note 3 oyunlarda ısınma :/

• 20 Ağustos 2014
  • 2236 Okunma
  • 53 Cevap

1. Arkadaslar asphalt 8, frontline 2 vs oyunlarda 5 dk oynamamla cok isiniyor ve bu sinir bozucu. Sizdede oluyor mu? Telefon isininca oyunlarda kasmaya basliyo anlamis degilim :/ yardim edermisiniz tesekkurler.[DOUBLEPOST=1408488681,1408488410][/DOUBLEPOST]Arkadaslar isinma kameranin tam yaninda :/

Yazan: iphonedoocu
    Samsung ile gönderdi
  2. Isınmayan cihaz yok ki. En fazla root atıp SetCPU indirip CPU hızıyla oynarsın, bu kadar. Ama ısınma her zaman var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Isininca kasiyor ama :/ frontline command 2 yi 10 dk oynayabiliyorum sonra kasiyor. Bide note 3

Samsung ile gönderdi
  4. Root atip cpu ile oyna.

Samsung ile gönderdi
  5. Çok ısınınca kendini dizginler ve kasar , çok ısınıpkasmaz ve süreklı yuksek performansta çalısırsa kısa surede bataryan el sallar

Samsung ile gönderdi
  6. Telefonu daha 2 gun once aldim :/[DOUBLEPOST=1408493768,1408493611][/DOUBLEPOST]
    bak frontline command 2 ye giriyorum oyunu ilk actigimda kasma 0 ve gayet rahat oynaniyor, fakat 10 dk oynadiktan sonra telefon isiniyor ve oyunda kasmaya basliyor :/ bu oyundan kaynaklanan birsey mi yoksa telefonun isinmasindn mi anlamadim:^

Samsung ile gönderdi
  7. Kardeşim telefonda sorun olabilir çünkü benim S3 bile ısındığında kasmıyordu 2 gün almış alalı hiç sıkıntıya girme git yenisiyle değiştirsinler ha onda da aynı sorun oluyorsa yüksek gpu'dan oluyordur ki bu aralar havada çok sıcak telefonlar cidden baya ısınıyor. Bu arada sadece tek bir oyunda yapıyorsa kasmayı oyunda da sorun olabilir :)

8. Benim telefonda soba gibi oluyo :D

Kontrol bunu beğendi.
  9. ne biçim telefonmuş be 5dakka da benim tablette ısınıyor ama kasmıyor frontlide comandoda falan custom rom custom kernel yüklü işlemci hızı ve gpu da overclok yok

10. Bende kasmıyor hacı senin cihazda sıkıntı olmalı. Veya Hindistan stock romu kur benimde Türkiye 4.3 ve 4.4.2 firmwarede baya ısınıyordu.

iPhone ile gönderdi
  11. Birde güç tasarrufunda mı oynuyorsun?

iPhone ile gönderdi
  12. Telefon ısındıktan sonra az çok kasma olur biraz sizde hem ısınıyor hem kasmıyor o nasıl oluyor? Ama kasıntı hafif olur bendede mesela telefon çok ısınıyor ama kasma yok denecek kadar az eğer ciddi kasma varsa o zaman anormal diyebiliriz

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. 10 dakika boyunca oynadığım oyunu videoya çeksem izleyecek misin? Tabikide ısınıyor fakat kasma olmuyor.

iPhone ile gönderdi
  14. kaç derece oluyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Hayir[DOUBLEPOST=1408522670,1408522613][/DOUBLEPOST]
    Dereceye nerden bakiyoruz ? Oyunu 10 dk oynayim ve dereceyi size yollayim cunku 10 dk dan sonra kasiyor

Samsung ile gönderdi
  16. CpuTemp programından bakabilirsin.

iPhone ile gönderdi
  17. 10 dk da 36°C oluyor frontline 2 de ve kasmaya basliyor. Arkadaslar bu oyundan mi anlamadim. Note 3 kullananlar su oyunu yukleyip deneyebilir mi ?

Samsung ile gönderdi
  18. İndiriyorum. Ss leri atarım.

iPhone ile gönderdi
    iphonedoocu bunu beğendi.
  19. Tamam kardes cok tesekkr :)

Samsung ile gönderdi
  20. Oyunu oynadım baya basit oynanışı. Güç tasarrufunu kapatmayı unutmuşum ama kasma olmadı. Kasma oyunda ki çatışma arasında olmadı fakat bomba patladığında bi kasma oldu birde son adam öldüğünde yere düşmesini ağır çekim mi diyim öyle yapmışlar orada adam havada kaldı kısa bir süre sonra düştü :D tüm bölümlerde oldu. Elim yanmadı ısındı sadece arka kapak vardı extra bir kılıf falan yoktu işte sıcaklık değerleri:
    < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

NOT: Parlaklık 100% dü

iPhone ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 22:14