Oyun Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!

Sponsorlu Bağlantılar

KutayErim

Üye
Teşekkürler valla çpk yardımcı oldu bu bana savaeri aldım. Şimdi de 2000 amblem kaldı Paladin için. Yeniden teşekkür ediyorum. :)
Ne demek hayırlı olsun bir yardım istersen mesaj felan atarsın :D

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
herolara dayamamak lazım parayı.tablet ve talent lerin olmadan
o herolar hiçbir işe yayaramaz.o herodan %30-40 daha fazla verim alabilirsin tam olursa

KutayErim

Üye
15 level olana kadar hero kasabilirsiniz.Sonra o hitabe işlerine yönelin.Herodada saçma sapan herolara yönelmeyin.King reega-Guervus-khlint-kagax Oyunda sadece bu 4 karaktere sahip olsanız yeter aslında item dizilişi isteyenler özelden ulaşabilir.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
yanlış yönlendiriyorsun oyundaki emblem kazanımı lvl atladıkça düşer kitabe ve huner icin daha fazla miktar gerektiğine göre önplanda tutulmalı.benim görüşüm

KutayErim

Üye
Hitabe işleri androidde ne kadar bilemem wpde 4 tanesi hariç hepsi 105 runik en azından wpci arkadaşlar 15 levele kadar hero kasabilir.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
androidde oynamışsın nasıl bilmiyorsun :) wp dediğin gibiyse bayağı paraya bağlanmış oyun.çekilmez orası hiç.koca gün oynayan eventten alır ama oynama imkanı olmayan ezilir.telefonum olsa oynamam vallahi.android candır herkese hitab ediyor.+hitabe degil onun adi (k)itabe

KutayErim

Üye
androidde oynamışsın nasıl bilmiyorsun :) wp dediğin gibiyse bayağı paraya bağlanmış oyun.çekilmez orası hiç.koca gün oynayan eventten alır ama oynama imkanı olmayan ezilir.telefonum olsa oynamam vallahi.android candır herkese hitab ediyor.+hitabe degil onun adi (k)itabe

Cok gecmiste kaldi hic hatirlayamiyorum :D aynen ama wpde oynamak ayri bir keyif duzelttigin icin tesekkurler :D 1 aydir oynayamiyorum her seyi unutmusum valla :D onu diyorum işte wpde amblemin önemi yok etkinlikle kasıyoruz :D

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
androidde emblem zor kasılıyor wpde günde 10k kasılıyormuş.server farkı :)
80k harcadığım kitabelerime hakaret etmişsin resmen :) kitabeye 40 lvlde basladım neredeyse 3 ay kitabeyle uğraştım lvl atladikca emblem verdigi azaliyor mageye başladım odA bi 3 ay sürecek gibi :)

KutayErim

Üye
androidde emblem zor kasılıyor wpde günde 10k kasılıyormuş.server farkı :)
80k harcadığım kitabelerime hakaret etmişsin resmen :) kitabeye 40 lvlde basladım neredeyse 3 ay kitabeyle uğraştım lvl atladikca emblem verdigi azaliyor mageye başladım odA bi 3 ay sürecek gibi :)

Estağfurullah neden hakaret edeyim.Ama sen wpyi çok kolay bir sw sandın başta şalterler attı benim orda.Amblem kassak bile hiç bir işe yaramıyor.4 kitabenin 4 üde saçma sapan.Kana susamışlık iyi yine biraz :D Heroların neredeyse hepsi runik ile alınıyor.Bak sayıcam şimdi.King Reega 1800-Taş yumruk 1600-Kiklops 24.700-Guervus 950-Anuir 24.750-Savaer 17.400-Kagax 17.400-Debroone 28.000-Khlint 4800-Boynuzlu Peila 3600-Rahibe Sia 21.000.Bu kadar.Bazılarını az yada fazla amblem söylemiş olabilirim ama o civarlarda işte.Karakter sayısı bu kadar.Kitabelerdede şu %50 fiziksel - büyu savunumu azaltan kitabe,kana susamışlık,2 kitabe daha var birinde mavi renkte bir canavar resmi vardı diğerde yeşil renkli idi çok gereksizdi şu an hatırlayamadım ozelliklerini.Bu kadarda kitabe.geri kalan tum kitabeler 105 runik. Etkinliklerle kasılıyoruz.Birde günlük ödül ile.Yoksa hiç bir şey olmaz wpde artık şu android-ios gibi olsa shop çok iyi olacakta hadi hayırlısı...

