Oyun Order & Chaos Online Yardımlaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Order & Chaos Online'da sizce en iyi sınıf hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Hangi serverdasınız. Onu da duyursanız size yakın kalsak :D
Amerika Arkadya. Fakat avrupa server ında bi karakter açıp orayada hakim olmak istiyorum. Ya da orda olan biriyle anlaşıp sürekli globalden duyuracak birini bulmak iyi olacaktır.
Order & Chaos Online Türkçe Rehber için hazırlanan konu ve blog projesi iptal olmuştur bilginize.

• Beğen
Tepkiler: Hulktr

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi

redsungamedevelop

Üye
burda 3 kişi amerikan fısıldayan adalar server inda ama kimse bilmiyor (bende onlardanim ) benimki kesis eski kesislerden. :)) yengeeee petinde gözüm kaldı ondan bana kaçti gelir geri bir ara (:

• Beğen

atakan_kar

Üye
Bazen böyle sorunlar yaşanıyor. Benim başıma sürekli geliyor. Bir süre sonra gelecektir envanterinize. Bir gün de sürebilir bu.

Bahsettiğim Order & Chaos Online Türkçe Rehber burda konu olarak açmayı düşünüyorduk. Açacağızda fakat o kadar bilgiyi burda sunamayacağımızdan Blog sitesi açmaya karar verdik. Su an hazırlık aşamasında. Daha açık değil yani. Açıldığında burdan linkini verecegiz. Ayrıca oyun içinden Global Sohbetten sürekli duyurusunu yapacağız. Site için gerekli bilgiler henüz toplanamadı. İşin doğrusu daha yarısına gelemedik. Yardımcı olan pek fazla kişi olmadığından fazlasıyla uzun sürebilir. Belkide açmaktan vazgçebiliriz. Yinede takipte kalın. Gelişmeleri burdan takip edebilirsiniz.
Site tasarım konusunda yardımcı olabilirim :), bende Order & Chaos oynuyorum ve Çömezim :)

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Site tasarım konusunda yardımcı olabilirim :), bende Order & Chaos oynuyorum ve Çömezim :)
Gerekli yardımı alamadığımzdan proje iptal edilmiştir. İlerde yardımcı olabilecek birileri olursa bir ihtimal. %0,0001 ihtimalle yeniden düşünebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: atakan_kar

atakan_kar

Üye
Ya birde 10 lvl oldum gorev filan bitti yeni gorev nerden aciliyo yada ne yapiliyo bulamadim bisi ben :)??

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Hulktr

Hulktr

Üye
burda 3 kişi amerikan fısıldayan adalar server inda ama kimse bilmiyor (bende onlardanim ) benimki kesis eski kesislerden. :)) yengeeee petinde gözüm kaldı ondan bana kaçti gelir geri bir ara (:
Amerika Fısıldayan adalarda bizde varız.
HULK-TR :)
Ya birde 10 lvl oldum gorev filan bitti yeni gorev nerden aciliyo yada ne yapiliyo bulamadim bisi ben :)??

4-5 defa oyuna başlamış biri olarak tesadüf mü bilmem Amerika haricinde aynı sorunu bende yaşadım. Görev atlamazsan hepsi zincirleme gidiyor şu an 61 oldum ve bir ya da iki defa kesintiye uğradı görevler. Amerikada oynamayı dene bence. Eğer Amerikadaysan görev harici kendi kafana göre başka yerlere gitme. Bütün görevleri bitirince genelde elinde bi mektupla başka bi yere gönderiyor zaten.

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Amerika Fısıldayan adalarda bizde varız.
HULK-TR :)

4-5 defa oyuna başlamış biri olarak tesadüf mü bilmem Amerika haricinde aynı sorunu bende yaşadım. Görev atlamazsan hepsi zincirleme gidiyor şu an 61 oldum ve bir ya da iki defa kesintiye uğradı görevler. Amerikada oynamayı dene bence. Eğer Amerikadaysan görev harici kendi kafana göre başka yerlere gitme. Bütün görevleri bitirince genelde elinde bi mektupla başka bi yere gönderiyor zaten.
Server ile alakalı değil. Eğer bulunan tüm görevler alınırsa zincirleme bir şekilde hepsi açılır. 70 olunca bile onlarca görev çıkıyor. Sadece haritaları yeterince dolaşıp görevleri bulmak gerekiyor.

