Oyun Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!

Sponsorlu Bağlantılar

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!
Merhaba Arkadaslar.

Bu konuda Heroes Of Order & Chaos oyunu hakkında merak ettiğiniz,bilmediğiniz soruları yanıtlayacağım.Bunun ile ilgili bir konu açılmış ancak konu farklı yerlere kaymış.

Oyun İle ilgili Herşeyi Sorabilirsiniz!

Oyunu uzun zamandır oynamakta ve oyun hakkında bilgi sahibiyimdir.

Sorularınızı Bekliyorum!

Son düzenleme:

sasua42

sasua42

Üye
Oyundaki en iyi adc herosu lebmont değil mi?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Oyundaki en iyi adc herosu lebmont değil mi?
En iyi hero diye birşey yoktur.İyi oynayan oyuncu her heroda Başarılıdır.Ama Lebmont Delici atış becerisi düzgün kullanıldığında kill kaçırması zor olan bir herodur.Lebmont takım savaşlarında takımına yarar sağlamaz kendine sağlar :) delici atış düzgün kullanıldığında tam bir ks makinesidir :) . Takım için yararlı kısmı takım savaşında az canlı rakip kaçarken kolayca indirebilme özelliğidir.

sasua42

sasua42

Üye
En iyi hero diye birşey yoktur.İyi oynayan oyuncu her heroda Başarılıdır.Ama Lebmont Delici atış becerisi düzgün kullanıldığında kill kaçırması zor olan bir herodur.Lebmont takım savaşlarında takımına yarar sağlamaz kendine sağlar :) delici atış düzgün kullanıldığında tam bir ks makinesidir :) . Takım için yararlı kısmı takım savaşında az canlı rakip kaçarken kolayca indirebilme özelliğidir.
Dostum bu lebmont ile bilgini bi arkadaşından mi alıyorsun o senin dediğin tarzda mi kullanıyor lebmontu: )

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bu lebmont ile bilgini bi arkadaşından mi alıyorsun o senin dediğin tarzda mi kullanıyor lebmontu: )
Biraz araştırıp videolarını filan izlemiştim.sonra aldım heroyu kullandım.iyi oynayan arkadasım vardı al al demisti :)

sasua42

sasua42

Üye
Hadi ya oynayamadin mi lebmontu :)
Bence lebmont ölüm makinasi mesafesi uzun ve güçlü skilli var
Ha buarada rada lebmont takım oyununda ise yarıyor bence yani trende filan çok iyi

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya oynayamadin mi lebmontu :)
Bence lebmont ölüm makinasi mesafesi uzun ve güçlü skilli var
Ha buarada rada lebmont takım oyununda ise yarıyor bence yani trende filan çok iyi
Uzun menzilli becerileri benimde hoşuma gidiyor.amansızca kaçan bir rakibin kaçarken acaba,atacakmı? demesi hoş :)

sasua42

sasua42

Üye
Himm ultisi yavaş ama delici atışı kodummu otturuyor açık ve net: )
Bir de daliana hakkindaki düşüncelerin nedir

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Himm ultisi yavaş ama delici atışı kodummu otturuyor açık ve net: )
Bir de daliana hakkindaki düşüncelerin nedir
Daliana değil ismi :) Dailiana.Hero perşembe günü gelir büyük bi ihtimal.Dailiana Botlarla oynarken çıkıyor istersen bi ara bak.Pasifi güzel pasifini açınca elindeki çakram gibi şeyin ortasında kırmızı nokta beliriyor :) Stun skili olması da ayrı bi güzel.görünüsü de çok hoş almanı tavsiye ederim.

sasua42

sasua42

Üye
Daliana değil ismi :) Dailiana.Hero perşembe günü gelir büyük bi ihtimal.Dailiana Botlarla oynarken çıkıyor istersen bi ara bak.Pasifi güzel pasifini açınca elindeki çakram gibi şeyin ortasında kırmızı nokta beliriyor :) Stun skili olması da ayrı bi güzel.görünüsü de çok hoş almanı tavsiye ederim.
Kesinlikle almayı düşünüyorum ama bendeki lebmont ateşi asla sönmez: )
Bu arada fighter için hangi kitabeyi onerirsin
Bendeki yaşıtları ve hünerleri bi arkadaş diziyor ama hala kitabe kilitli değil birde kitabe kilitli olmayınca özellikleri çalışıyor mu?Ben kisalttim o ismi artık balina diyorum o heroya: )