Son düzenleme:
dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
yok 250 gelmiyor ki gunun ilk maçında o civarda geliyor sonra 150 7-8 maçta 1k oluyor amblem arttırıcı da beleş değil ki arkadaş :) bizde 4 tane runikle satılan kitabe var kaybetmiyorsan yeni ranked siateminde lig atlarsın bayağı ;)uzun süredir girmiyorsun sen sanırım debe gelen gucsuzlestirmeden sonra anuirle alirim lafini kullaniyorum yoksa bende deb oynardım hep önceden oyuna gir şok olacaksın :)2.skili nin %110 hasar yerine %100 hasar verme şansı var + 2.skilin devam ederken
debe hem düz vuruluyor hem skill atılıyor

KutayErim

Üye
yok 250 gelmiyor ki gunun ilk maçında o civarda geliyor sonra 150 7-8 maçta 1k oluyor amblem arttırıcı da beleş değil ki arkadaş :) bizde 4 tane runikle satılan kitabe var kaybetmiyorsan yeni ranked siateminde lig atlarsın bayağı ;)uzun süredir girmiyorsun sen sanırım debe gelen gucsuzlestirmeden sonra anuirle alirim lafini kullaniyorum yoksa bende deb oynardım hep önceden oyuna gir şok olacaksın :)2.skili nin %110 hasar yerine %100 hasar verme şansı var + 2.skilin devam ederken
debe hem düz vuruluyor hem skill atılıyor

Aa bak doğru amblem öyle geliyordu haklısın o zaman günlük 10 k kasmıştım Evet evet 5k normal kasmıştım 5k da arttırıcı ile gelmişti orada kusura bakma.Anuir bufflandımı o zaman ? Deb o skilli atarken hadi opucuk atarsın düz hiç kimse atamazdı.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Savaer buff. - aria buff. evistix buff - kotun buff/nerf karışım. - anioah buff/nerf karışım. - dailiana buff. - lebmont buff. - elf buff - erefern buff - debronee nerf böyle oldu elf ve lebmont un ki çok iyi oldu

KutayErim

Üye
Savaer buff. - aria buff. evistix buff - kotun buff/nerf karışım. - anioah buff/nerf karışım. - dailiana buff. - lebmont buff. - elf buff - erefern buff - debronee nerf böyle oldu elf ve lebmont un ki çok iyi oldu

Bu yeni battle engineerın gelişi ilemi oldu ?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Evet

KutayErim

Üye
Kotu olmuş o zaman . Wpde hala kotun guncellenmesi olduğu için :F

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
aa şaşırdım wp ye gelmemiş mi :( hep dışlanan biz olurduk iosa gelirdi hep ilk bize 2-3 hafta sonra :) ezilmiyoruz artık anlaşılan :)deb cidden oynanmaz hale gelicek :)oyun çok değisti yaa arayüz filan ranked match sistemi istersen telefonu kapat tekrar aç oyundayken çiktiğin maca decam ediyorsun filan. ama marithus cok op oldu nerflenmesi gerek olmuyor hayvan

KutayErim

Üye
:D artık dışlanan biziz hemde çifte dışlanma :D o shop nedir ya onu guncellemeyle android-ios gibi olursa on numara beş yıldız olurda pek olacak gibi gözükmüyor işte :D Debde artık kotu olursa yola nuutt-paladin ile devam ne yapalım :D

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Lumia 920de seviye 9a kadar çıktım rünler falan filan da bayağı vardı altınından bronzu a kadar. Sıfırladım cihazı oyunu kurdum oğretici geldi başa döndük. Nasıl eski profilime erişeceğim?

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

KutayErim

Üye
Lumia 920de seviye 9a kadar çıktım rünler falan filan da bayağı vardı altınından bronzu a kadar. Sıfırladım cihazı oyunu kurdum oğretici geldi başa döndük. Nasıl eski profilime erişeceğim?

İlk o trailearı oyna.Sonra mobada uzmanım de.Ordan gl hesabınla tekrar giriş yap.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
:D artık dışlanan biziz hemde çifte dışlanma :D o shop nedir ya onu guncellemeyle android-ios gibi olursa on numara beş yıldız olurda pek olacak gibi gözükmüyor işte :D Debde artık kotu olursa yola nuutt-paladin ile devam ne yapalım :D

eşleşme sistemi de iyi oldu bronz lar bronz larla silverler,gold lar diamond lar kendi ligindekilerle mac yapacak diamond da ne iyi gecer maclar ve bide sezonu gold da kapatınca 200 runik geliyor sanırım ben bronz 1 im yakında gümüş 5 olucam :)

o yazıtlar tek başına işlev görmez onları kitabede kullanman gerek :)

Üst Alt