• Beğen
Hulktr

Hulktr

Üye
Kan Arayan Savaşçı zırhında;

-Kuvvet
-Saldırı Gücü
-Kritik Seviyesi
-Vuruş Seviyesi

Değerlerinden Hangisi esas alınmalıdır?
Hangisi daha önemlidir?
Daha önemli bir değer var mıdır? :)
Ayrıca Albatros Süvarisi, bana dediğin yerde (Dompei Harabesi Yakınları) ikinci defa binek gördüm ve bu sefer yakaladım. Çok teşekkürler :)

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Kan Arayan Savaşçı zırhında;

-Kuvvet
-Saldırı Gücü
-Kritik Seviyesi
-Vuruş Seviyesi

Değerlerinden Hangisi esas alınmalıdır?
Hangisi daha önemlidir?
Daha önemli bir değer var mıdır? :)
Ayrıca Albatros Süvarisi, bana dediğin yerde (Dompei Harabesi Yakınları) ikinci defa binek gördüm ve bu sefer yakaladım. Çok teşekkürler :)
Savaşçılar hakkında pek bir bilgim yok. Ama muhafız da genelde engelleme seviyesi falan önemli. Tam tersi kan arayan olmalı galiba.

Son düzenleme:
  • Beğen

İSULDUR44

Üye
arkadaşlar oyunda yardımcı olacak kimse yokmu arkadya isuldur nick . ben şimdi burdan yazan çogu seyi anlamıyorum öylesine oynuyrm öylede oynamak istemiyorum simdi ben elf savascıyım bronz eldiven falan yapıyorum bunlar simdi bir işime yaramıyor ileride item falan yaparkendmi lazım olucak ki bu item ne oluyo tam olarak bu bronz eldiven kılıc vs için malzeme düsürmekten seviye atlayamıyorum sadece onunla ugrasıyorum yanlısmı yapıyorum acaba birinin detaylı yardımcı olması mümkünmü facede falanda olur

• Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi

oflumetin61

Üye
Arkadaşlar bem yükledim fakat girişe face ile google ile gidiyorum fakat oyun kapanıyor girmiyor hive ile de girmiyor
Telefonu resledim gene olmadı
Telefonum: General Mobile 2

redsungamedevelop

Üye
Arkadaşlar bem yükledim fakat girişe face ile google ile gidiyorum fakat oyun kapanıyor girmiyor hive ile de girmiyor
oyunda hata bildir var onu kullanarak sana dönüş yapsnlar bildigim kadarıyla asuslarda açilmıyor sadece
arkadaşlar oyunda yardımcı olacak kimse yokmu arkadya isuldur nick . ben şimdi burdan yazan çogu seyi anlamıyorum öylesine oynuyrm öylede oynamak istemiyorum simdi ben elf savascıyım bronz eldiven falan yapıyorum bunlar simdi bir işime yaramıyor ileride item falan yaparkendmi lazım olucak ki bu item ne oluyo tam olarak bu bronz eldiven kılıc vs için malzeme düsürmekten seviye atlayamıyorum sadece onunla ugrasıyorum yanlısmı yapıyorum acaba birinin detaylı yardımcı olması mümkünmü facede falanda olur
oyun 70. seviyeye kadar gorev yap şeklinde 70 olunca sinifına göre meslek kasıp güzel itemler yapabiliryorsun.

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuza daha önceden freedom kurdunuz mu? Şu an kullandığınız bir VPN uygulaması ( setdns gibi ) var mı?

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Freedom kurdum ama VPN veya set DNS yok
Sebebi freedom. Öncelikle cihazınıza es dosya yöneticisini kurun. Root yetkisini verin. Uygulama içinden root gezginini açın. Daha sonra Yerel/cihaz/etc klasörünün içinde bulunan hosts adlı dosyayı silin. Freedom yüklüyse kaldırın ve cihazı yeniden başlatın. Oyuna girmeyi deneyin.

Son düzenleme:

oflumetin61

Üye
Sebebi freedom. Öncelikle cihazınıza es dosya yöneticisini kurun. Root yetkisini verin. Uygulama içinden root gezginini açın. Daha sonra Yerel/cihaz/etc klasörünün içinde bulunan hosts adlı dosyayı silin. Freedom yüklüyle kadırın ve cihazı yeniden başlatın. Oyuna girmeyi deneyin.

Tmm deniyim
Hosts dosyası yok etc de baktım ?

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Tmm deniyim
Yerel/cihaz/system/etc birde buraya bakın.
Tmm deniyim
Yerel/cihaz/system/etc birde buraya bakın. Birde söylemeyi unuttum. Es dosya da gizli dosyaları göster özelliğini açın. Root gezginini açtığınız yerden. Aynı şekilde ilk söylediğim etc kısmına ve bu ikinci etc kısmına takrar bakın.j

Üst Alt