Oyun Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!

Sponsorlu Bağlantılar

apranax60

apranax60

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık iki senedir oynuyorum herolar içinde 3 eksiğim kaldı bunlardan biri de kotun(monkey) olanı ne yaptıysam bir türlü çıkaramadım 3500 elmas runik bile harcadım yaklaşık olarak 40 k yakın amblem harcadım fakat çıkmadı.oysa ki Çin misafir hesabında 3. Çevirmede çıktı.nasıl yapsam da kotunu çıkarabilsem...?
Üstadım sana pro birkaç soru soracağım,

Ben kotun karakteri için fighter/guardian hibrid bir yapı oluşturuyorum. Şuan lvl 30 oldum ve lvl 40 pvp maçlarında %80 başarım var, daha da iyi olacak inşallah.

Builde gelecek olursak;

Fighter içinde pvp yaparken fazla hasar verme, kritik oran ve hasar yükseltme, zırh delme vs.
Guardian içinde teamwork tanking için bilimum her atağa karşı armor, dirençlik, %45 daha fazla heal vs.

Amaç ilk ataklarda az hasar al çok hasar ver mantığı.
Gereksiz skilleri çöpe attığın zaman hoş bir hibrid yapı ortaya çıkıyor.

Tabletlerde ise zulüm, arzu ve koruyucu kitabe. İçindeki yazıtlar ise gold sihir ve fiziksel zırhlar. Fiziksel 11 veriyor sihir ise 7.
Oyun içi skiller ise heal lvl 2 ve blink.

Sizce bu build pvp ve teamwork için ideal midir?

Asıl sizin garibinize gidecek farklı bir soru ile karşınızdayım. Zulüm kitabesi ne aktif ne de pasif buff olarak çalışmıyor. Oyun oynarken ya da tekrar oynat fonksiyonları ile karakterin stat oranlarında herhangi bir değişimde göremedim. Sizinde dikkatinizi çektimi? Ona göre ticket açacağım. Bu arada ios platformundan oynamaktayım.

Cevap için şimdiden teşekkür ederim.
Kral_arthur81 nickim Bağımlılar guildindeyim eklersen görüşebilirz

acheronblake

Üye
Arkadaslar kagaxi ve debroneeyi yeni aldim 10000 altinla baslarken en iyi silahlar falan hangisdir ?

vesqardo

Üye
selamlar.oyuna yeni başladım.yardım ederseniz sevinirim.
selamlar.oyuna yeni başladım.yardım ederseniz sevinirim.

pofuduktibet01

pofuduktibet01

Üye
facebookda heroes of order chaos Türkiye adlı 30 beğenili bir sayfam sizide beklerim hangi heroya hangi item hero karşılaştırmaları falan sayfada bu gibi Şeyler yapılmakta sizide beklerim

RBaRuT

RBaRuT

Üye
Merhaba Arkadaslar.

Bu konuda Heroes Of Order & Chaos oyunu hakkında merak ettiğiniz,bilmediğiniz soruları yanıtlayacağım.Bunun ile ilgili bir konu açılmış ancak konu farklı yerlere kaymış.

Oyun İle ilgili Herşeyi Sorabilirsiniz!

Oyunu uzun zamandır oynamakta ve oyun hakkında bilgi sahibiyimdir.

Sorularınızı Bekliyorum!
Kardeşim bu oyun ne işe yarıyor mantığını anlamadım kesim kesiyom 15 lwl oluyo sonra oyun tekrar karakter 1 lvlden başlıyor. Oyun çok sıkıcı gördüm

Debronee

Üye
Aynı şekilde bende devinim kitabesi aldım ve oyun içinde toplamda 1 yada iki defa çalıştığını görüyorum. Jombraa nın 4. Skili için işe yarar diye aldım ama çalışmıyor kitabe
- kitabeyi aldıktan sonra kaos ve düzen sayıları yazar. Yazıtlarada tıklarsanız hangi yazıtın düzen hangisinin kaos olduğuda yan tarafında yazar. Gumuş yazıtlar 4 puandır, altınlar ise 5. Aldığın yazıt ne istiyorsa ona uygun dediğim gibi yerleştireceksin kitabenin içine yazıtları. Altın yazıta rastgele çeviriyor. Şansımıza ne çıkarsa. Fiziksel saldırı ve kritik çıkarsa onları 4000 amblemle başka altınla değiştirip çoğaltın
Fighter oynuyorsan fiziksel saldırı ve kritik oran al
Kritik oran arttırıcı demek oyundaki itemler dahil oluşan kritik oranı arttırır. Çunku belli bi kritik orandan sonra kritik arttırıcı kritiği arttırıyor(oyun başlarken ip uçlarında sayıyı veriyordu hatırlamıyorum tam)
- elf, nuut veya lebmont oynuyorsam(uzaktan vuranlar): 1-kana susamışlık 2- koruyucu 3- cesaret kitabesi kullanıyorum.
Yakın dovuşçu kullanıyorsam: 1-delici kitabesi 2- koruyucu 3- Cesaret kitabesi kullanıyorum. Kagax ise 1. Kitabemi arzu kitabesiyle değiştiriyorum
Not:olmazsa olmaz kitabem cesaret kitabesi. Açıklamasın okursanız gorursunuz

@xy

Üye
ARKADAŞLAR 40 LWL İM TEŞKİLAT ARIYORUM TUM HEROLAR VAR SALAM TEŞKİLATLAR İSTEK GÖNDEREBİLİRLER NİCK saberjack

Üst Alt