Imobile.Com.CN Yeni Sertifika Alma Yöntemi OPDA gibi beklemek yok 16/06/2011

Sponsorlu Bağlantılar

kadir_8

Üye
ben hiç signedlere bakmadım direk sertifikalama yapıyım dedim o da gördüğün gibi olmuyo işte

PureFood

PureFood

Üye
Güzel signed uygulamalar da var araştır biraz :oke:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Adamlar sövüyor mu övüyor mu ne yazıyor anlaşılmıyor bile. İngilizce olsa sorun değil ama bu şekilde ne çin ne de rusların bu tür sitelerine itimat etmemek gerekir bence. 2 ülke de bu tür konularda sabıkalı zaten :cool

----------Eklendi @ 23:00:19 ---------- Yazıldı @ 22:58:27 ----------

Kaçakta çinliler 1 numara imeinisi kaçak ürettikleri telefonlara klonlamasınlar ama dikkat derim ben. Öyle güvenilirliği test edilip onaylanmamış sitelere imei numarasınızı ne olursa olsun vermeyin derim ben arkadaşlar.

PureFood

PureFood

Üye
Ya ilk defa verdik of ya inşallah bişey olmaz :D
Otur sade sade signed leri yükle ne bulaşıyon ki ya bi daha da bulaşmam .

kadir_8

Üye
bende öyle yapmaya başladım signed signed takılacaz mecbur napalım :)

----------Eklendi @ 23:02:49 ---------- Yazıldı @ 23:01:50 ----------

:vur:vur:vur:vur vala verdik gitti

Kǔr Şâd

Üye
Yalnız site değişti, anlatımı güncellersenız iyi olur.

goktas19

goktas19

Üye
IMEI ............... , sertifikanın sınırsız askıya alınması için üretim fonksiyonları sertifika alamıyor. Özür ayrıntılı açıklamasına bakınız .

böyle bir hata verdi??

87esrarengiz

87esrarengiz

Üye
OLMADI YAA.
您的手机串号,因证书制作功能无限暂停,无法取得证书。
Telefonunuzun seri numarası Yapamaz sertifika almak için, çünkü, özellikleri sertifika sınırsız süspansiyon üretilmiştir. (TÜRKÇESİ DE BU)
ALIN İŞTE BU CEVABI VERİYO BANA. HERKES YAPMIŞ BENİMKİ NEDEN OLMUYO

gvz123

gvz123

Üye
OLMADI YAA.
您的手机串号,因证书制作功能无限暂停,无法取得证书。
Telefonunuzun seri numarası Yapamaz sertifika almak için, çünkü, özellikleri sertifika sınırsız süspansiyon üretilmiştir. (TÜRKÇESİ DE BU)
ALIN İŞTE BU CEVABI VERİYO BANA. HERKES YAPMIŞ BENİMKİ NEDEN OLMUYO

kardeş bende senin gibi kıvranıp duruyorum sertifika için, yeni bi site buldum sirtifika veren ama daha 24 saatim dolmadıistersen bi göz at.
24 ila 48 saat beklemen gerekiyormuş kolay gelsin.

76336796

Üye
Son durum nedir kardeşim 24 ila 48 saat demişsin bugün 6. gün verdimi sertifikayı ?? Eğer verdiyse nasıl yüklenicek, nasıl programlar sertifikalanıcak? Bunu sormamın nedeni bilmediğim siteye imeimi vermek istemem, biliyosun ki imei kopyalanıp çoğaltılabiliyor.. Ve sorularımı en kısa zaman da cevaplandırırsan çok minnettar kalırım, Şimdiden çok teşekkür ederim...

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
Son durum nedir kardeşim 24 ila 48 saat demişsin bugün 6. gün verdimi sertifikayı ?? Eğer verdiyse nasıl yüklenicek, nasıl programlar sertifikalanıcak? Bunu sormamın nedeni bilmediğim siteye imeimi vermek istemem, biliyosun ki imei kopyalanıp çoğaltılabiliyor.. Ve sorularımı en kısa zaman da cevaplandırırsan çok minnettar kalırım, Şimdiden çok teşekkür ederim...

sertifikayı program olarak veriyor sana verdikten sonra o o kolayda şuan opda ve imobile gibi siteler sertifika vermiyor neden bilmiyorum.

eses2658

eses2658

Üye
Ben de OPDA'dan almıştım ama doğrusunu söylemek gerekirse içime hala sinmedi. Kaç ay oldu bir şey olmadı ama olmayacak anlamına da gelmez. Çünkü Çinliler her şeyin sahtesini çıkartıyor. Umarım bizim IMEI'leri de kopyalayıp kullanmazlar. Babalarının hayrına yaptıklarını düşünmüyorum. Farkındayım bayağı bir iç kararttım ama dostlar sorum şu: "Böyle sitelere IMEI vermeden,programları sertifikalamanın başka yolu yok mu?" Cevaplayan kim ya da kimler olursa şimdiden minnettarım. Herkese iyi forumlar.

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
Ben de OPDA'dan almıştım ama doğrusunu söylemek gerekirse içime hala sinmedi. Kaç ay oldu bir şey olmadı ama olmayacak anlamına da gelmez. Çünkü Çinliler her şeyin sahtesini çıkartıyor. Umarım bizim IMEI'leri de kopyalayıp kullanmazlar. Babalarının hayrına yaptıklarını düşünmüyorum. Farkındayım bayağı bir iç kararttım ama dostlar sorum şu: "Böyle sitelere IMEI vermeden,programları sertifikalamanın başka yolu yok mu?" Cevaplayan kim ya da kimler olursa şimdiden minnettarım. Herkese iyi forumlar.

olsaydı bi umut sitelere imei vermezdik.ha en temizi para verip helloox2 almak ama oda çalışır mı bilmiyorum.

76336796

Üye
benim tel n95 8gb v31.. biliyosunuzki son versiyonu ve bu versiyon hala hacklenemedi. ben hackleyebilmiş olsam teli aslında hiç uğraşmıcam sertifikayla filan. ama verdik artık imeimizi, inşallah kötü bir şey olmaz... (imobile.com.cn sitesinden hala sertifikamı alamadım ve bugün 3. gün)..

umut681

umut681

Üye
    Konu Sahibi
benim tel n95 8gb v31.. biliyosunuzki son versiyonu ve bu versiyon hala hacklenemedi. ben hackleyebilmiş olsam teli aslında hiç uğraşmıcam sertifikayla filan. ama verdik artık imeimizi, inşallah kötü bir şey olmaz... (imobile.com.cn sitesinden hala sertifikamı alamadım ve bugün 3. gün)..

bir sorun var imobile gibi opda da vermiyor şu an sertifikayı.hem ben 2 sene öncede imobileden almıştım bir sorun çıkmamıştı.

76336796

Üye
umut681
bir sorun var imobile gibi opda da vermiyor şu an sertifikayı.hem ben 2 sene öncede imobileden almıştım bir sorun çıkmamıştı.
bilmiyorum artık şimdi tekrar girdim hala vermedi sertifikayı. bekliyoruz bakalım nolucak. s60certkey.com danda almaya çalıştım 24 saat oldu bitti, onda da tık yok hala pending yazıyor. bekliyoruz kara kara...

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
çok güzel bi program paşam elllerin dert görmesin ben sertifikalandırdım darısı sertifikalandıramayanların başına

Üst Alt