Imobile.Com.CN Yeni Sertifika Alma Yöntemi OPDA gibi beklemek yok 16/06/2011

Sponsorlu Bağlantılar

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
Imobile.Com.CN Yeni Sertifika Alma Yöntemi OPDA gibi beklemek yok 16/06/2011
Kendim Faydalandım ve büyük bir sorun teşkil eden bu sertifika alma yönteminden herkesinde yararlanmasını istedim.imobile'ın sitesi değişti ve yeni siteden sertifika alamayanlar var.güncellemek istedim.bende opdadan onay bekliyorum 3 gündür ama bu yönetmle 15 dk da aldım.resimli anlatım aşağıdadır anlatım ve resimler kendime aittir.Sadece en sondanki singtool kullanımını anlatan resmi alıntı yaptım diğerleri şahsıma aittir.

Öncelikle adresine giriyoruz ve sağ üstte bulunan kayıt butonuna tıklıyoruz

Sonra üye oluyoruz.

Üye olup giriş yaptıktan sonra sertifika isteği yapacağımız sayfaya gidiyoruz.(girişi otomatik yapıyor bidaha yapmanıza gerek yok)

Burdan IMEI numaramızı giriyoruz.

İsteğimizi Gönderdikten Sonra Kontrol Sayfasına Gidiyoruz.Eğer Kabul edilmişse aşağıdaki gibi sayfa gelir karşınıza zaten fazla sürmüyor ben 15 dk da aldım.azami 1 günde veriliyor.Sonra bu sayfada kırmızı yazılar var işaretli olana tıklıyoruz.

Sonra Karşımıza gelen sayfadan aşağı indiğimizde yeşil butonlar gelecektir.İşaretli olana tılayıp sing toolu indiriyoruz.Böylece cer ve ıvır zıvır dosyayla uğraşmıyoruz.

Sing Toolu indirdikten sonra açıyoruz ve aşağıdaki adımları yaptıktan sonra iş tamamdır.

Bir Teşekkürü Çok Görmeyiniz...

• Beğen
Tepkiler: yamyamu, Lord_oF_Dark ve BL@DE02

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
3 İMEİ de de denedim 3 ündede çok hızlı bir şekilde aldım tüm programları sertifikalayıp yüklüyorum yapılışıda basit.

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler Eline sağlık

mesut---54

Üye
eline sağlık kardeş

pasha14

pasha14

Üye
Anlatımında yeşil yerler filan demişsin onlara önizleme koymalısın.

bthn_997

bthn_997

Üye
yarın 9.30 a kadar bekle dedi bana :D

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
Anlatımında yeşil yerler filan demişsin onlara önizleme koymalısın.

açıklamalı fotoğraf koydum gözük müyor mu kardeşim yoksa tekrardan güncelleyeyim?İndirme işlemini söylüyorsan tıklayınca direk indiriyor zaten.

----------Eklendi @ 21:23:17 ---------- Yazıldı @ 21:22:36 ----------

yarın 9.30 a kadar bekle dedi bana :D

daha erkende verebiliyor :oke:

----------Eklendi @ 21:23:46 ---------- Yazıldı @ 21:23:17 ----------

eline sağlık kardeş

ne demek kardeşim ö.d :oke:

jarka

Üye
teşekürler

----------Eklendi @ 14:59:45 ---------- Yazıldı @ 14:58:05 ----------

yanlız bi sorun var ImobileHelper dosyası senın resimde gösterdiğinden farklı versiyon güncellersen iyi olur

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler

----------Eklendi @ 14:59:45 ---------- Yazıldı @ 14:58:05 ----------

yanlız bi sorun var ImobileHelper dosyası senın resimde gösterdiğinden farklı versiyon güncellersen iyi olur

rica ederim:)İmobile helper ile işimiz yok singsistoolun inmesi lazım resimdeki bağlantıya tıkladığımızda oda hemen hemen aynısı fotoğtaftakinin:oke:

PureFood

PureFood

Üye
Güzel yöntem denemek istiyorum ama doğal olarak korkuyorum ya...

----------Eklendi @ 19:34:23 ---------- Yazıldı @ 19:30:26 ----------

Sadece 1 kere mi imei vericez ? Sonra hep program yardımıyla programları sertifikalandırıcaz öyle mi ?

----------Eklendi @ 19:36:10 ---------- Yazıldı @ 19:34:23 ----------

verdik bakalım 28.06.11 9:30 dedi...

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
Güzel yöntem denemek istiyorum ama doğal olarak korkuyorum ya...

----------Eklendi @ 19:34:23 ---------- Yazıldı @ 19:30:26 ----------

Sadece 1 kere mi imei vericez ? Sonra hep program yardımıyla programları sertifikalandırıcaz öyle mi ?

----------Eklendi @ 19:36:10 ---------- Yazıldı @ 19:34:23 ----------

verdik bakalım 28.06.11 9:30 dedi...

korkmanıza gerek yok imobile yeni bir site değil biz birkaç sene öncede buradan alıyorduk hiçbir sorun çıkmadı.Evet sadece 1 kere IME verip Program yardımıyla istediğiniz kadar sertifikalama yapabilirsiniz.programın anlatımı var o anlatımı bilmeniz yeterli sadece.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
Çok teşekkürler 28 06 9.30 dedi yalnız siz 2-3 link verdiniz hangi linkten kontrol edeceğiz ?

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler 28 06 9.30 dedi yalnız siz 2-3 link verdiniz hangi linkten kontrol edeceğiz ?

siz arada kontrol edin dahada erken verebiliyor o tarih çine göre çinde bizden ileride tarih olarak. bu siteden.anlatımda var zaten:oke:

PureFood

PureFood

Üye
Baktım şimdi hâlâ bekletiyor bakalım ne zaman gelecek...

PureFood

PureFood

Üye
Arkadaşlar 28/06/2011 9:30 dur bu tarihi 29/06/2011 9:30'a atmış. Çin bizden önde saat olarak sanırım 9:30'u çoktan geçti ama vermedi tarihi ilerlertti ne iş ??:hmmm:hmmm

PureFood

PureFood

Üye
Arkadaşlar şimdide 30.06 ya atmış ya deli olcam ne bu ! :off:
15 dk.da geldi diyonuz ne iş kaç gündür gelmedi nolcak Çinli işte her şey beklenir ne güvendik ki adamların kendileri dandik :off:

asim1994

Üye
bn dün akşa saat 10 da felan imei no mu gönderdim bu gün bi bakıyım dedim sayada kare kare yazılar var imei numaram var ve altında bascak bi yer var bastım ve farklı bi sayfaya gitti :bilmm

----------Eklendi @ 12:43:54 ---------- Yazıldı @ 12:20:28 ----------

yazıya çeviri yaptım ve dedigi bu
IMEI ************* Belgesi durumu, sertifika sınırsız askıya alınması için üretim fonksiyonları sertifika alamıyor. Özür ayrıntılı açıklamasına bakın. :vur:vur:vur

PureFood

PureFood

Üye
Aynı şeyi bana da dedi Çinliler işte :hmmm:hmmm Bi daha verirsem IMEI'mi.

kadir_8

Üye
BENDE DE AYNI ŞEY YAZIYOR NOLDU ŞİMDİ ANLAMADIM BİZİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :hmmm

Üst Alt