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle almayı düşünüyorum ama bendeki lebmont ateşi asla sönmez: )
Bu arada fighter için hangi kitabeyi onerirsin
Bendeki yaşıtları ve hünerleri bi arkadaş diziyor ama hala kitabe kilitli değil birde kitabe kilitli olmayınca özellikleri çalışıyor mu?Ben kisalttim o ismi artık balina diyorum o heroya: )
Fighter için

Delici Kitabe.(Tanklara Karşı Etkilidir.)
Kana Susamışlık Kitabesi.(Custom da işe yarar.)
Zulüm Kitabesi.(Fighter için en yararlı kitabedir kendisi.Örneğin 1v1 Karşı karşıya geldiniz.Sen karşıdakine 200,oda sana aynı hasarı veriyor.Rakibin canı belli bir seviyeye kadar düştüğünde sizin kritik oranınız artıyor ve vurdugunuz kritik hasarı artıyor. yani hasarınız 200/200/200/500 gibi olabilir tabi kitabelerinizdeki arttırıcılar ile birlikte.)
Kitabelerin içi şu şekilde olmalıdır.

Kaos Kısmı: 2 Kritik Hasar arttırıcı.(Kritik oranı değil)
Düzen Kısmı:2 Fiziksel Hasar Veya 2 Fiziksel savunma delme.(Tanklara karşı etkilidir.

Hayır,Kitabe kilitlenmeden kitabeninözelliği kullanılamaz.yazıt özelliği kullanılıyordu sanırım.

Son düzenleme:
sasua42

sasua42

Üye
Hey corch: )
Bu Debronenin biçme skiline karşı en etkili iten hangisi değilde adam tek atiyor

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Hey corch: )
Bu Debronenin biçme skiline karşı en etkili iten hangisi değilde adam tek atiyor
Debronee nin yoğunlaştır becerisini önleyen bi bir item var 40snde bir kullanılıyor adı Duman Tacı sadece debronee nin becerisi ni önlemekle kalmaz oyundaki bütün hedef becerilerini önler.Bir item daha var İlahi İyilik Miğferi kullanıldığında 3sn boyunca hiçbir hasar almassın.

• Beğen
Tepkiler: sasua42

adem5014

Üye
ramazanda vakit geçirmek için başladım oyun sardı ama itemleri iyi bilmek gerekiyor. birde mesela itemleri birleştirip kullanmak mı daha iyi yoksa bireştirmeten farklı itemler alarak kullanmak mı daha iyi?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
ramazanda vakit geçirmek için başladım oyun sardı ama itemleri iyi bilmek gerekiyor. birde mesela itemleri birleştirip kullanmak mı daha iyi yoksa bireştirmeten farklı itemler alarak kullanmak mı daha iyi?
Tabiki Birleştirmek.Uzun süredir aktif değilim cevaplayamadımGüncel.

sasua42

sasua42

Üye
Guncelligini yitirmiş. :D

berkalma

Üye
archimtirosun başlangıç itemleri neler zırh mı kasayım yoksa ap mi. bi de oyun başında ne yapmalıyım jungleda mı kasılayım yoksa lanede mi

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
archimtirosun başlangıç itemleri neler zırh mı kasayım yoksa ap mi. bi de oyun başında ne yapmalıyım jungleda mı kasılayım yoksa lanede mi
arch ın item dizilimi kişiye göre değişir.farklı dizilimlerlede aynı etkiyi yapabilirsin.benim tavsiyem büyü hasarı hız ve savunma itemleri almak.istersen itemleri ayrıntılı söyleyebilirim.archimtiros oyundaki en rahat jungle oynanan herolardan biridir.lane de oynarken de rakibine sıkıntı yaşatabilirsin.başlangıç itemi olarak 2 silahtar bilekliği

• Beğen
Tepkiler: berkalma

berkalma

Üye
ayrıntılı yazarsan sevinirim

Üst Alt