OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.(İngilizce Dil-Türkçe Anlatım) 11/12/2009

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atakanpower

Üye
tmm da kardeş bu sertifikayla hELLO OX2.03 Ü SERTİFİKALADIM VE telefona yüklemeye çalıştığımda yüklenemiyor sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor telefonum N96 yazılım sürümü v30.101 son versiyon.başka programları sertifikaladığımda telefona yüklüyor ama bu hello ox i yüklemiyor neden acaba

Punish3R55

Punish3R55

Üye
telefonu sertifikalı yapmıs olacaksun yuklenmeyen prgramlar yuklenecek

Bunun Bende Farkındayım Sertifikayı Alınca ne yapıcaz nere atcas nasıl sertfikalıcaz programları temaları sertfıkayı telemı atcas napcas onu yaz sın madem konuyu yazan ala ala eksık ıs yapmısslar...!

rapman

rapman

Üye
çook teşekkürler kardeş sertifikayı kolaylıkla ve kısa bir zamanda içinde aldım ve telefonumu hackledim :)

Punish3R55

Punish3R55

Üye
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Her Zamanki Gibi İşe Yaradı Teşekkürler...

murattasch

Üye
ya arkadaşlar bana gelen dosyası uzantısı çalışmıyor.hangi programla çalıştıracaz...

SpooXo

SpooXo

Üye
Teşşekkürler sade ve başarılı anlatım :)

atakanpower

Üye
ya arkadaşlar setifikayı aldık şimdi telefonu hackleyemiyorum telefonum N96 v30.101 versiyon hello ox i sertifikaladım telefona yüklemeye çalıştığımda yüklenmiyor yardım edecek biri yok mu acaba telefonumun yazılım sürümü en son sürüm olduğu için mi hacklenmiyor yardımmm

--------------- Ekleme ---------------

evet arkadaşlar telefonu hackledim sonu da hellox hata veiyordu yüklenmiyordu emesut arkadaşımın da yardımıyla konuyu hallettim nasıl mı hellox i opda ya yükledim ve opda sitesinden yalnızca 10 saniyede sertifikalı olrak aldım ve telefonu hackledim şimdi bu telefonumda ki hellox le rompathcer i kaldırmam mı gerekiyor

blackface

blackface

Üye
Bunun Bende Farkındayım Sertifikayı Alınca ne yapıcaz nere atcas nasıl sertfikalıcaz programları temaları sertfıkayı telemı atcas napcas onu yaz sın madem konuyu yazan ala ala eksık ıs yapmısslar...!

Sertifikalama programları serifikanın indirildiği sayfada mevcut. Ve FreeSigner programının anlatımıda sitede mevcut.
LAZOFLU tarafından anlatılmıstır.
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...a-2-saniyede-sertifikalama-islemi-272614.html

FerreT'in yayınladıgı sertifikalama programıda mevcut sitede arama yapmadan eksik iş yapmıslar demeyin.Gayet güzel anlatım Teşekkürler:oke:

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi

Sertifikalama programları serifikanın indirildiği sayfada mevcut. Ve FreeSigner programının anlatımıda sitede mevcut.
LAZOFLU tarafından anlatılmıstır.
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...a-2-saniyede-sertifikalama-islemi-272614.html

FerreT'in yayınladıgı sertifikalama programıda mevcut sitede arama yapmadan eksik iş yapmıslar demeyin.Gayet güzel anlatım Teşekkürler:oke:

Eline sağlık 1 haftadır konu yolluom onaylamıolar :D :oke:

mustafa.ozdemir

Üye
Çok teşekkür eedrim ..

Sertifikayı çok kolay aldım. Herhalde şansıma gire girmez indiridim:)

tokaoğlu

Üye
kardeş çok teşeekkür'edeirim N95 8gb için okadar uğraştım sertikayapmaya çalıştım olamadı sayende artık benimde sertifikamvar

:aha:5800 xpressMusic telefonumada sertifika alacam süperya :oke:

kardeş çok teşekkür'ederim N95 8gb için okadar uğraştım sertikayapmaya çalıştım olamadı sayende artık benimde sertifikamvar :oke:

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çok teşeekkür'edeirim N95 8gb için okadar uğraştım sertikayapmaya çalıştım olamadı sayende artık benimde sertifikamvar

:aha:5800 xpressMusic telefonumada sertifika alacam süperya :oke:

kardeş çok teşekkür'ederim N95 8gb için okadar uğraştım sertikayapmaya çalıştım olamadı sayende artık benimde sertifikamvar :oke:

Önemli Değil :oke:

carsibjk67

carsibjk67

Üye
evet sonunda işlem tamam. N79 a istediğim proğramı kurabiliyorum. Emeği geçenlere çok ve sonsuz teşekkürler.

bu arada opda dan indirilen FREESİGNER proğramını kurmak için telefonun tarihini 1 yıl geri alın yoksa süresi geçmiş sertifika hatası veriyor.

bu arada opda dan indirilen FREESİGNER proğramını kurmak için telefonun tarihini 1 yıl geri alın yoksa süresi geçmiş sertifika hatası veriyor. Emeği geçenlere tekrardan teşekkür.

crimerdarling

Üye
süper olmuş saol :D

yuksel8803

Üye
serfitikaya neden ihitiyaç var benim kurmak istedigim programda isityo sadece her programda ıstermı serfitika???

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
serfitikaya neden ihitiyaç var benim kurmak istedigim programda isityo sadece her programda ıstermı serfitika???

Hayır genellikle unsigned die belirtilir.Yani sertifikasız signed yazıo ise sertifikalıdır.Ama yüklerken bazen süresi geçmiş sertifika hatası alabilirsin.Bunu içinde telefonun tarihini 1 sene olmadı 2 sene geri alırsan yüklenebilir:oke:

Cengizt

Cengizt

Üye
bukadar kolay oldugunu sanmamistim.... Sagol Karder...

Denedim 2 Saat icinde Sertifika geldi. Ver kurumda sorun olmadi..

Herkese Tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt