Uygulamaları Bilgisayar Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

onur718x

Üye
ben rsc yitdüzenliyorum kaydettik sonra rsc bakıyorum rsc düzenlenmemiş oluyo sorun ne olabilir

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilginç dosya salt okunur olmasın veya dosyaları karıştırıyor olmayasın

onur718x

Üye
karıştırmadığıma eminim ve dosya salt okurda değil telefonla deniyeceyim

- - - Eklendi - - -

rsc yi düzenleyip kaydettiğinde dosyanın isiminin sonuna _.bak eki geliyo sorun bunda kaynaklanabilirmi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bak olan senin düzenleme yaptığın dil dosyasının düzenlenmemis olan yedeğidir

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
exe dosyasını rscye atıorum. satırlar alınamıyor yazıyor. dil dosyası exe dosyasının içinde olabilir. lütfen yardım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
exe yi unpack etmelisin

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Bu konu için teşekkürler önemli konu!

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

fearles32

fearles32

Üye
s.a paylaşımlaın gerçekten cok faydalı yürekten teşekür ederim ama benim bir kac sorum olucak öncelikle çevrilmemesi gereken yollar var demişsin hem mobil anlatımı hemde pc anlatımına baktım ama detaylı bilgi göremedim gözümden kaçtıysa affola. Diğer bir sorum türkçeleştirmede tr karakterleri kullanabiliyormuyuz yoksa ing karaktermi kullanmalıyız. Ben senin yazını gördükten sonra abc recorderi tr ye çevirdim ama ing dil karakteri kullanarak peki yol olayını nasıl halletin diyeceksin onuda çince her halde dil dosyasına bakıp latince yazılı olanları not alıp ing dil dosyasını türkçeye çevirdim eğer bakarım dersen bir siteye upload ederim..

wined37

wined37

Üye
türkçeleştirmek zor baya yinede :tşk:

Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
java uzantılı uygulamalar için ne yapmalıyız???

4705163

Üye
tesekkurler

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
verdiğin rsc editör linkinden indirip açınca hata veriyor. düzgün çalışan ve türkçe rsc editör link verirmisin

Cadillac34

Üye
verdiğin rsc editör linkinden indirip açınca hata veriyor. düzgün çalışan ve türkçe rsc editör link verirmisin
Rsc Editör linkten indirilmiyor, eklentiden indiriliyor. Eklentide sorun yok. İndirebilirsin.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Rsc Editör linkten indirilmiyor, eklentiden indiriliyor. Eklentide sorun yok. İndirebilirsin.
biliyorum zaten ben verdiği linkteki konuyu belirtmek istedim o konudan indiriyorum hata veriyor
rsc editör türkçe ve xp için link varmı

Cadillac34

Üye
biliyorum zaten ben verdiği linkteki konuyu belirtmek istedim o konudan indiriyorum hata veriyor
rsc editör türkçe ve xp için link varmı
Bu konu bilgisayardan çeviri yapmak için zaten. Rsc Editör de verdiği linkte.

Üst Alt