Oyun Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!

Sponsorlu Bağlantılar

KutayErim

Üye
O lig işlevini şimdi ogrendim yarın artık başlıyacağım daha kolay runik kasıcaz anlaşılan :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

berkay201

Üye
İyi forumlar
2 haftadır kitabeyi aktıflestıremedım 25 k amblem gitti altın düzen yazıtı oluşturamıyorum çeviriciye 4 tane gümüş düzen yazıtı koyuyorum 675lıklerden kaos altın yazıtı verıyor 5lık olmadıgı ıcın kitabeyı aktıflestıremıyorum yani düzende koysam kaosda koysam hep kaosa çeviriyo biri yardım etsin kafayı yiyecem

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
O şansa bağlıdır dostum :) bizim yapabileceğimiz birşey yok

berkay201

Üye
Twichden adamı izledıgımde ilk yapışında her bastıgında gelıyordu nasıl bi şans var :S

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
eşleşme sistemi de iyi oldu bronz lar bronz larla silverler,gold lar diamond lar kendi ligindekilerle mac yapacak diamond da ne iyi gecer maclar ve bide sezonu gold da kapatınca 200 runik geliyor sanırım ben bronz 1 im yakında gümüş 5 olucam :)
o yazıtlar tek başına işlev görmez onları kitabede kullanman gerek :)

Biliyorum sağol :)

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
kardeş daha kitabe yolunun başındasın isyan etmesi gereken benim :) ben yazitlarinin özelliğine kadar seçerek yaptim kafadan yazitlarla degil ve 3 tablet icin 80k amblem harcadim sadece fighteri bitirmek icin simdi mageye basladim o da bi 80-100k arasi olur 200.000 emblemim gidecek ;) kitabe isi zordur profesyonelsen yap cok yararli ama yeniysen ugrasma fazla benim gib kafadan yap gitsin :)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Sizde de atıyor mu oyundan? Çok sinir bozucu iki oyunda bir mutlaka atıyor oyundan

KutayErim

Üye
3-3 mapındamı oynuyorsun ? 5-5 te atmıyor.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Sizde de atıyor mu oyundan? Çok sinir bozucu iki oyunda bir mutlaka atıyor oyundan
telefonunun versiyonu kitkat sa atabilir ayrica sistwmin karsilamiyorsa veya telefonun isiniyorsa kapanabilir telefonun rootluysa da olur

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
telefonunun versiyonu kitkat sa atabilir ayrica sistwmin karsilamiyorsa veya telefonun isiniyorsa kapanabilir telefonun rootluysa da olur

Lumia kullanıyorum yalnız :) 920'nin kalıtsal sorunu ısınmak, sanırım ondan kapanıp duruyor.

KutayErim

Üye
Bende lumia 920 kullanıyorum soruma cevap verirsen daha kolay halledebilirz sorunu oyun 5-5 mapında atmaz 3-3 te hep atar.Dunden beride lag var donmalar oluyor.Telefonun ısınması ile ilgili değildir sorun çoğu lumiada ısınır zaten.

karizma2235

Üye
arkadaşlar ben oyunu google storeden efekleri hoşuma gittiği için indirdim oynamaya başladım şuan 66 lvlim arkadaşımada tavsiye ettim ipone s4 e indirdi ancak sanırsam aynı serverda değiliz ne yapabilirim aynı yerde oynamak için?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben oyunu google storeden efekleri hoşuma gittiği için indirdim oynamaya başladım şuan 66 lvlim arkadaşımada tavsiye ettim ipone s4 e indirdi ancak sanırsam aynı serverda değiliz ne yapabilirim aynı yerde oynamak için?
kardeşim havaya girmeye gerek yok :) dürüst ol sana ezik demez kimse burda. oyundaki lvl sınırı 40 sen nasıl 66 oldun? oyunları karıştırıyor da olabilirsin order & chaos farklı heroes of order & chaos farklı
Bende lumia 920 kullanıyorum soruma cevap verirsen daha kolay halledebilirz sorunu oyun 5-5 mapında atmaz 3-3 te hep atar.Dunden beride lag var donmalar oluyor.Telefonun ısınması ile ilgili değildir sorun çoğu lumiada ısınır zaten.
3v3 mapı fazla istemci kullanıyor diye atabilir.ben telefondan girince atma yaşıyorum tablette en ufak problem yok

KutayErim

Üye
Dediğim gibi 3-3 atıyor 5-5 te sıkıntı yok

berkay201

Üye
Vurdukça can arttıran hüner skili hangisi bilen varmı

bigboosss

Üye
Kesinlikle almayı düşünüyorum ama bendeki lebmont ateşi asla sönmez: )
Bu arada fighter için hangi kitabeyi onerirsin
Bendeki yaşıtları ve hünerleri bi arkadaş diziyor ama hala kitabe kilitli değil birde kitabe kilitli olmayınca özellikleri çalışıyor mu?Ben kisalttim o ismi artık balina diyorum o heroya: )
kardeşim ben dövüşçu kullanıyorum geneldi.
şimdi kana susamışlık kitabesi aldık diyelim içini neyle donatacağız ??? kaos ve düzen olayı nedir bir anlayamadık. ben gümüş doldurdum katebeye 0,9 fiziksel hasar bastım :Sayrıca gümüşleri altın yapınca kafasına göre veriyor durmadan para mı bayılacağız bu işe , hep altın olarak bp artırımı verdi bana hiç bir işe yaramaz.Kaos Kısmı: 2 Kritik Hasar arttırıcı.(Kritik oranı değil)
Düzen Kısmı:2 Fiziksel Hasar Veya 2 Fiziksel savunma delme demişsin. bir kitabeye ikişer tane şeklinde mi koyacağız acaba ? altın mı olacak bunlar.

icedevil

Üye
Üstadım sana pro birkaç soru soracağım,

Ben kotun karakteri için fighter/guardian hibrid bir yapı oluşturuyorum. Şuan lvl 30 oldum ve lvl 40 pvp maçlarında %80 başarım var, daha da iyi olacak inşallah.

Builde gelecek olursak;

Fighter içinde pvp yaparken fazla hasar verme, kritik oran ve hasar yükseltme, zırh delme vs.
Guardian içinde teamwork tanking için bilimum her atağa karşı armor, dirençlik, %45 daha fazla heal vs.

Amaç ilk ataklarda az hasar al çok hasar ver mantığı.
Gereksiz skilleri çöpe attığın zaman hoş bir hibrid yapı ortaya çıkıyor.

Tabletlerde ise zulüm, arzu ve koruyucu kitabe. İçindeki yazıtlar ise gold sihir ve fiziksel zırhlar. Fiziksel 11 veriyor sihir ise 7.
Oyun içi skiller ise heal lvl 2 ve blink.

Sizce bu build pvp ve teamwork için ideal midir?

Asıl sizin garibinize gidecek farklı bir soru ile karşınızdayım. Zulüm kitabesi ne aktif ne de pasif buff olarak çalışmıyor. Oyun oynarken ya da tekrar oynat fonksiyonları ile karakterin stat oranlarında herhangi bir değişimde göremedim. Sizinde dikkatinizi çektimi? Ona göre ticket açacağım. Bu arada ios platformundan oynamaktayım.

Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
barannn79

barannn79

Üye
Aynı şekilde bende devinim kitabesi aldım ve oyun içinde toplamda 1 yada iki defa çalıştığını görüyorum. Jombraa nın 4. Skili için işe yarar diye aldım ama çalışmıyor kitabe
- kitabeyi aldıktan sonra kaos ve düzen sayıları yazar. Yazıtlarada tıklarsanız hangi yazıtın düzen hangisinin kaos olduğuda yan tarafında yazar. Gumuş yazıtlar 4 puandır, altınlar ise 5. Aldığın yazıt ne istiyorsa ona uygun dediğim gibi yerleştireceksin kitabenin içine yazıtları. Altın yazıta rastgele çeviriyor. Şansımıza ne çıkarsa. Fiziksel saldırı ve kritik çıkarsa onları 4000 amblemle başka altınla değiştirip çoğaltın
Fighter oynuyorsan fiziksel saldırı ve kritik oran al
Kritik oran arttırıcı demek oyundaki itemler dahil oluşan kritik oranı arttırır. Çunku belli bi kritik orandan sonra kritik arttırıcı kritiği arttırıyor(oyun başlarken ip uçlarında sayıyı veriyordu hatırlamıyorum tam)
- elf, nuut veya lebmont oynuyorsam(uzaktan vuranlar): 1-kana susamışlık 2- koruyucu 3- cesaret kitabesi kullanıyorum.
Yakın dovuşçu kullanıyorsam: 1-delici kitabesi 2- koruyucu 3- Cesaret kitabesi kullanıyorum. Kagax ise 1. Kitabemi arzu kitabesiyle değiştiriyorum
Not:olmazsa olmaz kitabem cesaret kitabesi. Açıklamasın okursanız gorursunuz

Son düzenleme:

bigboosss

Üye
ben sihirbaz ve fighter kullanıyorum
şimdi hüner sayfasında bir sekmenin içinde 40 puanın 30 ' unu sihirbaz' a kalan 10' unu da muhafız seçeneğine harcasak ve oyuna sihirbaz ile girsek bu durumda iki kategoriyi de kullanmış oluyor muyuz ?

sihirbazda bazı gereksiz skiller var onları kullanmak istemiyorum,

Üst Alt