çekilişten bilinmeyen yarın yüzüğü kolyesi pelerini falan çıktı ne işe yarıyor bunlar ?
Bilinmeyen Yarın Pelerini, Kolyesi, Yüzüğü efsanevi meslek seviyesinde t4 yüzük, kolye, pelerin üretmek için kullanılır. Bende o server dayım. Eğer nick inizi verirseniz size zindanlarda yardımcı olabiliriz.

kezbanue

Üye
Bilinmeyen Yarın Pelerini, Kolyesi, Yüzüğü efsanevi meslek seviyesinde t4 yüzük, kolye, pelerin üretmek için kullanılır. Bende o server dayım. Eğer nick inizi verirseniz size zindanlarda yardımcı olabiliriz.

rainycloudd nickim, sağolun hocam bu arada peki nasıl üretebilirim biraz detay verebilirmisiniz ?

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Konuya Birkaç Ekleme Yaptım Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. Bu Eklemelerin Devamı Gelecek. Özellikle Meslek Sistemi İle İlgili Büyük Bi Ekleme Daha Yapılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Mahirg55

firat37DL

Üye
Gözlemci marketindeyim 70 lvl im mage iki adet t4 giysi ve pelerin taki var tekilat ici monkey kesen varmi gold karsili kesmiyece

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun İkincisi Duyuruldu. Şu An Ön Kayïtlar Başlamış Durumda.

redsungamedevelop

Üye
2. ci oyun icin herhangi bir bilgi varmi ufak bi video gördum sadece

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
2. ci oyun icin herhangi bir bilgi varmi ufak bi video gördum sadece
Şimdilik sadece konsept çizimleri paylaşmış durumdalar. Sitesinde bulabilirsiniz bu çizimleri.

Konsept çizimlerine bakılırsa her ırkın haritası ayrı olacak galiba. Tabi şimdiki Order & Chaos Online daki gibi sadece ilk 5 seviye için geçerli olabilir bu durum.

firat37DL

Üye
Arkadaslar buyuculuk egemenligi bandi nerden dusuyor bilen varsa cevaplaya bilirmi

redsungamedevelop

Üye
Karakter şatışı ile ilgili türkçe bi yer var mi ?

Üst Alt